Šta je novo?

IGRA GODINE malo ranije...:)

xSeptimus

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
07.05.2002
Poruke
10,732
Poena
1,045
Koje igre po vashem mishljenju, njih 5 recimo, pretenduje da postane IGRA GODINE, ( NeverWinterNights, WARCRAFT III, BattleField 1942, GTA 3, MAFIA, Syberia, Soldier of Fortune...) ILi neke koje su tek stigle ili tek treba da pristignu ( Age Of Mythology, FIFA 2003, Colin 4, DEUS EX 2...)

Ja cu izdvojiti TEK jednu : WARCRAFT III:D
 
Colin 4?:)))

oce to, ocekuje se trojka, a to sigurno nece biti u ovoj godini...
 
Re: Re: IGRA GODINE malo ranije...:)

omnik je napisao(la):
Colin 4?:)))

oce to, ocekuje se trojka, a to sigurno nece biti u ovoj godini...

Colin 4 ali za igru DOgodine :)
Colin 3 naravno .
 
Warcraft 3!
 
A mozda i GTA 3:D
 
Definitivno IRON STORM. Igra je mesavina MOHAA i Max Payne (bira se pogled). Neverovatno igriva, kamera fenomenalna (u trecem licu) ali grafika malo zaostaje za novijim hitovima. Prica je ono sto ponajvise drzi igrace prikovane za komp. U pitanju je alternativna buducnost. Naime, godina radnje 1964. a prvi svetski rat traje jos uvek. Evropa (a sa njom i Nemacka) je podeljena izmedju dve vele sile (zapadne sile i boljsevicku Rusiju) a vi se nalazite u ulozi nemackog oficira na strani zapadnjaka (eh sto nije obrnuto).
 
Po mom mislenju CS condition zero?!
...sala...
to bi trbao da bude gta iii, ili warcraft ili neki hit koji ce se tek pojaviti...
Silent assasin nije los...
 
Warcraft 3 i UT2003
A šta će biti sledeće godine zna se već sada....:)
 
Amon_Ra je napisao(la):

Definitivno najjaca igra godine, jedan od najboljih FPS-a ikad...

May The Force Be With You! :)
 
Moj glas ide Jedi Knight 2 igri koja je definitivno zasluzila da ponese tu titulu.Ovih godinam sam imao neke dileme ali sto se tice ove godine situacija je dosta jasna.
 
Ovako...

po meni su kandidati...

Jedi Knight 2
MOHAA
MAFIA
Battlefield
UT2003
Morrowind
GTA3

Blaga razocarenja

NOLF2
Hitman 2
FIFA 2003
NFS6
Warcraft III

Velika razocarenja

Soldier of fortune 2
 
blue je napisao(la):
U pitanju je alternativna buducnost. Naime, godina radnje 1964. a prvi svetski rat traje jos uvek. Evropa (a sa njom i Nemacka) je podeljena izmedju dve vele sile (zapadne sile i boljsevicku Rusiju) a vi se nalazite u ulozi nemackog oficira na strani zapadnjaka (eh sto nije obrnuto).


Valjda alternativna proslost a ne buducnost ako je 1964.?? :p

Sto se mene tice, FIFA 2003, Mafia, Morrowind, Neverwinter, Age of Mythology, a verovatno i Deus EX2 mada ne znam kako to da uvrstim kad nije ni izasla :)
Iron Storm mi je ne VD-u, bas cu da ga pikam malo.

Moje najvece razocaranje, u odnosu na ono sta sam ocekivao je Warcraft 3 (sa izuzetkom animacija :))

Eh da, igrajte System Shock 2, jebes ove nove shitine :p
 
Ova godina (koja jos traje)je bila prepuna dobrih igara.Ja bih pre to podelio po zanrovima pa onda ocenjivao...type;

Poz

cheers
 
Kazite mi nesto malo vise o tom Iron Stormu...?
 
Ma igra godien ce biti jedna od sledecih
Warcraft 3,UT2k3,GTA3,MAFIA,Neverwinter Nights,JK 2
znaci ono ja mislim da ce biti jedna od tih
pozdrav
 
sto moderatori ne bi postavili tread za glasanje? nek napisu kao opcije najbolje igre ove godine, max 10, pa da udarimo po glasanju
 
evo i mene

MORROWIND --definitivno THE BEST
NEVER WINTER NIGHTS- odmah iza
MAFIA- zbog dobrog filmskog smeka
poz.
 
byMaX je napisao(la):
Kazite mi nesto malo vise o tom Iron Stormu...?

Pa igra ti je poput Jedi Outcast (imas dva pogleda koje biras tokom igre). U prvom licu klasicni fps ili u trecem licu poput Max Payne. Zarazna je, prica je stvarno dobra. Grafika zaostaje i za MOHHA i za Max Payne igrama, ali igrivost sve to nadoknadjuje. Nije zahtevna, radi u 1024x768 na Duronu 850 sa GF2 MX i 128MB memorije.
 
bas cu da uzmem i da pgoeldam taj iron storm zvuci kao zanimljiva igra
pozdrav
 
Miroslav je napisao(la):
sto moderatori ne bi postavili tread za glasanje? nek napisu kao opcije najbolje igre ove godine, max 10, pa da udarimo po glasanju

Ja sam za...posle mozemo da damo rezultate Cyber Space-u...:p
 
Stvarno bi mogao jedan poll u vezi ovogactp;
 
Warcraft III
 
GTA3 je verovatno jedna od retkih koja je donela neshto shto se ranije nije vidjalo, a ostalo manje vishe samo razne sharene laze bez dushe, bez neke posebne igrivosti kakve su PC igre nekada imale. Svejedno, iako mrzim FPS-ove, moj glas za Jedi Knight-a 2, koji uz Syberia-u i navedeni GTA3 (po mom subjektivnom mishljenju) je jedina ovogodishnja stvar vredna pomena. Zato, svi na SWOS!!!


poz':wave;
 
ZeeGerman je napisao(la):
GTA3 je verovatno jedna od retkih koja je donela neshto shto se ranije nije vidjalo, a ostalo manje vishe samo razne sharene laze bez dushe, bez neke posebne igrivosti kakve su PC igre nekada imale. Svejedno, iako mrzim FPS-ove, moj glas za Jedi Knight-a 2, koji uz Syberia-u i navedeni GTA3 (po mom subjektivnom mishljenju) je jedina ovogodishnja stvar vredna pomena. Zato, svi na SWOS!!!


poz':wave;

Reci lepo jel' ima taj SWOS iz @home negde da se skine
 
Nazad
Vrh Dno