Šta je novo?

Ima li negde Eagle GF4 Ti 4200 64MB?

Calibra 4WD

Čuven
Učlanjen(a)
07.08.2002
Poruke
2,317
Poena
680
Da li ih ima negde kod nas?
Jel su uopste izbacili karticu sa tim cipom?
 
S obzirom da ce im cena za uskoro biti ispod 100$ mogao bi da urgiras
u firmi da ih uvezu,znam barem 7-8 ljudi koji cekaju Tu Eagle karticu sa
cenom od oko 90-100 Eura
 
S obzirom da ce im cena za uskoro biti ispod 100$ mogao bi da urgiras u firmi da ih uvezu, znam barem 7-8 ljudi koji cekaju Tu Eagle karticu sa cenom od oko 90-100 Eura
Nece se uvoziti jos neko vreme, s obzirom da se narucuje po minimalno 100 komada iste vrste kartica, a dileri jos nisu nesto zainteresovani za kolicine. Moze da se naruci i samo 10 komada ali ne kod distributera nego kod retailera po nesto vecoj ceni, a oni kojima sada treba Ti4200 obicno nisane izvikanije marke.
 
Po tvojoj proceni kada ce se dostici momenat kada ce biti isplativo uzeti
100 komada tih kartica?
 
ZorMi je napisao(la):
Nece se uvoziti jos neko vreme, s obzirom da se narucuje po minimalno 100 komada iste vrste kartica, a dileri jos nisu nesto zainteresovani za kolicine. Moze da se naruci i samo 10 komada ali ne kod distributera nego kod retailera po nesto vecoj ceni, a oni kojima sada treba Ti4200 obicno nisane izvikanije marke.

Kolika je priblizna cena kod retailera? I da li je uopste bitno jeftinija od ti4200 sa pricewatcha normalnih proizvodjaca? I da li radi na 250/500 ili je Eagle opet izmislio neku novu ti4200 specifikaciju?

Pozdrav!
 
student je napisao(la):
I da li je uopste bitno jeftinija od ti4200 sa pricewatcha normalnih proizvodjaca?

Pozdrav!

E, ova ti je dobra,:p cuj nenormalan proizvodjac:D
 
Calibra 4WD, a zbog čega bi uopšte uzimao kao prvo EAGLE???
Imaš ti i drugih TI4200 sa 64MB, i to od mnogih boljih proizvođača, a nema baš neke "velike" cene u razlici?!?

Ajd...
 
Veoma jednostavno,necu da dam za graficku karticu vise od 100 eura.
 
Daj, ne zezaj, ona lite verzija Gainwarda je sada 120 evra,a to je ipak gainward..
 
Maxo ja je nigde ne videh za te pare ,najjeftinije sam je nasao za 145,a
Abita za 155 evra.
 
Bogami, jednom sam ja cuo da taj lite Gainward kosta 125 u prodaji, bez poreza... i to je bilo pre dve nedelje...
 
Ako neko zna gde ima da se uzme za te pare neka kaze...thx...(D)
 
Vrh Dno