Šta je novo?

Jel neko uopste zavrsio LoK:Defiance na PC-u?

twister

Čuven
Učlanjen(a)
25.12.2001
Poruke
1,764
Poena
660
Sve je u naslovu. Jedino me zanima koliko mu je vremena trebalo i da li su mu zivci u redu?
 
Legacy of Kain...Sustina...Svih 5 delova...
Ok, nego da ti odgovorim na pitanje.Treba ti nekoliko dana po 24 sata.Recimo da je dugacka.Pretpostavljam da te nervira kamera...Navici ces se posle nekoliko nivoa.Ako si igrao prethodne delove, isplati se zavrsiti igru do kraja, jer je prica neverovatna + ostavlja mesta za jos jedan nastavak, sto je najbitnije.

Jebiga, napravili su sranje sa tom kamerom, ali bez obzira na to, igra je do jaja, bar po meni.
 
Davno sam je presao sa gamepadom,puno je lakse.
Odlicna prica,konverzacija,jedino smeta kamera...,dok se ne navikne.
 
Ja sam zavrsio za nekih 5-6 dana po 6-7 sati u proseku (al' sam manijak :eyebrows: ).
Zivci su mi u redu :D
A igra je super.
 
da, kamera malo zeza, ali isplati se, naravno. meni je trebalo 3 dana sa gamepad-om (ja sam još veći manijak ;)). crystal dynamics je zaokupljen larom, tako da novi LOK nije ni u najavi :(
 
Upravo je prica i atmosfera ono sto me odusevljava kod ovog seriala. Nisam igrao prve delove SR i BO ali nakon sto sam odigrao BO2 gde vodis Kain-a osecaj je bio strava. A prica SR2 je fenomenalna. Zato sada pokusavam da se naviknem na j****u kameru jer MORAM da "odigram" pricu. Mislim (za sada sam stigao do 5-og chaptera) da je Raziel nekako bolje izgledao u SR2 nego ovde. A i Kain mi se svideo dok si mogao da se kandzama boris sa protivnicima.

Polako se navikavam na kameru ali ipak ne mogu da izbrojim koliko puta sam pao (posebno u vodu). Ne znam kako je, iako sam i ja to procitao, lakse igrati sa gamepadom?
 
twister je napisao(la):
Upravo je prica i atmosfera ono sto me odusevljava kod ovog seriala.

Blood Omen 1 obavezno da igras! To je pocetak cele price. Jeste malo ruzna grafika, ali je mene vozila prica do kraja.
 
starac je napisao(la):
Davno sam je presao sa gamepadom,puno je lakse.
Odlicna prica,konverzacija,jedino smeta kamera...,dok se ne navikne.
Jeli bas puno lakse sa gamepad-om? Jel kamera onda stoji iza lika (il' kako vec), tj. sta je to sto omogucava laksu kontrolu?
Sa kojim gamepad-om si presao igru? Nekim analognim pretpostavljam? Ovi logitech su oko 35-40 EUR, a ne daje mi se toliko samo zbog prelaska jedne igre... :(
Ja sam evo u VII chapteru u Vorador's Mansion i razmisljam da batalim igru. Treba mi neko sa snimljenom pozicijom nakon sto se preskoce stubovi na 2 mesta. Oni koji su ispred samog zamka. Kamera je u odvratnom (da ne kazem nesto drugo) polozaju. I uvek padnem. I najgore sto su mogli je da onda predjem sve prostorije iz dvorista da bih opet tu pao.
A drugi stubovi su jos gori (ako to uopste mogu biti). Oni sto su vremenski ograniceni i izranjaju iz vode u stepenastom nizu (ima ih tri). Takodje zbog kamere ne mogu da ih prodjem. Pa...ako neko ima snimljene pozicije nakon samo preskocenih tih stubova bio bih zahvalan da ih posalje.

p.s. stvaraocima igre je potrebna samo jedna kazna...da odigraju igru do kraja.

@RazbojNick: jesi li i ti igrao gamepad-om?
 
Poslednja izmena:
Ma ne treba ti neki extra gamepad,nadji neki jeftiniji od 10-15€.
Ja imam Thrustmaster-ov od 15€,i sa njim sam je presao.Mnogo je lakse kontrolisati likove sa njim nego s tastaturom.
 
Zvanicni je samo za Americku verziju kako bi je doveo na "nivo" evropske a nezvanicni sam skinuo i nista ne poboljsava. Skidao sam i neki trainer koji je napisao neki lik sa eidosovog foruma i on takodje nista ne valja.
@starac: daj napisi mi model tog gapepad-a koji ti imas.

@ostali: preporucite mi neki koji vi imate i sa njim ste bas zadovoljni kako bih, u slucaju da opet igram neku "slicnu" igru, moga i da je zavrsim.
 
Thrustmaster "Firestorm Digital 2".
 
Uf izadjoh iz Mansion-a. Ni sam ne znam kako. Kakvo mucenje... :(
 
Odlicna igra, posle prvobitnog razocarenja i navikavanja na kameru igra me je odusevila (sad joj nemam sta zameriti). Inace sam je pres'o jos prosle godine kada je izasla (pratim serijal otpocetka). Moram vam reci da ako je igrate zbog price da nijedan nastavak nema smisla bez Blood Omen-a 1! Igra jeste matora ali je obavezna za onog ko zeli da skonta celu pricu
 
Evo me na samom kraju. Jos samo Eye i gotovo (do sledeceg, verovatno poslednjeg nastavka). Za pricu i atmosferu im dajem 10+. Za kameru 0 (nula).
 
@ cyberdude&svarog :guitar: :guitar:

Ne mogu da verujem da postoje ljudi koji su igrali blood omen 1.
Svako kome sam preporucio se smorio zbog grafike, a ja sam je presao jedno 4,5 puta. Prica je savrsenstvo. U zivotu se nisam vise udubio u neku igru kao u bo1. A tek kada se poveze sa ostalim delovima...Jeste li provalili zasto Malak nije stigao u BO1 da spase guardian-e?
Zato sto je Raziel u SR2 prosao kroz vreme i Moebius ga je zaustavio namerno da bi se suocio sa njim...u pozadini se u tom trenutku cuju krici iz uvodne animacije bo1 (u SR2) kada ih Vorador ubija.Odusevio sam se kad sam provalio.To je sam kraj igre pre nego sto ubija bracu i sebe i provaljuje da je on ustvari delimicno odgovoran sto su svi oni postali vampiri.Au malo je konfuzno.Ne znam da li ste me bas razumeli :)

Takodje mi se svidja deo u Defiance-u sto su ubacili Turel-a(koji je jedini brat iz SR1 kog Raziel nije ubio) i to kao Usgaraka ili kako se vec zove onaj poslednji glavni iz bo1...ludilo...
 
@twister. Vorador's mansion...poludeo sam iz istog razloga. Trebalo mi je mnogo sati da predjem taj deo,ali krastavac vredelo je
 
Zavrsio sam. Uf i ono eye. Al' ipak mnogo lakse nego preskakanje sa kamerom. Taman nacentriras (ako uopste nesto nacentriras) ugao pod koji ces da skocis i *****a kamera se u toku zaleta promeni i ti, naravno, skrenes sa putanje i padnes. Pa onda ajde sve iz pocetka...
Uvodna muzika u meniju Defiance-a je slabija. Podseca na muziku iz SR2 ali nema onoga "Kain refuse the sacrifice". Ta muzika is SR2 je strava.
Takodje mislim da lik koji daje glas Kain-u nije bas dao sve od sebe kao sto je to uradio u BO2. Isto mislim i za onoga ko je davao glas Razielu. Mnogo je bolji glas u SR2.
Ovo je jedan od retkih game seriala kod kojih nije vazno da se nabudzis (mada i to cinis) vec je bitno da igrac prozivi pricu. Tu mislim da kada god izgubis zivot pocinjes sa nekoga checkpoint-a.
Takodje u Defiance-u me je uzasno nerviralo vreme koje je potrebno da Raziel predje iz Spirit Realm-a u ovaj stvarni. Mnogo brze to radi u kontra smeru. I ne znam zasto nisu to ostavili onako kako je bilo u SR2.
Obicno biram da vodim nekog dobrog lika, ali jos od BO2 a sada i u Defiance-u, mnogo mi je veci dozivljaj da vodim Kain-a. Tacno cekam da progovori jer ima tako "mocan" glas zloce.
BO1 cu probati da igram. Mislim da ga mogu nabaviti (iako sam video da je igra iz treceg lica sa "ne bas" nekom grafikom). Ali dobro, meni je bitnija prica. SR1 sam probao da igram pre otprilike 2-3 godine i naravno posto nije mogao da se koristi mis (a ja sam vec odigrao SR2 i navikao se na misa), odustao. Sada, kada sam ceo Defiance presao samo preko tastature (zbog mnogo pametnih programera), mislim da mi nece biti problem da odigram SR1 (bar neka korist od mucenja u Defiance-a).

p.s.Bice nastavka price. To je skroz ocigledno. Samo ce nas muciti sa cekanjem nekoliko godina.
 
Nazad
Vrh Dno