Šta je novo?

Igra iz prvog "zenskog" lica

patrola

Slavan
Učlanjen(a)
13.10.2006
Poruke
384
Poena
319
dobio sam zadatak da pitam drugare sa foruma da preporuce neku igru koja sa igra iz prvog lica. Medjutim, uslov je da postoji opcija da se kreira zenski karakter. Ovo pitam jer moja zena takodje voli takve igre, ali ne voli da se zove Scott Mitchell ili Sam Fisher. Igrala je Stolen u kojoj je glavni junak zena. Presla je sve Tomb Raider-e. I takodje Oblivion u kome moze a se kreira zenski lik. Takodje i Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Bilo bi preporucljivo da bude iz prvog lica, ako ne, moze i iz treceg, mada sam primetio da se tada slabije snalazi.

Hvala

Htela da otvori nalog na Bench-u: Patrolina_Zena :d
 
Za par meseci izlazi Mirror's Edge, imas temu ovde pa pogledaj slicice i filmice... ;)
 
BloodRayne (trece lice), Mass Effect (neka kreira zenskog karaktera).Fora je da su igre sa zenskim junakinjama obicno u trecem licu :D Sto je i logicno, jelte :d Jedino taj nadolazeci Mirror's edge kvari koncepciju. :p
 
Poslednja izmena:
Alone in the dark 4 . Mozes da vodis Edward Carnby-a ili Aline Cedrac.
Pogled jeste iz treceg lica, ali vredi..
 
E da umalo da zaboravim- Alien VS Predator 2: Primal Hunt -matoro doduse, FPS ,a glavna junakinja je Dunya :D Ko moze da ne voli AvP igre :)
 
NOLF - No One Lives Forever

Ženski James Bond ...

Igra ima 2 dela, drugi nisam nikada igrao - za prvi sve preporuke

Priča super, akcija još bolja ... jedino grafika nije baš nešto (za današnje standarde) - ipak je igra malko starija iz 2000. godine, uprkos tome je sasvim ok ...

gamespot review - ocena 9.3

IGN review - ocena 9.1
 
Da, da, No one lives forever, sjajna igra!
 
Psychotoxic-FPS sa zenskim likom u glavnoj ulozi
 
Poslednja izmena:
Ufff, devet odgovora, hvala. Zaista ima dosta igara, evo vec bira. U principu mogu i starije igre par godina u nazad, posto je na raspustu, pa ima vremena na pretek. :d
 
Moze i Jedi Academy
 
Lula 3d:D
 
ima i prethodnik? :)
ne znam,nisam probao:D
 
Max Payne 2. U jednom dijelu vodiš Monu Sax :p. To možete zajedno da igrate, malo ti, malo žena :D.
 
Diablo ... jeste da je trece ali mislim sta reci :D

Ako voli avanture Syberia 1 i 2, The Longest Journey
 
Poslednja izmena:
Enclave. Treće lice, odlična igra.
 
Kotor 1 i 2
 
U Quake 2 je postojala mogucnost da se bira zenski lik! :D
 
BloodRayne (trece lice)

Kaze se BloodRayne2 ;)

919214_20040930_screen014.jpg
 
Nazad
Vrh Dno