Šta je novo?

Igranje online

AlanFord

Čuven
Učlanjen(a)
09.08.2002
Poruke
71
Poena
610
Ne znam dali sam mozda trebao da stavim pod neku drugu diskusiju ali zanima me sledece...Koji tip veze je potreban da bi mogao bez problema da igram igrice online...npr.War Craft III, i koliko kosta sva ta potrebna oprema?
 
Alane, u vasoj cvjecarnici u New Yorku verovatno vec odavno imate mogucnost DSL prikljucka sto bi svakako ispunilo sva tvoja ocekivanja uz vrlo mala ulaganja. Sir Oliver ce vec nesto srediti kod Binga...
Ako budes navracao u Srbiju, modemska veza ti ne gine (ulaganja 5 evra) mada mozes da se prikljucis i na neki kablovski net (ima u SU) sto je svakako bolje resenje (oko 100 evra ulaganja; oprema + prikljucak + instalacija) mada je mozda najbolje resenje neki wireless pristup (najskuplje resenje ali i najbolje). Ah da, ADSL samo sto nije stigao po izuzetno "popularnim" cenama.

Have fun.
 
64kbit up/down je sasvim dovoljno za wc3, znam iz lichnog iskustva
 
Highl1 je napisao(la):
64kbit up/down je sasvim dovoljno za wc3, znam iz lichnog iskustva

64kbit je sigurno dovoljno da BEZ PROBLEMA (laga) igras wc3?
 
AlanFord je napisao(la):
64kbit je sigurno dovoljno da BEZ PROBLEMA (laga) igras wc3?
64k je dovoljna brzina pod uslovom da provajder ima dobar link
 
64k je sasvim dovoljno ako provajder ima stabilnu vezu (ne gubi pakete) i ako je ping ka svetu dobar (~100). War3 moze da se igra i sa 33.6 modemom (probano), ali nije dovoljno dobro za profi igranje jer je ping(lag) prevelik za dobru kontrolu jedinica. Mislim da cak i World of Warcraft moze da se igra na 64k. Igrao sam ga sa 56k modemom i radio je dovoljno dobro.
 
Nazad
Vrh Dno