Šta je novo?

Jagged Alliance 2 - Wild Fire

luka.l

Čuven
Učlanjen(a)
03.01.2002
Poruke
1,174
Poena
649
Da li neko zna da li se pojavio kod nas i gde moze da se nabavi?
 
Bolje nemoj.
Ja sam nabavio.
Grafika je 10-15 godina unazadila. :wall:
 
Poslednja izmena:
vladan je napisao(la):
Bolje nemoj.
Ja sam nabavio.
Grafika je 10-15 godina unazadila. :wall:


Eh, druze........ne kuca tebi srce za tu igru....... :smoke: :)

Pa grafika je ista kao "cistoj" dvojci zar ne? Sto se mene tice, to je sasvim uredu........

Igri kao sto je Jagged Alliance, grafika nije centralna stvar.

Pozdrav! :wave:



P.S. Da si je igrao onda kada je izasla bilo bi ti lakse da se naviknes, ovako.....priznajem da nije lako......
 
ja sam je nabavio chim se pojavila :) i nisam se razocharao jer sam znao shta cu da dobijem... dakle to nije nova kampanja sa novom mapom i novom prichom.. to je samo mod koji je komercijalizovan (kako za koga :)) .. tu su nova oruzija i nekoliko izmena u samim gradovima... sushtinski igra je veoma veoma slichna originalu ali osim ako nisi neki freak za igru koji je sve znao napamet dobro ce ti doci da se podsetish kako su igre nekad bile dobre... i da mnooogo je teza nego original... grafika?! pff bre... ova igra je za one koji nikad nisu ni mislili da je sve u pixelima shaderima i ostalom papazjanijom.... takvi nek se drze pucachnina kao shto je fry cry...


p.s. pored silent storma pravo potezno osvezenje ... konachno...
 
G!!! je napisao(la):
... sushtinski igra je veoma veoma slichna originalu ali osim ako nisi neki freak za igru koji je sve znao napamet dobro ce ti doci da se podsetish kako su igre nekad bile dobre...


Hm, kazes da je tu u stvari obicna dvojka samo malo modifikovana?

Ako je tako, steta, jer sam pre koji dan upravo presao dvojku po ko zna koji put...... :)

No nije bitno, sacekacu koji mesec da se uzelim te igre pa onda udri..... :type:


Pozdrav!
 
Nazad
Vrh Dno