Šta je novo?

Izgubljen kljuc od nas fioka

slobodni

Cenjen
Učlanjen(a)
06.07.2012
Poruke
50
Poena
160
Da li se neko susreo sa nabavkom kljuceva za fioke za nas?
U pitanju je stari qnap ts419p koji se godinama vuce i niko ne zna gde su mu kljucevi. Koliko sam saznao, trebalo bi da su univerzalni za veliki broj modela. Koga god sam zvao nema tako nesto na stanju a sa alija se ceka dugo.

Ili, ako neko u bg ima kljuceve na zajam na dva minuta ☺️
Izvinjavam se moderatorima, sa telefona pisem pa sam slucajno omasio podforum, trebalo je u NAS sekciju.
 
Poslednja izmena:
ja sam otvarao vrata na HP Micro serveru (ima bravu) sa zicom. klasicno "obijanje" :)
mozda da probas sa nekim metalnim predmetom da nagovoris bravu?
 
Juce se ubih sa pokusavanjem, cak i foru sa topljenjem BIC hemijske olovke ali ni da mrdne.
Ne pasuje ni kljuc od chieftec dragona iako izgleda jako slicno. Pokusao sam da pravim nesto sto lici na kljuc ali bez uspeha.
Kljuc od DELL servera udje u bravicu ali nema sanse da je okrene ni posle sat vremena "cesljanja" i ubedjivanja.
 
Juce se ubih sa pokusavanjem, cak i foru sa topljenjem BIC hemijske olovke ali ni da mrdne.
Ne pasuje ni kljuc od chieftec dragona iako izgleda jako slicno. Pokusao sam da pravim nesto sto lici na kljuc ali bez uspeha.
Kljuc od DELL servera udje u bravicu ali nema sanse da je okrene ni posle sat vremena "cesljanja" i ubedjivanja.

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Stoji spremna kao poslednja opcija. NAS inace radi, samo sam hteo da mu stavim nove diskove posto su stari vec zasluzili penziju i red je da se poveca kapacitet.

Nasao sam na thingiversu 3d model za kljuc. Ne lici mi da je to to iako pise da jeste, pa cu i to da probam ukoliko ne nadjem nekoga ko ih ima makar na zajam (ne mora ni da se cima, dolazim na noge sa sve NAS-om na dva minuta i pivom) :D
 
Nazad
Vrh Dno