Šta je novo?

Hitman 3- problem sa slikom!

gale

Čuven
Učlanjen(a)
06.07.2003
Poruke
18
Poena
604
Pri pokretanju igre sve je ok do onoga trenutka kada pocinje samo ucitavanje verovatno prvog nivoa.Prodju sva ona slova o proizvodjacu igre i kada treba da krene- nema slike tj. non stop je crn ekran.Ton se cuje ali slike nema.
Imam instalirane 4.5 drajvere za ati radeon 9000 pro,256 ram-a,XP celeron na 1,7 gigaherca.U read me fajlu pise da ova igra radi na ati grafickim kartama pa me interesuje u cemu je problem.Unapred hvala
 
Mom bratu se isto desava sa Gigabyte 9000Pro, a meni sa HIS 9600Pro radi! Tako da je neka varijanata do kartice! Pise u Readme fajlu da je dosta kartica koja podrzava hardverski DX 8.1, ali izgleda da nije! Ili mozda ako je kartica DX 8.1 mora da bude nVidia!? :d
 
Bas je ta kartica u pitanju i kod mene-Gigabayt 9000pro.Ako neko zna da li je sigurno do toga sto se nvidia pojavljuje na pocetku igre neka potvrdi.Uglavnom je ekran crn non stop a ton postoji!
 
Verovatno ima veze sa doticnim modelom, posto cimeru radi OK na ATI Rage Fury prepotopskom cipu.
 
JA probah i sa patch-om ali ono jos gore -sad igra i nekrene i stalno me podseca da treba da ubacim disk da bih igrao.I kad to uradim igra se ne pokrece.Izgleda da cu trojku morati da preskocim!Vidim da su misljenja podeljena oko igre pa nebrinem toliko.
 
Prokka je napisao(la):
meni ja patch rešio probleeme a imam situ akrticu ko i vi... samo što me je razočarao nedeostatak textura i loš miš tako da sam igru ubrzo skinuo

Kako to mislis "los mis"?
Ako mislis na inertnost, to se na slabijim masinama resava iskljucivanjem Post Filter-a.
 
Nazad
Vrh Dno