Šta je novo?

Izaso HALO 2

mLaki

Čuven
Učlanjen(a)
25.02.2004
Poruke
2,848
Poena
680
Malo pre izasasla "cough cough" verzija HALO 2 i radi samo na Visti, na force.nl nema pomena ovog releasea - verovatno zato sto nema crack.

Minimum requirements:
Windows Vista Requirements:
Processor: 2 GHz 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
System memory: 1 GB
Graphics processor: Video Card: DX9 graphics card:
WDDM driver, PS 2.0/32BPP,
ATI x700 or nVidia 6100 or better display adapter
Graphics memory: 128 MB
Hard drive space: 7 GB
Keyboard and mouse or compatible pointing device
Sound card and speakers or headphones for audio
DirectX® 9.0c or later (included on the DVD)
Network adapter for LAN multiplayer gameplay
Broadband Internet access for Windows LIVE™ multiplayer gameplay

Zanimljivo je da igra radi u trial rezimu dok se ne aktivira, moze da se igra samo prvi level, posle toga igra trazi aktivaciju (bah, prokleti M$ i nejgove aktivacije :S: ).
 
Poslednja izmena:
Radi samo na Visti? A u pitanju je DX 9 igra? Gde je tu logika? :D
Jel probao neko demo, vredi li se cimati oko skidanja ili prosto zaobici?
 
Poslednja izmena:
Kakva logika :)
Jedini nacin da ljude natjeraju da Vistu je da prave samo Vista only igre.
 
Kad bi prodavali Vistu tako da u paketu na poklon dobijes jos 4-5 igara pa da razmislim...
 
Aktivacija igre?!?!?!? wtf!

@shoma - nije jedini način ;) Od proleća 2008. M$ prestaje sa isporukama XP-a, tako da će Vista biti jedini OS koji može legalno da se kupi.
 
Poslednja izmena:
Dobro Bre kakve su to majmunarije???!? Aktivacija igre posle jednog predjenog nivoa...fu jeeee..:D :D :D
 
Bolje i tako nego da su stavili neki starfors pa da čekamo pola godine za fix...
 
Ako sam dobro shvatio prvi post, nigde se ne pominje da igra izricito trazi Vistu da bi radila vec su samo navedeni hardverski zahtevi za rad pod Vistom. Da li ste sigurni da je ovo Vista only igra ?
 
Pa igra je DX10, koliko znam... Jako je zanimljivo da je na Xboxu 1 vozi DX8 akcelerator, bez problema :D
 
Ne...Halo 2 je DX9 igra, tj, u PC verziji...
To sto trazi Vistu je samo mikrosoftova za**bancija za mase.Kako inace da ubede sto veci broj ljudi da predju na novi OS.Nazalos' nasli su pogresnu igru za to.Naravno ne kazem da je H2 los (cak stavise, dobar je),ali ipak se radi o igri sa zastarelom grafikom i igri koju su obozavaoci vec presli na Xboxu (osim mene izgleda, jer netju da picim pucacinu na JoJ-padevima :D )...
 
Poslednja izmena:
Halo je fenomen svoje vrste: sasvim prosecna igra koja je postala kultna zahvaljujuci fantasticnom marketingu, koji je za uzdbenike o modernom biznisu!
 
skoro sam se upisao od smeha kada sam video moguc zaobilazak aktivacije :) :wave:
 
Znaci grafika je ultimativni crap, koliko volim Halo 1 toliko sumnjam u Halo 2 na PC-u...pa ovo izgleda gore nego Originalni Tomb Raider sa patchom za Voodoo 1. Kada je taj aspekt takva katastrofa nadam se da je bar isto toliko zanimljivo i akcijski dobro izrezirano kao original....majcice najmilija kakvo tesko ****** od gfx-a 2007. godine. :S:
 
Halo 1 ništa nije valjao, zašto bi Halo 2 bio bolji.
 
Halo 1 ništa nije valjao, zašto bi Halo 2 bio bolji.

Oprosti Filipenko ali ako ti Halo 1 nije valjao onda imas los ukus sto se tice igara ili ne znas sta valja, pa akcija je do daske i to je ono sto me fasciniralo, daj mi reci jos samo jedan FPS koji se tako zavrsava kao Halo??!?!? Odlicno je izrezirano, odlicno!
 
Stormy, pre ćeš me ubediti da je Radone 2900 XT odlična kupovina nego da je Halo fantastična igra :)
 
F.E.A.R. = vrhunac akcije

Daj covece u kom svetu FPS-a ti zivis...F.E.A.R. je FPS igra koju sam presao najvise puta u zivotu (pravi dozivljaj je kada se igra bez bullet time-a) ali to nije uopste toliko dobro izrezirano kao HALO...pa ono je vrh vrhova...jesi li ti presao HALO???!?!??
 
Jesam.Mesas vrhunsku akciju i vrhunsku pricu.HALO je dobra igra,tebi je najbolja,ok.Ne moras da ubedjujes sve ostale u isto.
 
Halo 1 ne može biti fenomenalna pucačina iz prostog razloga što ima očajan field of view i pogađanje protivnika. Te dve stvari su krucijalne za jedan FPS.
E sad što se tebi sviđa priča, to je u redu, svi (valjda :) ) volimo SF. Ali nemoj pričati kako je to najbolja pucačina ikad i kako nema bolje.
 
Nazad
Vrh Dno