Šta je novo?

Jedi Academy problem u multiplayeru...

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poruke
18,056
Poena
1,365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
LG C2 42"
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Ovako, kada hocu da igram protiv botova, napravim igru i posle nekoliko minuta igranja (taman kada se malko zagrejem i ubijem nekoliko botova) igra se zakuca, vrati u main menu sa porukom parse_error...

Ima li neko ideju sta da radim (bas mi se igra MP protv botova). Igra kao igra (misjije i think) radi super....
 
To je gadan bag koji izgleda imaju sve kopije Serious Sama 3 koje su stigle ovde. Probao sam i ja i ista stvar mi se desavala jedno 5 puta, na to su se zalili i ljudi na forumu, tako da mozes eventualno da se nadas nekom pechu... ctp;
 
Ja govorim o Jedi academy ne o Serious Sam-u. Enivej, bas mi je zao sto se to desava, ovaj MP za razliku od MP iz Jedi Outcast je za dve klase bolji...
 
Imao sam isti problem a onda sam ga resio patchem koji mozes naci na svima dobro poznatom sajtu.A ako hoces bacicu ti direktan link na pm.
 
Dzaba ja ne znam za taj dobro poznati sajt :) Baci mi DL na PM.
 
kUdtiHaEX je napisao(la):
Ja govorim o Jedi academy ne o Serious Sam-u. Enivej, bas mi je zao sto se to desava, ovaj MP za razliku od MP iz Jedi Outcast je za dve klase bolji...

Ma i ja govorim o Jedi Academy-ju ali sam ga zbog "mnogo dobrog" gameplaya :d krstio sa Serious Sam3: Jedi Academy posto je igra smor :bljak:

Kao sto rekoh, verovatno treba neki patch sa dobro poznatog sajta...samo ne znam koji posto nisam bio zainteresovan za njega...

Pozdrav
 
Proradilo je.... :) tnx ALex.
Zar niko ne pici JA u mplayeru? Pa ova igra je sjajna za MP....
 
Mozda je igra losija od prethodnika ali je u mp odlicna,posebno duel mecevi.
 
Stigla je final verzija Jedi-a pre nedelju dana, i pored MPa vidim u infou promenjena gomila fajlova, a sad pojma nemam shta se time dobija :)
 
Team FFA je zakon. Tako volim kada se sa two handed saberom zaletim medju 5 protivnickih botova i borim se sa svih 5 u isto vreme....strava je MP steta sto je kod nas zastupljen idiotski CS...
 
Nazad
Vrh Dno