Šta je novo?

James Bond OO7

  • Začetnik teme Kokos
  • Datum pokretanja
K

Kokos

Guest
Zaglavio sam se u onom liftu .poubijao sam sve kad skinem onog lika sa prozora lift posle toga propada u provaliju,nemam pojma sta se treba uraditi;)
 
Posto nema nikog tebi da pomogne - pomozi ti meni. Kako da ubijem onog tipa u svemirskom odelu - pogodio sam ga boga pita koliko puta, sta jos hoce ?

Pozdrav cheers
 
Ja sam ono proso kad budes tu samo uzmi telefon i zakaci se na onu kuku na prozoru,a oko tog tipa nije tesko onaj ventilator te penje gore kad mu se priblizis on ce te napasti i onda samo rokas u njega,kasnije je igra sve bolja i bolja pozdrav!
 
E bas ti hvala na recima utehe. Ja mislim da sam ga sto puta roknuo, pet sest puta sa onim jacim pucnjem ali nista. Nema veze pokusavacu i dalje !
 
Daj recimi sta da radim dalje - dosao sam do nivoa gde sam zaglavljen na zadnjem sparatu i nalazim se nekom hodniku gde sa plafona vise neki spiralni ukrasi - uspem da se nakacim na njih ali kuda dalje ???

Pozdrav cheers
 
Kovac je napisao(la):
Daj recimi sta da radim dalje - dosao sam do nivoa gde sam zaglavljen na zadnjem sparatu i nalazim se nekom hodniku gde sa plafona vise neki spiralni ukrasi - uspem da se nakacim na njih ali kuda dalje ???

Pozdrav cheers
Malo bolje objasni poziciju neznam iz prilozenog gde si........:D
 
Nazad
Vrh Dno