Šta je novo?

IRIS MTS TV Box (2024)

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poruke
18,056
Poena
1,365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
LG C2 42"
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Discovery Science, DTX i CBS Reality канали су избачени.
Разлог ваљда јер ће их и Discovery угасити ускоро.
 
Постоји ли неки детаљнији инфо о новим боксовима?
 
31.1. Discovery gasi ova tri kanala pa shodno tome i nije čudo što su ovde izleteli mesec dana ranije. Šteta donekle za Science, imalo je tu da se pogleda štošta zanimljivo ponekad.
 
Па да, нова верзија са андроид апликацијама.
 
Поздрав.
Зна ли неко колики је максималан број канала који може да се дода у фејворитс? Ја их пребројах 27?
И има ли начина да се заобиђе ово ограничење?
Имам вај нови бокс 024..
 
Dobro veče svima.


Treba mi pomoć imam BOKS 3 paket na dva PLA uređaja na jednom PLA radi TV na drugom neće.
 

Prilozi

  • IMG_20240108_184906.jpg
    IMG_20240108_184906.jpg
    63.8 KB · Pregleda: 108
  • IMG_20240107_203942.jpg
    IMG_20240107_203942.jpg
    95.1 KB · Pregleda: 111
  • IMG_20240107_121239.jpg
    IMG_20240107_121239.jpg
    182.3 KB · Pregleda: 108
Ništa nije produženo nego su otključani kanali i trebali da idu do 31.1.24. a sve po objavi od 1.12. na njihovom sajtu. HBO je ostalo da bude do 15.1. fraj pa ko nije odjavio neka to učini u narednih par dana.
 
Discovery Science, DTX i CBS Reality канали су избачени.
Разлог ваљда јер ће их и Discovery угасити ускоро.
Veceras sam im pisao, dobio odgovor da su ugaseni. Bedak, jedan od boljih kanala koji sam voleo da gledam.
Jel bila neka najava oko toga, sta kazu zastitnici prava gradjana? Jel imam neko pravo na obestecenje?
Dobro veče svima.


Treba mi pomoć imam BOKS 3 paket na dva PLA uređaja na jednom PLA radi TV na drugom neće.
Zovi njih i cimaj, ja sam imao dva meseca igranku sa majstorima iz MTS-a. Moras da ih ganjas i da se deres i pizdis inace te leraju do zauvek.
 
Kakvo crno obeštećenje a pogotovo u slučaju kada te kanale ne izbacuje ili gasi sam MTS nego onaj ko je te kanale i stvorio.
 
Kakvo crno obeštećenje a pogotovo u slučaju kada te kanale ne izbacuje ili gasi sam MTS nego onaj ko je te kanale i stvorio.
Znam, al ajd kao da pitam... mozda je neko nesto izkamcio zauzvrat. Dao bih sve tres kanale za taj Discovery Science. Navukao sam sina sa 9 godina da gleda i uci o planetama i svemiru i zaista zaista su imali sjajne emisije.
 
Pozdrav! Je l uspeo neko da instalira google play prodavnicu s tim i google servise na HPH07. Sve živo sam pretražio... Može li neko molim vas da me uputi na to u prethodnoj temi?
Gledao sam varijante ulaženja u rekaveri, sideload preko adb-a (probao sam sa gapps) ali očigledno nemam dovoljno iskustva s tim pa ništa nisam postigao. Video sam da je neko uspeo da instalira i da radi. Unapred hvala!
 
Ne može google play, aplikacije se ubacuju preko fleške ili skidaju preko aptoide. Da se ne bi po hiljaditi put objašnjavali treba otići na prethodnu ''matičnu'' temu pa od strane 23 polako izučavati gradivo, nikako drugačije. Igranje ''gluvih telefona'' ne vodi ničemu. Ima sve lepo objašnjeno u detalje šta i kako na toj temi.

Elem, odjavljujte HBO u toku današnjeg dana ko to nije učinio do sada :)
 
Poslednja izmena:
Discovery Science, DTX i CBS Reality канали су избачени.
Разлог ваљда јер ће их и Discovery угасити ускоро.
Da li je ovo pravdani ralog za raskid ugovora za Box sa Mts. ?
 
@Miki Ue , sta je smesno ? Znas li odgovor ili ne ?
 
Može pomoć drugari. Dobio sam 4024boks. Deep color da li treba da ukljucim on Ili off I kod rezolucije dal 1080 I ili da 4K rezoluciju. Neko je pomenuo da je bolje da taj boks podiže sliku na 4K nego 4K Tv. Color Space koji da selektujem 444 ili 422. Hvala unapred.
 
Јесте, скоро један тврдио да му бољи уп ради 4024 од тв. Ко зна шта се ту дешава...
 
Može pomoć drugari. Dobio sam 4024boks. Deep color da li treba da ukljucim on Ili off I kod rezolucije dal 1080 I ili da 4K rezoluciju. Neko je pomenuo da je bolje da taj boks podiže sliku na 4K nego 4K Tv. Color Space koji da selektujem 444 ili 422. Hvala unapred.
За иптв ти (за сада) не треба бољи излаз од 1080i@50Hz. Остави deep color on и 4:2:2.
 
Jel radi Iris smart aplikacija van iris mreze?Ja sam na sbb i imam user i pass za iris, ali nikako da me pusti u app.
 
Pozdrav svima
Nov sam korisnik ovih.... :mad: da se ne izražavam (koristim SBB već 20 godina)... pa me malo zbunio ovaj komentar u vezi HBO. Šta kako i gde treba da se odjavi :rolleyes: i zašto : )...
Mislim, nisam ga ni prijavljivao (a niti ga gledam :cautious:)...
Hvala unapred...
 
Ako ga nisi prijavio nisi ga ni imao i ne treba ni da ga odjaviš
Pa mene su uključili u "sistem" posle praznika (9 januar mislim). Ništa nisam uključivao dodatno. Imam HBO i još par tih kanala otvoreno, kontam da je sad free za sve. Nego neko napisa ovo za odjavu pa me zbunilo. Max 3 je paket i jedino što sam aktivirao ovu varijantu IRIS go ili kako se ovo zove na tri uredjaja. Samo obzirom da mora da bude na njihovom netu, ni to mi nešto nije od koristi :rolleyes:
 
Pošto imaš Max paket, hbo je je uključen u njega, možeš čaknda aktiviraš i hbo max aplikaciju bez dodatnog plaćanja
 
Nazad
Vrh Dno