Šta je novo?

Honor 70

Rešenje je isključivanje VoLTE opcije. Imao sam isti problem na Honor70 a nemam ga na Edge40Neo. Yettel na oba telefona, isti broj.
 
Rešenje je isključivanje VoLTE opcije. Imao sam isti problem na Honor70 a nemam ga na Edge40Neo. Yettel na oba telefona, isti broj.
To sam i uradio... Nevolja je što se to desi sa jednim ili dva broja. Broj koji sam zvao je bukvalno značio život za člana porodice. 30+ godina sam u IT-u. Nisam se setio. Nije ni logično da sekundarna kartica, koja nema nikakve veze sa MTS-om ne radi. ona nije na VOLTE-u. Doduše, šugavi Globaltel. Eto, da znate... Rešio vajberom, spasao majci glavu
To sam i uradio... Nevolja je što se to desi sa jednim ili dva broja. Broj koji sam zvao je bukvalno značio život za člana porodice. 30+ godina sam u IT-u. Nisam se setio. Nije ni logično da sekundarna kartica, koja nema nikakve veze sa MTS-om ne radi. ona nije na VOLTE-u. Doduše, šugavi Globaltel. Eto, da znate... Rešio vajberom, spasao majci glavu
Tako nisam, pre pola godine mogao da dobijem vlastiti fiksni. Loop 5 minuta, i izbaci. Radila sekundarna kartica. Sad radi trenutno, neprijatno brzo. Grebeni MTS! Pokvarili bi nakovanj! Tehnička podrška im kao fajervol, od plavuša možeš dobiti samo uputstvo za samoubistvo! I to neko brutalno, da crkavaš nedeljama...
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima,vreme je da H70 ide dalje .Ako imate nekog ko hoće, javite se u inbox .Inače sad u septembru biće dve godine
 
Oko 200 evra .Zavisi sta dolazi sve .Uz moj će biti staklo na ekranu,rezervno staklo .Dve maske ,punjač i kutija.Čak i garancija do septembra
Uz ovo sokoćalo nije potrebna nikakva zaštita. Eventualno, silikonska leđa. Fabričku foliju sam skinuo treći dan, ubedio m dobroćudni prodavac zaštitnih stakala. Staklo se, posle par dana iskrzalo. Dobroćudni prodavac je odbio da uvaži garanciju jer je primetio da telefon držim u džepu jakne koja ima rajsferšlus. Pobacao sva Njasra. Prođe 18 meseci od tad, na ekranu ni tačkice. Razmišljam da skinem i silikon, koji ima smisla zbog padova, i da ga koristim dok ga ne razbijem. Prvi telefon koji neću menjati na dve godne. Prelep, preskladan i preelegantan telefon, kad je bez zaštita. I preklizav🤣
 
Poslednja izmena:
Uz ovo sokoćalo nije potrebna nikakva zaštita. Eventualno, silikonska leđa. Fabričku foliju sam skinuo treći dan, ubedio m dobroćudni prodavac zaštitnih stakala. Staklo se, posle par dana iskrzalo. Dobroćudni prodavac je odbio da uvaži garanciju jer je primetio da telefon držim u džepu jakne koja ima rajsferšlus. Pobacao sva Njasra. Prođe 18 meseci od tad, na ekranu ni tačkice. Razmišljam da skinem i silikon, koji ima smisla zbog padova, i da ga koristim dok ga ne razbijem. Prvi telefon koji neću menjati na dve godne. Prelep, preskladan i preelegantan telefon, kad je bez zaštita. I preklizav🤣
Bogami meni u kamionu je trebala.
Tako da se ne slažem da nije potrebna.
Da radim u kancelariji,ni jednu nebi stavio.Ni na jednom telefonu.Kupljen uz sat kao poklon.
Svakako je top sačuvan .Ostaje da ga postavim na oglasnicima.Mislim da mu je garancija još važeća, nije istekla
 
Da li je glupo kupiti sada ovaj telefon kao nov? Tj. da li je već prevaziđen? Gledam njega i H90 pored telefona drugih brendova u toj nekoj konkurenciji. Ono što Honoru najviše zamjeraju je nedostatak stereo zvučnika, ali meni to nije bitno sve dok je taj jedan dovoljno glasan da čujem poziv. Ni Ip sertifikat mi nije bitan.

Evo u najužem izboru su mi H70, H90 oba 8/256, A54 8/128, RN13 PRO 5G 8/256(običan, ne+) Svima se cijena vrti oko 300 evra što mi je negdje i psihološka granica za telefon.
 
mislim da nema svrhe h90 jer je h70 bolji bar meni...ja sam bas prezadovoljan telefonom.
 
Kakva je kamera? Parira li sada aktuelnim modelima iz te klase poput A54 i RN13 Pro?

Mislim, gledao sam testove ali nekako više volim čuti mišljenje vlasnika.
 
Ne bih A55. Ne uklapa mi se cjenovno, a i malo sam se igrao u prodavnici i ne leži mi baš.
 
Punjac brzi je dolazio sa H70 a sa H90 nije. A H90 nije neki skok u odnosu na H70 ko je imao 70 nije imalo potrebe prelazit na 90 nista se nije dobijalo vise bitno.
 
Jel ima neko problem sa kamerama
kod mene kad hocu da snimam ili da slikam baguje tj secka
 
Nazad
Vrh Dno