Šta je novo?

IT sličice 2024.

Ah nostalgija. Za mladje generacije, jedan screen kako su izgledali instaleri iz 90ih (zamislite samo u niskoj rezoluciji - 800x600 ili 1024x768)
 

Prilozi

  • Screenshot (119).png
    Screenshot (119).png
    57.7 KB · Pregleda: 326
Pretpostavljam da u gornjim coskovima nisu lcd ekrani nego sateliti zvucnika, a na podu je bas zvucnik a ne rerna, a da iza devojke nije IBM mainframe nego neka zvucna linija koja koristi magnetnu taku, a u krilu devojke su tanke kutije u kojima bi mogle stajati vinil ploce koje ne znam gde bi ubacila jedino da nije onaj orman sa desna koji lici na sudoper, da je podnostojeci gramofon.
Ovakvu sliku gde nema logike nista ni sa cim moze samo AI da proizvede.
 
Pretpostavljam da u gornjim coskovima nisu lcd ekrani nego sateliti zvucnika, a na podu je bas zvucnik a ne rerna, a da iza devojke nije IBM mainframe nego neka zvucna linija koja koristi magnetnu taku, a u krilu devojke su tanke kutije u kojima bi mogle stajati vinil ploce koje ne znam gde bi ubacila jedino da nije onaj orman sa desna koji lici na sudoper, da je podnostojeci gramofon.
Ovakvu sliku gde nema logike nista ni sa cim moze samo AI da proizvede.
Nije AI generisana fotka, već se raspravljalo o toj slici po netu.


It’s a legit photo that was on the cover of Radio & Television News magazine from November 1953. The entire setup is a rack mounted collection of commercial components and console turntable for dual channel recording (pirating?) from vinyl to tape, in-home for the discerning audiophile.
 
Pretpostavljam da u gornjim coskovima nisu lcd ekrani nego sateliti zvucnika, a na podu je bas zvucnik a ne rerna, a da iza devojke nije IBM mainframe nego neka zvucna linija koja koristi magnetnu taku, a u krilu devojke su tanke kutije u kojima bi mogle stajati vinil ploce koje ne znam gde bi ubacila jedino da nije onaj orman sa desna koji lici na sudoper, da je podnostojeci gramofon.
Ovakvu sliku gde nema logike nista ni sa cim moze samo AI da proizvede.
Dole levo lici na bas bin ili woofer,gore su sateliti.Gramofon je desno od devojke na radnoj povrsini.Pojacalo je levi deo ormana,sredina dekovi i magnetofon.Desni deo ormana tjuner i napajanje.
 
svidja mi se sto se chatgpu-u obraca kao salterusi "hteo bih doci do jedne informacije"

1713962551382.png
 
Nazad
Vrh Dno