Šta je novo?

Jel moze neko da mi objasni sta mi treba da bi igrao multiplayer Battlefield BC2

stifa

Slavan
Učlanjen(a)
22.01.2007
Poruke
44
Poena
304
Elem drugari....
ovo mi je prva igra koju sam zavrsio i nije mi je dosta...tj hteo bih da dam neku kintu da igram multiplayer online :)
Na oglasima ima raznih varijanti... DVD+nalog , samo Steam nalog...pa neki EADM nalog...
Kako pogadjate meni nista nije jasno posto sa Steam-om nisam ima posla do sada... ja sam samo u fazonu da nastavim da igram multiplayer online...i sta mi treba za to ?

Nemam para za original disk u nasim fancy radnjama, engo bi uzo preko oglasa , samo ne znam sta...
Ako uzmem nesto...oce to nesto da vazi i za BF Vietnam :) ?

Pozdrav i izvinte sto sam piglu :guitar:
 
Pa sve preko oglasa ti je macka u dzaku.Neznas sta ce da ti uvale.Najbolje resenje ti je-pare u dzep,pa u radnju i kupis.Ako ti se singl svideo-multi ce tek da ti legne!Meseci (pa i godine) su ti zagarantovani za zabavu uz ovu igru.Posle garant nece da ti bude zao para.
 
Pa godine možda i ne baš jer izlazi BF3 sledeće godine.
 
Pa ne može da bude fail, može samo da bude bolje od BC2 :) back to the roots kako su negde napisali i kako je bio natpis na nekom ea sajtu jedno vreme. Koncentrisaće se na PC populaciju ovog puta, iskreno jedva čekam.
 
BF3 ce izadje tek u 3/4 2011 ... pa nemam pojma...gde ima najjeftinije kod nas da se mazne ovo ?

A ako to bude skupo, jel moz neko objasni na sta da pazim ako kupujem preko oglasa?

aj pozz i hvala :)
 
A sto brate ne izvadis sebi visa karticu (nek neko kaze koju treba) i kupis sebi na eastore digitalnu verziju (jel vam toliko bitna kutija?) koja kosta oko 15-tak eura?
 
15 evrica mi je skroz OK, ... ne treba mi kutija, ocu samo da se igram ...
@Richa... aj objasni kako ovo da uradim... jel to ona fora sa EADM?

Thanks
 
Na EAstore ima 2 verzije...

Battlefield 2 BC2 ...i kosta 13 dolara i

Battlefield: Bad Company™ 2 Digital Deluxe Edition koja je 33 dolaara... al sad vidim da sa njom ide i Vietnam...

Znachi KUPIM... sta dobijem?? Skinem igru sa neta... i to je to ?


pozz
 
Poslednja izmena:
Na EAstore ima 2 verzije...

Battlefield 2 BC2 ...i kosta 13 dolara i

Battlefield: Bad Company™ 2 Digital Deluxe Edition koja je 33 dolaara... al sad vidim da sa njom ide i Vietnam...

Znachi KUPIM... sta dobijem?? Skinem igru sa neta... i to je to ?


pozz

Kupis dobijes cd key skines preko neta i igras :D
 
Vrh shizenje ... hvala drugari :)

Jedan lik mi nudio CD key za 25 evra... :)
 
Poslednja izmena:
15 evrica mi je skroz OK, ... ne treba mi kutija, ocu samo da se igram ...
@Richa... aj objasni kako ovo da uradim... jel to ona fora sa EADM?

Thanks

Imas na Steamu do sutra u 5 sati Bad Company za 13.6 evra. Treba ti debitna kartica za placanje preko interneta (Visa Virtuon na primer).

Za ekspanziju Vietnam sacekaj slican popust pa kupi.
 
http://store.steampowered.com/app/24960/

Ispravka, mislim da akcija važi do sutra u 19 časova. Posle toga će biti uobičajenih 40 evra. Vietnam ekspanzija nije na akciji i cena je 13 evra. Sačekaj kraj ovih akcija (2. januar) i proveravaj svaki dan da slučajno ne daju i Vietnam na 50% ili 75% popusta kao što je bio pre mesec dana.

Prvo napravi Steam nalog.
 
Poslednja izmena:
Na EA Store imaš još povoljnije, izvini, nisam video ranije.

Ja preferiram Steam ali ovde je 3 evra povoljnije.

Procedura je ista kao za Steam, napraviš nalog, upišeš podatke i skineš EA Downloader.

http://goo.gl/Rn0gm
 
Jel ima razlike u Steam i EA verziji ... mislim verovatno skidam istu igru ali...kako to izgleda sto se tice optimizovanosti, brzine na multiplayeru ...jel ima neke razlike ?

Pozdrav ... za sada mi se vise dojmi EA
 
Nema... Osim u ceni :)
 
Ma samo mi je bitno da taj qrton koji instaliram ne radi nista u backgroundu i da mi ne opterecuje masinu za ionako zahtevan BC2... priicam o Steam i EADM...

I kad skinem igru jel treba da je updatujem ili skidam vec up to date igru ? I jel to radim preko sajta igre ili iz igre ili sta vec... samo me zanima da imam sto manje zezanja sa sistemom...

poz
 
Ako si siguran sto se tice kupovine BC2,pocni na vreme da skidas patch,posto je oko 2,5GB
 
skidam 500 kbps tako da mi nije problem , siguran sam.. nasao patch ovde http://www.ausgamers.com/files/details/html/55988

i zar se to ne apdejtuje direktno iz igre ? skoro sam siguran da ima check 4 updates ? ... svejedno, snasao sam se... kupicu na EA games pa cu apdejtujem pa cemo vidimo gde ce me to odvesti...
:)
 
Poslednja izmena:
skidam 500 kbps tako da mi nije problem , siguran sam.. nasao patch ovde http://www.ausgamers.com/files/details/html/55988

i zar se to ne apdejtuje direktno iz igre ? skoro sam siguran da ima check 4 updates ? ... svejedno, snasao sam se... kupicu na EA games pa cu apdejtujem pa cemo vidimo gde ce me to odvesti...
:)

Pa igra ima automatski update,ali zbog loseg neta mnogima zna da pukne posle nekog vremena pa opet sve iz pocetka.Bolje sada skini patch,posle ga samo pokrenes nakon instalacije igre,i to je to.
 
Zar nije konkretna ponuda na EA store samo za USA i Kanadu?Kad ides na check-out i kad treba da popunis licne podatke,ne postoji mogucnost da izaberes bilo koju drzavu sem vec pomenutih.Na evropskom EA store je 3x skuplje,30 evropljana:d

Na EA Store imaš još povoljnije, izvini, nisam video ranije.

Ja preferiram Steam ali ovde je 3 evra povoljnije.

Procedura je ista kao za Steam, napraviš nalog, upišeš podatke i skineš EA Downloader.

http://goo.gl/Rn0gm
 
Nisam primetio da je US strana. Na UK EA Store je 24 evra kada se prebaci iz funti. Nisam probao da stavim USA ali jedino što sam "kupovao" na EA Store, Burnout Paradise sam kupio na Sloveniju a mnogi na UK. Srbiju ne možeš izabrati jer je nema na spisku.
 
Nazad
Vrh Dno