Šta je novo?

Hitman Blood Money - igra pada na desktop

vlado_kovac

Slavan
Učlanjen(a)
24.04.2007
Poruke
796
Poena
330
Moj problem sto se tice ove igre jeste da kada dodjem do 3 nivoa, (kada ste u pozoristu i treba da ubijete dvojicu likova, jednog pevaca i drugog njegovog prijatelja), igra pada na destop!!! Sve do tada radi ekstra u prve dve misije, medjutim kada dodjem do ove problem nastaje.

Pokusao sam sa instaliranjem patch-eva! - Ali nista, instaliram prvo 1.1 verziju, ali opet pada u istoj misiji; pokusam sa 1.2 verzijom, ali, jok, opet nece - indentican problem kao i pre!!!:wall:

Sta da radim, kako da resim ovaj problem?! Ako se neko od vas susreo sa slicnim problemo, neka postuje!
 
Igrao sam hitmana vise puta i nisam imao slicnih problema.. Ako patchevi nisu resili problem, probaj sa drugim driverima za graficku (ja sam igrao hitmana sa 91.47 i 94.24 cini mi se).

p.s. Koji windows imas, mozda je to u pitanju, da nije vista?
 
Poslednja izmena:
Start\run\ukucaj "dxdiag"\izaberi tab "sound" i pomeri slajder na basic acceleration. Meni je pomoglo (koliko se secam).
 
Imam Win Xp i driveri su najnoviji 163.71! Ne verujem da je do njih posto sam jos sreo ljudi koji imaju ovakav problem, i to indentican, na istom nivou svima puca na desktop....:mad:

A sto se tice Sound-a, smanjio sam na Basic i nece opet pada... Joj, kako da resim ovo, al sam baksuz!:wall::wall::wall::wall::wall:
 
nadji bolji krek :p
 
Start\run\ukucaj "dxdiag"\izaberi tab "sound" i pomeri slajder na basic acceleration. Meni je pomoglo (koliko se secam).

PSARAS hvala najlepse na pomoci!!! Nasao sam resenje!:banana: hehe:D

Smanjio sam u dxdiag Sound na "no cceleration", tek tada igra ne pada na desktop! Kada je na basic opet je sve isto!

Tako da i drugi znaju ako im se desi slican problem! Hvala jos jednom! Pozz:D
 
Nazad
Vrh Dno