Šta je novo?

Jack Keane

Laza

Čuven
Učlanjen(a)
05.09.2001
Poruke
4,635
Poena
765
61jGXp0Yn0L._SS500_.jpg


Izašla je nova avantura u stilu Monkey Island serijala. Sutra javljam prve utiske.
 
Poslednja izmena:
... i, vredi li kupovati?
 
Igrica je prosek. Glasovna gluma je nekvalitetna, grafika šarena ali siromašna, atmosfera je osrednja. Daleko je od Monkey Island serijala i ostalih Lucasovih avantura ali definitivno mislim da ću je odigrati do kraja. Ipak je to klasična point & click avantura.

Zaplet govori o Dr T., koji pokušava da preuzme svetsku proizvodnju čaja. Vi ste nesrećni Jack Keane, propali avanturista, koji se sticajem okolnosti našao u ulozi da se suprostavi ozloglašenom doktoru.

Malo sličica iz igre











Za kraj jedan savet. Veoma zgodno je koristiti na tastaturi dugme X, pošto obeležava na ekranu objekte za interakciju tako da ih ne morate juriti nemilosrdnim kliktanjem.
 
Poslednja izmena:
Slike su sarene, ali su isto takve i u Gybrish Tripwoodu (tako li se zvase)?
Nije lose za promene. Moram da je probam, samo da nema previse dijaloga. To me je uvek smaralo u P&C igrama.
 
Ima dijaloga, ali mogu da se skrate. Definitivno ne predstavljaju veliki problem.
 
Kako sve više igram, igra mi se sve više sviđa. Igrica je preuzela šablon starih dobrih P&C avantura te se može naći dosta specifičnog humora za žanr kojeg je proslavio Guybrush Threepwood. Ocena: vrlo dobro 4! Ljubitelji avantura, vredi probati!
 
nemam pojma sta da mislim jest da kopira sve iz starih dobrih avanura ali je dosta plitka i deja vu, mozda i mi koji igramo avanture ocekujemo neki napredak u prici, atmosferi, itd bas kao sto su FPS igraci dobili 10x bolju grafiku
ono copy/paste price iz starih avantura mozda nekok privuce ali ja sam sve to vec odigrao odavno
 
Konačno sam prešao igricu. Dovoljno je dugačka i intenzitet zabave ne opada kako se bliži kraj, naprotiv. Sasvim solidno ostvarenje i preporuka ljubiteljima point and click avantura.
 
Nazad
Vrh Dno