Šta je novo?

Heroes Over Europe

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Nastavak igre Heroes of the Pacific iz 2005. godine...

33667.heroes-over-europe-per-pc-windows.mucaj.jpg

The sequel to the mighty World War II flight combat game Heroes of the Pacific, Heroes over Europe takes aspiring combat pilots into the bullet-ridden heart of major World War II European air battles in glorious, dogfight-friendly high definition. Heroes over Europe follows the Allied campaign from the attacks on London to the destruction of Berlin, with players under orders to strap themselves into the authentically rendered cockpits of the campaign’s iconic aircraft. Their mission: to survive the most intense dogfights ever seen in a flight combat game.

General Features
  • New and unique game modes
  • Deeper and more comprehensive online gameplay for up to 16 players
  • Visually, the game takes no prisoners with meticulously rendered environments including faithful recreations of London and Berlin, and ultra-realistic iconic warplanes of the era, all presented in stunning high definition graphics
Published by: Ubisoft
Developed by: Transmission Games
Genre: Flight Action
Release Date: September 8, 2009
Also Available On: PlayStation 3, Xbox 360

Heroes Over Europe Preview
Dogfighting in this soon to be released arcade-style flight combat game.

[YOUTUBE]<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/JwGuV3MNltw&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/JwGuV3MNltw&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
Pojavila se ~5.6GB. Veceras javljam utiske.
 
lol ubacili su slow motion/bullet time hibrid u Flight arkadu :)
 
Igrao sam par misija heroes of the pacific sa joySTICKom, i nije mi se svidelo. Ovo odbijanje sto su pomenuli u preview-u je bilo prisutno i u HOP. Fizika je ostala ista koliko mi se cini, samo je grafika nabudzena.

Ko voli arkade tipa rokaj-snimaj - topla preporuka
Ko voli malo vecu dozu realizma u igricama letackog tipa - ovu neka zaobidju u sirokom luku. Hawx je u odnosu na ovo prava simulacija XD
 
jel moze neko da mi kaze samo kako se upravlja avionom ? tj tastatura ili mish ? igrao sam skoro nesto "Pacific...blabla" i samo je misem mogao da se "vozi" aviJon :)
 
Jel moze neko da mi objasni kako da namestim da ovo radi sa joystickom kako valja.
 
Jel mu ovo dodje kao niskobudzetnija verzija Blazing Angelsa?
 
Ja sam probao nekih 10 minuta, grafika je ok ali nista preterano posebno, letenje cista arkada mada ima da se bira i simulacija. E sad sto se tice gameplay-a nisam stigao jos da je igram nesto ozbiljnije, cim dodje na red javljam utiske :wave:
 
Ma simulacije su bezveze po meni, ono iz kabine i moderni avioni to me mnogo smara. Ja obozavam ovakve arkade sa starijim avionima. Inace premotao sam ovu igricu pre 2 dana sve misije. Lepa je nije losa, sto je najbitnije lako je upravljanje mozes da igras i samo tastaturom ili samo misem ili i jednim i drugim uglavnom meni je najlakse tastaturom W A S D space rokas i na strelice upravljas :) Mada Heroes of the pacific mi se vise svideo, ali nije lose ni ovo.
 
Poslednja izmena:
Odbranio sam Dover i izbrisao... Mnogo mi je bio bolje legao stari Secret Weapons Over Normandy...
 
Nazad
Vrh Dno