Šta je novo?

Heroes Of Might & Magic III

mikiPSY

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruke
4,109
Poena
290
Da li neko igra ovo jos? :D
 
haahahahah
Igram jos uvek :)
Nabavio sam onu complete varijantu i ponekad sednem malo na dozu ciste nerafinisane srece :)
 
Jedini Heroes koji zelim da igram i jedna od malobrojnih "vecnih" igara kojima ne treba ni bolja grafika niti promene u gameplay-u jer je savrsena bas tako kako je napravljena pre 100 godina :)
... osim eventualno Wake Of Gods...
 
Jel neko preaso kampanju u WoG-u, sa sve onim bagovima?
 
Ja imam poseban USB koji uvek nosim sa sobom na kome se nalazi HoMM III Complete + WoG :)

Jel neko preaso kampanju u WoG-u, sa sve onim bagovima?

Nisam još ali nije puno bagovita bar ova verzija što ja imam.
 
Poslednja izmena:
Kako da ne igram. Najbolja igra ikad.
Sa WoG-om naravno. Koje su vam omiljene frakcije?
Meni Rampart i Tower. Posebno Tower sto se izgleda i stvorenja tice.
 
Daj ljudi da igramo online malo :D Mnogo jaka igrica, gameplay savrsen. Ja vise dobrice (Ljudi, Rampart, Tower), a ovi zlockovici su mi nekako... ne znam :D Cak nekada pomislim da ih nisu dobro izbalansirali :D Evo Tower, imaju tri range jedinice, s'tim sto im je jedna 7lvl. :D Titan rules :D
 
Da, ali Tower je zajeban grad sto se tice gradnje i resursa. Meni je dosta tesko. Dosta skupo.
 
Ja imam poseban USB koji uvek nosim sa sobom na kome se nalazi HoMM III Complete + WoG :)



Nisam još ali nije puno bagovita bar ova verzija što ja imam.

Bila je jedna kampanja (sa varvarima, mislim da je treca. nisam odavno palio, a one prve dve sam presao) gde me neprijatelj posle 3-4 nedelje napadne sa 20tak ghost bahemota. Kad sam to video, alt+f4.

PS. Pricam o WoGu.
 
Kad mi pukne net odigram ili WoG ili Civ 3. Najvise volim Dungeon i Malekith. A jedino sto smara u pvp je ako neko uzme Undead ili Stronghold (u WoGu). And btw Ghost Behemoth rules!
 
Da, ali Tower je zajeban grad sto se tice gradnje i resursa. Meni je dosta tesko. Dosta skupo.

Jeste, ali kada se izgradis gazis. Do tada furas, gremline, gargamele i goleme i ako se ima kesa za nage :D
 
Kad mi pukne net odigram ili WoG ili Civ 3. Najvise volim Dungeon i Malekith. A jedino sto smara u pvp je ako neko uzme Undead ili Stronghold (u WoGu). And btw Ghost Behemoth rules!

Jel si igrao preko neta nekad?
 
Nikad nisam uspeo da podesim da igram na hamachiu ni jednu igru. Ali sam igrao po igraonicama i hotseat dosta puta. Mada ako je bez time limita oduzi se dosta partija.
 
Nikad nisam uspeo da podesim da igram na hamachiu ni jednu igru. Ali sam igrao po igraonicama i hotseat dosta puta. Mada ako je bez time limita oduzi se dosta partija.

Pa preko cega jos moze da se igra sem hamachia?
 
Predlog od milion dolara - Tunngle ;)
 
Prosto je. Nadjes igru na search-u koji postoji u samom programu. Udjes u tu "sobu" i onda u igri trazis lan konekciju.
 
Dead Island je nova igra, mozda jos nisu podesili kako valja.
 
Nazad
Vrh Dno