Šta je novo?

Hl2????

magyshadow

Slavan
Učlanjen(a)
14.08.2004
Poruke
37
Poena
304
Postoji li neki fix, koji bi konacno normalizovao ovu ogru?
Poskidao sam sve moguce, kao i "ai_disable fix", koji u sustini ima isti efekat kao kad u konzoli zadam ovu komandu, pa opet nakon sati i sati igranja neka doktorka ili nesto sl. bleji u mene i nece da udje u j....i lift.
 
bilo reci o tome!
snimi pre toga poziciju i ucitavaj dok ne proradi, kao i fore da je gledas stalno u oci dok ti proca, da je gurkas stalno a ako mozes stipni je za guzu :d
 
Ti Toxic nisi normalan :D :D
Znaci toliko sam se smejao da sam se zagrcnuo i skoro udavio...
ROFL :D :D
 
Gledao sam je i...................... mislim da ima tu neke hemije, ali nece samnom
u lift pa da ga j...s, imas li ti neku pricu ili samo "stipkas"?
 
uradi samo ono sa snimanjem i idi stavno ispred nje i gledaj je u oci, ali nemoj prvi da udjes u lift!
znaci kada ona poziva lift ti stani ispred nje i gledaj je i trebalo bi da onda krene u lift!
ako ne stipni je za guzu :d
 
Joj kako sam se cepo kad samo procito "nece samnom"
 
magyshadow je napisao(la):
Gledao sam je i...................... mislim da ima tu neke hemije, ali nece samnom
u lift pa da ga j...s, imas li ti neku pricu ili samo "stipkas"?

Izgleda da nisi neki lepotan :D
 
Ucitaj nivo iz pocetka pa onda ponovo pokusaj ..Isti slucaj je bio kod mene;)
 
Mogao bi i da pokushash da vratish system clock za jedan dan unazad...tj. dan ranije nego shto pishe na save-u :trust:
 
Devojka mi postaje ljubomorna! Vise vremena provodim gledajuci ovu cupi nego nju, kupio sam joj i cvece i obrijao se i parkirao moj howercraft na propisanom mestu i iskenirala me 1.000.000 puta, tako da.................verovatno sam ruzan.
 
Samo downloaduj fajl iz attachmenta i instaliraj ga...
 

Prilozi

  • hl2enhancer.rar
    197.5 KB · Pregleda: 110
Jeeeeeeeeeeeeee!
Konacno.
Nado sam se da ce posle toliko gledanja i pipkanja biti malo hopa-cupa u liftu, ali i ovako je o.k.
Hvala KOLE!
 
dobro a posle

posle dodjes do nekog zatvora sa ogromnim kukcem i sa mitraljeyima osetljivim na pokret....e tu sam ja zaglavio sve poubijam sve sredim ali neznam da izadjem......pomagajte ljudi....ako bude neka glupost bolje mi javite na private da se ne brukam
 
Nazad
Vrh Dno