Šta je novo?

HELP Glupi Vampire the masquerade..

Cat_Woman

Slavan
Učlanjen(a)
11.12.2004
Poruke
5
Poena
301
Treba mi mala pomoc. Igram igru Vampire The Masquerade i stigla sam do jedne misije koju ne mogu da predjem. Misija je sledeca: Prvo trazim neku retardiranu kasetu koju su snimili neki ludaci gde su ubacili prava cudovista.Nalazim tog ludaka koji je snimio kasetu i nalecem na cudovista sa filma, ubijam njih i ludaka i idem u kanalizaciju.U kanalizaciji lutam i ubijam male ruzne monstrume i prolazim kroz neke rezervoare.Ulazim kroz vrata i polomljen mostic.dobro, malo vode ali struja se rasprstila i sve je pod naponom.Islkljucujem struju i imam neki kao prekidac pump control.Iskljucim pumpe i odlazim kroz neki tunel i tu ima 2 puta a na sred ventilator (sve je pod vodom) Levo reservoar 1 desno dvojka.Rezervoari su prazni i znam da trebam da ih napunim i popnem se na vrh jer ima otvor.Ukljucujem pumpe i poplavim rezervoar,pa preko kompa odmah do islkjucujem pumpe i tako su rezervoari poplavljeni a pumpa je iskljucena ali onaj dosadni ventilator :mad: :mad: nece da se iskljuci.I nikako da ga iskljucim a on mi ne da da prodjem do reservoara 1 i 2.Stvarno ne znam sta vise da radim..HELP :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
 
skoro svi se zale na to, ja sam isto poludeo dok sam igrao.

ja sam ukucao sifre(iako ih skoro nikad ne koristim:) ), i samo sam prosao.

preporucujem i tebi to isto.
poz
 
Moras da uhvatis pravi momenat, kada ventilatori usporavaju da prodjes i udjes u desni (cini mi se) tunel, dakle brzina je bitna
 
Nema potrebe za siframa sve moze da se prodje regularno. Caka je da istog trenutka kada napunis rezevoare tj. ukljucis ventilator _odmah_ skocis u vodu i krenes da ronis ka rezervoarima, jer ventilatoru je potrebno neko (kratko) vreme da uhvati maksimalan broj obrtaja nakon cega nema sanse da prodjes.

EDIT
Evo preduhitrio me bancho sa odgovorom. Inace nije bitno u koji rezervoar ces uci, rezultat ce biti isti (tj. prolaz do sledeceg nivoa)
 
Poslednja izmena:
Pre nego sto ukljucis ventilatore, aktiviraj 'celerity'.
 
Nazad
Vrh Dno