Šta je novo?

Igrice ispod 15gb sa dobrom grafikom

bomanik37

Poznat
Učlanjen(a)
13.01.2022
Poruke
54
Poena
30
Dobro vece moji omiljeni formurasi potrebna mi je vasa pomoc treba mi neka dobra igrica sa lepom grafikom a da je ispod 15gb hvala svima na predlozima pozzz
 
Kakve igre ti trebaju? Crysis. Jet Set Radio.
 
Darksiders Genesis, Ori and the Blind Forest, Homeworld Remastered, Warhammer 40k Space Marine, nisi naveo žanr ni definiciju bolje grafike, daj neke smernice
 
Darksiders Genesis, Ori and the Blind Forest, Homeworld Remastered, Warhammer 40k Space Marine, nisi naveo žanr ni definiciju bolje grafike, daj neke smernice
Da ne bude bas neka njesrs grafa da bude grafika malo kao dying-light 1 ili dead island do te neke mere i da bude dobra priča igre da mogu da uzivam dok prelazim
 
Portal i Portal 2?
 
Mislim da vredi 1.39EUR (u trenutku pisanja):
 
Nedavno sam odigrao Bioshock ,kakav melem za oči
A samo par džidžabajta
Ima gomila nezahtevnih igrica za današnje standarde koje izgledaju prelepo od a matore su 7-8 godina
 
S.T.A.L.K.E.R.
Има три дела, наш превод, модови.
 
Još jedna apsolutna preporuka za Bioshock. Prva igra je 8 GB, a remasterovana verzija iste je 25 GB (po Steamu). Ali i i ne-remasterizovana izgleda sasvim dobro još uvek.
A priča i gejmplej? Sjajni! Neprevaziđena atmosfera.
Tek najbolja igra koju sam igrao (i nisam usamljen u tom mišljenju).
Pa ako ti se dopadne, imaš i Bioshock 2 (sličan prvom) i Bioshock Infinite (prilično drugačiji, ali takođe izvanredan).

Ima još dosta igara koje vredi preporučiti, ali uzmi probaj Bioshock, ako već nisi.
(E sad, da li su takve igre "smorina" po tvom ukusu, ko će znati... Imaju svakako ozbiljniju priču od ovih zombi igara koje si naveo da voliš, ali ne fali im ni masne akcije. Probaj.)
 
darksiders svi delovi.
 
Zasto ispod 15 gb, sta je ogranicacajuci faktor?
 
I mene to zanima
 
S.T.A.L.K.E.R.
Има три дела, наш превод, модови.
Prešao takodje😉
Još jedna apsolutna preporuka za Bioshock. Prva igra je 8 GB, a remasterovana verzija iste je 25 GB (po Steamu). Ali i i ne-remasterizovana izgleda sasvim dobro još uvek.
A priča i gejmplej? Sjajni! Neprevaziđena atmosfera.
Tek najbolja igra koju sam igrao (i nisam usamljen u tom mišljenju).
Pa ako ti se dopadne, imaš i Bioshock 2 (sličan prvom) i Bioshock Infinite (prilično drugačiji, ali takođe izvanredan).

Ima još dosta igara koje vredi preporučiti, ali uzmi probaj Bioshock, ako već nisi.
(E sad, da li su takve igre "smorina" po tvom ukusu, ko će znati... Imaju svakako ozbiljniju priču od ovih zombi igara koje si naveo da voliš, ali ne fali im ni masne akcije. Probaj.)
Vazi ne izgleda lose po yt gameplay instaliracu večeras pa ćemo videti kakva je
 

Prilozi

  • 16431913489322831353577085245227.jpg
    16431913489322831353577085245227.jpg
    170.4 KB · Pregleda: 32
Tiny Tina's Assault on Dragon Keep

Oko 15 GB, ja se fino zabavio, na momente urnebesno. Najbolje sto sam igrao od Borderlandsa, sto se price tice.
Bilo free na epicu.
 
Mass Effect 2 i 3.
 
Nazad
Vrh Dno