Šta je novo?

Igre za igraonicu- gde?

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,890
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Pošto se nosim mišlju da otvorim igraonicu, zanima me kakva je situacija sa orginalnim (licenciranim) igrama u nas. Gde mogu da se nabave (linkovi please) i po kojim cenama. Ima li originalan PES6 za PC kod nas. I da - ako uz neki hardware (grafičku) dobijem orginalne igre, mogu li njih upotrebiti u igraonici. Kakva je situacija sa igrama za NextGen konzole tipa Wii, XBOX360 i PS3.
 
Probaj ovde http://www.zest.co.th Kupovina je on-line, kupljeno preko 100 ključeva za COD2 po 10€, šalju i diskove za 20-25€ al koji će ti đavo. Račun dobijaš sve legalno i provereno.
 
Hvala, ali zna li neko link nekog distributera/uvoznika a da nije Exxtreme/Compland?

Gde da nađem PES6?
 
Hvala, ali zna li neko link nekog distributera/uvoznika a da nije Exxtreme/Compland?

Gde da nađem PES6?

Ja imam igraonicu i na zalost u Beogradu osim exxtrema i complanda radi jos samo Gametec u skender begovoj i on radi samo ea naslove. Konelek u zemunu neradi vise igre. U Novom Sadu je jak DMC team imaju uvek nove naslove ali su skupi. Sto se tice saveta "100 cdkeyeva za cod2" iz izraela ili ceske sa satro racnom ne pije vodu, nabavka mora da bude domaca sa legalnim racuniom, osim ako sam ne odes napolje pa kupis sta ti treba i imas uredan racun i carinsku deklaraciju. U principu ako otvaras igraonicu orginalni xp home, steam licence kod complanda ili extrema + orginalni warcraft III i Wow su ti dovoljni za pocetak, naravno za steam i wow ti treba internet tj adsl ili kablovska.
 
Kakva je situacija za HL / CS. Može li da se nabavi samostalno bez steam licence. npr. Uvoz + plaćanje carine ili da kupim polovne. Kakva je situacija za naslove koje dobijem uz računarske komponente (npr. uz grafičke karte). Mogu li se oni koristiti u igraonici. Koliko iznosi mesečna licenca za STEAM?
 
Kada kupiš igricu (HL/CS konkretno, recimo) u prodavnici/inostranstvu/polovnu imaš prava da je koristiš kod kuće. Za igraonicu ti to ne znači ništa jer moraš da plaćaš licencu ako misliš legalno i ozbiljno da radiš. Tako je u zakonu.
Licenca za Steam je 5.9€+pdv po računaru. Imaš PM u vezi sa licenciranjem.
 
Kakva je situacija za HL / CS. Može li da se nabavi samostalno bez steam licence. npr. Uvoz + plaćanje carine ili da kupim polovne. Kakva je situacija za naslove koje dobijem uz računarske komponente (npr. uz grafičke karte). Mogu li se oni koristiti u igraonici. Koliko iznosi mesečna licenca za STEAM?

Cenu rece covek. Uz steam licencu dobijas hl1, cs1.6, hl2, hl2dm, cs source, day of defeat source, condition zero, red orchestra i jos brdo igara. CS1.5 moras samostalno da nabudzis on je free. Otprilike 9 dvd-ova sa igrama. Kad kupis samostalan hl2 imas samo njega i hl2dm i css. Sve ostalo kupujes kad stavis sve na papir jeftinije je preko steama. ali za steam moras da imas non stop internet ili sve to nema smisla. Neznam odakle si ali ako u tvom mestu ima uslova za adsl prvo adsl od telekoma pa kad njega dobijes na lokaciji gde hoces da otvaras igraonicu onda sve ostalo. Mozes da koristis naslove koje dobijes uz graficke pod uslovom da su te graficke u racunaru i da imas racun za iste i jednu kutiju na kojoj je nacrtano - napisano sta ide uz nju. Igraonicu imam 8 i po godina i da sad imam para na gomili ne bi je otvarao ponovo. Zlatno doba igraonica je proslo.
 
Nazad
Vrh Dno