Šta je novo?

Just Cause pomoc

1Keci0

Poznat
Učlanjen(a)
22.11.2020
Poruke
57
Poena
40
Moja oprema  
Steam
K3C1
Pristup internetu
  1. Optički internet
Zdravo interesuje me da li se isplati uzimati Just Cause 3 standardnu ediciju, XXL ediciju ili XL ediciju. Razlika je mizerna izmedju standardne i XXL nekih 40 centi. Znam da XXL edicija donosi neke DLCove i oruzja, sad ne znam tacno koja je razlika izmedju XL i XXL, verovatno vise oruzja, dodatnih misija.
 
XXL ima nekoliko ouzja i vozila vise i to je to nista posebno al ako je vec 40 centi skuplja sto je nista idi na XXL

treci deo je najbolji u serijalu IMO
Screenshot 2022-04-24 032220.png
 
a d
XXL ima nekoliko ouzja i vozila vise i to je to nista posebno al ako je vec 40 centi skuplja sto je nista idi na XXL

treci deo je najbolji u serijalu IMO
Pogledajte prilog 342197
a drugi kakav je ja sam za njega čuo da je najbolji. A kod četvrtog dela koju verziju uzeti Reloaded, Gold, Complete ili obična koja je fora sa Reloadedom
 
presao sam sva 4 dela 100% , treci deo je najbolji po mom misljenju , najbolji gameplay nacin progresa i uz rocket paraglajder skoro pa nikad ne moras dotaci zemlju , dvojka je isto solidna al je treci deo napredovao najvise cak je bolji i od cetvorke

za cetvorku moras da gledas da uzmes bar Gold Ediciju igre jer je rocket paraglajder u cetvorci dostupan samo sa DLC-em koji je must
 
hvala živ bio!
 
Nazad
Vrh Dno