Šta je novo?

Jel neko igra IGI2 na ATI-ju??

Matthias

Čuven
Učlanjen(a)
16.09.2001
Poruke
1,146
Poena
649
Nazalost kod mene nesti nije u redu sa texturama. Cim pocnem da se krecem pobrljave texture, npr. pojave se svetle fleke na tamnoj podlozi itd.
U pitanju je GA-9000Pro na SL-75DRV5 ploci.
Probao sam sa Catalyst 3.1 i sa najnovijim Omega drajverima i nista ne pomaze:(
Isto tako sam sve zivo iskljucio i ukljucio u igri, isto bez uspeha.
 
MAD_MUzzY je napisao(la):
Da nisi mozda preklokovao kartu?

Taman posla!
Vidim da na njihovom sajtu pisu o ovom problemu i kazu da stavim gore neke stare Catalyst drajvere (sto mi uopste ne pada na pamet) ili da sacekam novije:cuss:
A ja mislim da oni igru uopste nisu posteno ni istestirali na ATI karticama.
 
To i jeste frka sa atijem - lutrija da li ce sve raditi na igrama, cim se malo odmakne od najbombasticnijih naslova koji, svakako, nisu uvek najbolji.
 
A jel neko moze da mi spzi IGI 2 na CD?

Prednost centar Bg-a od ponedeljka jedan dan, dobija sve hvale i jedan prazan CD...:wave;

PS. S nestrpljenjem ocekujem istu vec godinu dana...
 
Moje resenje na Ati-ju

Hi,
Iskreno sam se zabrinuo kada sam video problem sa texturama u IGI2. Imam Ati 9000pro. Nasao sam resenje koje mi je pomoglo 100%.
U shortcut za IGI2 na desktopu ukucaj posle .exe sledece: zbias
Znaci treba da izgleda otprilike ovako: "igi2.exe" zbias

Good luck!
Leonardo
 
Isti problem sa ATI 8500 ali sa korekcijom sve radi kako treba.

Leonardo sta predstavlja "zbias"??
 
Zbias

Zaista se nisam udubio da saznam sta je zbias ali sam to nasao na netu kao resenje i pozurio da se "otkacim" i vidim funkcionise li. Posto je proradilo, nista mi nije bilo bitno tog momenta, sto je u principu steta. Verujem da moze da se nadje na netu i opis tog detalja.
 
Re: Zbias

leonardo je napisao(la):
Zaista se nisam udubio da saznam sta je zbias ali sam to nasao na netu kao resenje i pozurio da se "otkacim" i vidim funkcionise li. Posto je proradilo, nista mi nije bilo bitno tog momenta, sto je u principu steta. Verujem da moze da se nadje na netu i opis tog detalja.


Moze li info gde si nasao ovo resenje?
 
Meni Mafia radi OK na ATI 8500 LE i WinXP - ali definitivno imam razno raznih problema sa igricama
 
Ja sam sa Catalyst 3.1 drajverima probao tonu igara na R300 karticama i nikakvih problema nisam imao... (tada jos nije izasao Splinter Cell ni IGI2)....BTW, igi 2 mi je dosadniji od prvog dela.... ili me je smorilo igranje? Kakvi su vasi utisci/?
 
byMaX je napisao(la):
Ja sam sa Catalyst 3.1 drajverima probao tonu igara na R300 karticama i nikakvih problema nisam imao... (tada jos nije izasao Splinter Cell ni IGI2)....BTW, igi 2 mi je dosadniji od prvog dela.... ili me je smorilo igranje? Kakvi su vasi utisci/?
U ovim novim igrama nisam ni ja ali probaj molim te Max Payna i javi brzo bas me interesuje da li ce ti raditi:wave; A sto se tice igara ni jedna me ne odusevljava,cujem da izlazi nova Mohha(D)
 
Kokos je napisao(la):
U ovim novim igrama nisam ni ja ali probaj molim te Max Payna i javi brzo bas me interesuje da li ce ti raditi:wave; A sto se tice igara ni jedna me ne odusevljava,cujem da izlazi nova Mohha(D)

Max Payne radi sa 3.0, na 9500, 9700 i slicnim, bez problema! (Win2k)
 
byMaX je napisao(la):
Max Payne radi sa 3.0, na 9500, 9700 i slicnim, bez problema! (Win2k)

A jel ide i sa 3.1?
Mene vise brine kako da eliminisem ona slova i brojeve u Mafiji?:(
 
Ja nemam W2k nego kada sam u redakciji "napao" Catalyste i rekao kako Max Payne i dalje ne radi (procitao ovde), covek me pozvao i pustio max payne sa catalyst 3.0 drajverima i radi bez problema! Najverovatnije i sa 3.1!
 
Re: Re: Link

Matthias je napisao(la):
Hvala lepo!

Nazalost slican problem se javlja i kod Mafie:(
Dzabe sam se igrao sa podesavanjima nista ne pomaze.

Treba ti Indeo codec koji je neka sica - 350k...
Pogledaj u Games ja sam imao problem ali nije do radeona...

Mogu da ti poslajem na meil ako hoces..
 
Nazad
Vrh Dno