Šta je novo?

Juiced 2 HIN

Fela187

Slavan
Učlanjen(a)
06.11.2008
Poruke
3
Poena
301
Caos
Da prvo iznesem conf.
Amd Athlon 64 x2 4200+
2gb ddr2
Radeon x1650 (256mb) Prije 10dana skinuo drivere 8.541.0.0 Catalyst
E sad fora je sto mi juiced2 koci na 800x600 sve na minimum i to je neko kocenje koje nije u nedostatku snage compa tj vga nego da mi vi kazete kako
On zamrzne sliku na 1sekundu pa odmrzne 3 sec pa opet zamrzne1sec i stalno tako..
Ostale igre su ok.......al mi se ova pici nenormalno :wall:
Please help:S:
 
Caos
Da prvo iznesem conf.
Amd Athlon 64 x2 4200+
2gb ddr2
Radeon x1650 (256mb) Prije 10dana skinuo drivere 8.541.0.0 Catalyst
E sad fora je sto mi juiced2 koci na 800x600 sve na minimum i to je neko kocenje koje nije u nedostatku snage compa tj vga nego da mi vi kazete kako
On zamrzne sliku na 1sekundu pa odmrzne 3 sec pa opet zamrzne1sec i stalno tako..
Ostale igre su ok.......al mi se ova pici nenormalno :wall:
Please help:S:

dosta ljudi je pomenulo ovaj problem a imao sam ga i ja. probaj u control panelu da u sound devices... smanjish hardware acceleration na najmanji nivo. meni je to neko predlozhio probao sam i normalno mi je posle radio.
 
Marko,xwala ti puno,owo sad radi
Smijeshno ali istinito.....(mada nije ni toliko nelogichno reshenje)
.......
Da B-Ziger samo ima mali problem sto ja u pg nalazim asus-ovu 4850 za 185 eurica.....a ne 130e...
 
i meni je smeshno i glupo ali eto radi.:);)
 
Ljudi kako da napravim prototype auto npr u trecoj ligi ili u cetvrtoj... To mi stvarno nije jasno... Posebno sto sad kad sam u drugoj ligi kao sponsored ivent treba da imam prototype auto a ja ne mogu da ga napravim nikako... Instalirao sam na auro onaj extreme nitros ali nije to... opet nije prototype... ne mogu da ucestvujem u trkama za koje treba auto prototype...
Strasno me nervira to...
 
dosta ljudi je pomenulo ovaj problem a imao sam ga i ja. probaj u control panelu da u sound devices... smanjish hardware acceleration na najmanji nivo. meni je to neko predlozhio probao sam i normalno mi je posle radio.

jel si to mislio da treba tu da se smanjim device volume ili sta?
posto i ja imam taj problem i nikako da ga resim...
 
instalirao sam juiced 2 i ja isto imam problem sa grafikom, zna nekad da secne.
interesuje me kako to mogu da resim?
video sam da treba da se iskljuci hardware acceleration, ali mi treba mala pomoc.
ne znam de se nalazi ta opcija u visti?
hvala unpared na pomoci
 
Nazad
Vrh Dno