Šta je novo?

Heroes III multiplayer

Eddie

Slavan
Učlanjen(a)
22.07.2007
Poruke
773
Poena
330
Ima li zainteresovanih za heroje u multiplayeru???
Ko hoce neka se javi na mail ili na Skype vlladdimir.Stojanovic.
 
ja bi bila da nisam na poslu po ceo dan :-/
 
here 's one
 
Sta treba kupiti od orginala da bi to radilo?
 
Ja imam Heroes III And IV Complete, nisu iz shopa doduse:S Original mislim da nista i ne znaci jer nema servera za ovu igru. Vidim da igraju preko hamachia ali ja bih probao preko opcija iz same igre. Jednom dok sam imao dial-up probao sam sa drugom preko modema ali je veza nakon par minuta pucala.
Da probamo preko IP adrese?

Lidija sta radis nocu? ;)
 
hehehe nocu uglavnom spavam. ne kuci :D ali ajd cim sledeci put budem kuci, uhamachijemo se i udri!
 
Ajde kad se budes naostrila za tepanje ti se javi na Skype da utanacimo kako cemo i kad cemo!:type:
pozz :wave:
 
I ja sam mnogo zainteresovan za H III, siguran sam da imam shta da pokazzem :-devil-:

Samo to povezivanje mi nije najjacha strana, a noccu mogu i da ne spavam :D
 
Pa pisi preko skypa da se dogovorimo..probacemo sve opcoje pa koja upali.
 
napisite ako vam bude radilo
kako namestiti igru da radi
posto sam ja probao vise puta sa vise ljudi i uvek se desilo da nekog izbacia iz igre posle odredjenog vremena
 
Napravio sam preko hamachija network Serbian Heroes, pass je vlladdimir.
Ko hoce nek proba da udje.

Lidija, kad se posvadjas sa deckom pa spavas kuci ti se javi da probamo.;)
 
Napravio sam preko hamachija network Serbian Heroes, pass je vlladdimir.
Ko hoce nek proba da udje.

Evo sta treba za multiplayer:
1. Heroes III (mogu Heroes III Complete, SoD...)
2. WoG 3.58f
3. Hamachi 1.0.1.5 (samo ova verzija radi sa herojima, nakon instalacije iskljucite
automatic update u opcijama jer ce sam uradeti update na 1.0.3.0)
4. host se pravi u TCP/IP u multiplayer delu igre, ako se trazi IP kada se ulazi u igru
onda se kuca IP modema onog koji hostuje, znaci ne IP hamachija.

Ovde sam napakovao:
1. Instalacija za WoG 3.58f
2. Update za 3.58f koji bas vredi jer tek sa njim igra postaje koliko toliko stabilna, neke mape koje su u WoG formatu pravljene tek sa ovim update mogu da se igraju kako treba. Da bi updatovao ubaci ovaj fajl u C:\Program Files\3DO\Heroes III\update folder i onda startuj H3wUpd.exe
3. QuickSilver patch - novi atrefakti, monsteri..taj patch je posebno radio covek koji nije u timu koji je radeo WoG, svejedno patch nije los, probajte pa odlucite.
4. jos nesto ima ali se vise ne secam ..mator covek krastavac
http://rapidshare.com/files/152507518/WOG.rar.html

Ko hoce da se heroise dobrodosao je! :D:wave:
 
uu eddie xtra! za vikend sam slobodna pa sam mislila da se iskuliram malo, i vidim ovo :banana:

sad samo da vidim dal cu biti u h3 ili deusex raspolozenju :zgran:
 
Pa iskuliraj malo decka:D dodji da se druzimo,)
 
Poslednja izmena:
subota je gaming dan, vec sam najavila da ne racuna na mene. al mi se przi deus jaaaaaako. treci jubilarni put prelazim i opet sam nasla nesto novo :zgran:

al naci cu vremena i za heroje, misim.. ipak, zna se sta je moja prva ljubav :d
 
Igrao sam ranije heroje preko ip adrese (doduse tad sam bio na dial-up) . Problem je sto kad se save-uje partija , iz tog save-a je lako otkriti mapu , gde se protivnik nalazi , koje jedinice ima ... :S: Zato gotivim kratke partije .

WOG uopste nije za multiplayer (prenabudzen je i lako je zloupotrebiti neke "dodatke ") , mozda eventualno neki co-op protiv kompova :)

Videcu ako uspem da ih pokrenem sa starog harda , pa da probamo preko hamachija

:wave:
 
ne volim WoG, igrala jednom, nije mi lego u auru :wc:
 
Ajoj! :smackbum: nemoj tako za WoG! :p
Ajde javite se kad budete orni.
 
Koje su mape za igranje u multiplayeru?? Wog mi je nekako konfuzan za MP, mozda TE, ali jos nisam stigao ni da ga probam.
 
Dobro bre, jel vam radi to. Ja kada sam probao sa drugom i njegovom devojkom preko Hamachija sve je bilo ok nekih 15-20 minuta i onda je obavezno igra izbacivala nekog od nas. Da li imate tih problema?
 
Dobro bre, jel vam radi to. Ja kada sam probao sa drugom i njegovom devojkom preko Hamachija sve je bilo ok nekih 15-20 minuta i onda je obavezno igra izbacivala nekog od nas. Da li imate tih problema?

Sta si igrao? WoG ili obican HeroesIII? Wog mora da se update obavezno, svi moraju da imaju iste verzije WoG-a, iste skripte...
 
The Shadow of Death. WoG josh nisam probao.
 
Poslednja izmena:
The Shadow of Death. WoG josh nisam probao.

Morate da imate iste, potpuno iste verzije igre, a hamachi je 1.0.1.5, druge verzije ne valjaju, iskljuci mu obavezno automatic update.

I probaj WoG obavezno, ili ces da ga mrzis ili da se zaljubis u njega, kao ja !:D
Imas u predhodnim postovima link za WoG sa updatovima.
 
kuuul! vidim treba instalirati i WoG. e sad, koju verziju, tj odakle skinuti? nisam pratila situaciju pa nisam u toku :)

1. H3 complete
2. instalirati WoG
3. instalirati patch 1 pa patch 1.5

ako sam dobro shvatila?
 
Nazad
Vrh Dno