Šta je novo?

Kad ce bre ti heroji??

Krajem marta, prema aktuelnim informacijama...

P.S. Zabranjeno je postavljati pitanja o Heroes 4, jer pocinjem da dobijam napade histerije zbog stalnog odlaganja istih... ne bi me cudilo da ih pomere do jula.... ctp; boom ctp; al sto ce da *ebu *evu (D)
 
Ja opet igram trojku.... Posle godinu dana pauze,igra mi je i dalje svezha.O chetvrtom delu ne smem ni da ramishljam:) Zna li neko neshto detaljnije o nastavku igre,kako ce izgledati,koja je radnja i to?
 
Jaka Faca je napisao(la):
Ja opet igram trojku.... Posle godinu dana pauze,igra mi je i dalje svezha.O chetvrtom delu ne smem ni da ramishljam:) Zna li neko neshto detaljnije o nastavku igre,kako ce izgledati,koja je radnja i to?

Ovde mozete naci opis preview verzije koju su testirali momci iz AVaulta
http://www.avault.com/previews/preview_temp.asp?game=homm4

Po slikama i opisu deluje prosto .... fenomenalno
 
Nashe se chekanje prilichno oduzilo. Nemoj da bude k'o za Warcraft III ili Diablo II :mad:
Ovi screenshotovi mi izgledaju (grafichki) neshto kao stari Age Of Empires :(
 
Pa meni se cini da ce da budu strashni samo po screenshotovima mi se cini da je mapa malo vise promenjena, izgleda mi kao da se sve desava u nekom gradu a ne u velikim prostranstvima kao u prethodnim delovima. Takodje mi se svidja sto nije promenjen koncept igranja kao sto su se zeznuli u PS2 izdanju (bula ziva). Zar ne?
 
Nazad
Vrh Dno