Šta je novo?

help: NFS Underground (speed.exe error)

novakno1

Čuven
Učlanjen(a)
30.03.2004
Poruke
405
Poena
620
uzeo sam malo da se igram od ortaka pomenutu igru.. kod njega na slicnoj mahini radi ok.. mislim igra se...
sitacija sledeca:
igram neko vreme i onda od jednom poludi igra ili me u sred trke proglasi pobednikom ili zavrsi se trka ili mi se auto pocne pinball-ovati po stazi (sam od jednom na pravcu) ili jednostavno prijavi error i kada kliknem na dont send report.. iskoci u win... probao sam od low do high podesavanja grafike isto...

anthlon xp 2000+(B jezgro) @ 1900Mhz (200*9.5) radi ok, ali probao sam i 133*12.5 i 200*10 i 200*10.5 (greje se puno) ovako je temp oko 45 u MBM
memorija je samsung 2*256 DDR333 ali radi na 400 8-4-4-2.5 (testirana tako u memtestu86 v3.0 PASS i gold mem PASS) procesor prosao kroz razne testove) grafika geforce mx440 64mb (4200 markova u 3dmarku2001)...
odradi mark oko 6 puta (nisam hteo vise da cekam)

zapazanja: igre uz koje dolazi direct x8.1 (warCraft, GTA3:VC, Rugby2004, VietCong, Colin2) radi satima bez frke... igre (colin 3 i nfs:ug) zezaju stim da colin ne izbacuje iz igre.. ali se jednostavno gubi auto odjenom u pojedinim trenucima i kada se to desi onda se gubi na svakih 5metara predjenog puta)
obe igre su rekao bi dx9 (colin je jedno vreme radio ok, sve se pocelo desavati iznenada) pre instalacije dx9b

HELP!!!
 
moguce da je do graficke jer ona ne podrzava ni dx8...
pokusaj sa nekim novijim drajverima, cujem da su ovi zadnji (61.xx ili tako nesto) bas dobro odradjeni...
 
pazi sa drajverima 52.xx mi cesce izbacuje nego sa nesto starijim 40.72
 
nema veze sa grafickom, bar ne sa vrstom posto kod mene na gf2mx400 radi igra bez ikakvih problema i to u 1024*768 jedino mozda ako je ona neispravna onda vec ...
 
i eto posle nekog vremena proradio je i meni ne znam kako,... jednostavno je proradio.. vise ne javlja error, ne gubi se do igram.. i upravo sam na 101 misiji
 
Nazad
Vrh Dno