Šta je novo?

Hell Let Loose

Ne treba ti overlay
Igrao sam igru na 45 fpsa sa slabim podesavanjima.
Odgovor dobio nisam,

ALI DA NAGLASIM dok sam igrao igru, pri svakom ulasku morao sam da udjem u video podesavanja i da kliknem apply da bi aplajovao podesavanja koja sam podesio godinu dana ranije. Iz nekog razloga igra je tada imala neka svoja default podesavanja na koje se setuje pri svakom gasenju bez da promeni parametre u podesavanjima.
Da nisi nekad cackao config fajlove pa ih stavio na read only.
 
Pre godinu,možda više,možda manje,imao sam vrlo mali fps,tu oko 50,oči mi tele poispadati za sat vremena igranja

I nikako nisam mogao namestiti grafiku da je iole prihvatljiva

Sad igram već para dana i sve je ok,dogodi se ponekad(u Tarkovu isto) mali trzaj slike,kontam da je do sinhronizacije sa ostalim igračima....uvek bude neprijatelj u blizini

Edited by Manitu:Kako dodjem do fps ,ima nekako a se uklopi?
 
Poslednja izmena:
Ja idalje imam konstantno mali CPU/GPU usage, pa shodno tome varijabilan fps i glitch-eve
 


Update 14 nije bio sjajan, al ako je suditi po traileru, update 15 ima dobre šanse da uništi igru...
 
Izgleda da se plodovi prodaje firme (developera) polako primecuju :)
 
Tuga
n7dht0r8vq8b1.png


Cekam Juli update da se vratim, ali ocito, necu ima cemu.

image.png
 
Bas tako, steta... Jedini WWII naslov a i FPS ovakvog tipa da mi je zanimljiv.
 
Ako WWII nije must, probaj SQUAD. Sve je manje više isto. Jedino SQUAD ima bolji gunplay, plartije traju oko 40-50min dok je zvuk fenomenalan.
 
Mislim da je battlebit svima pomrsio konce što se player count-a tiče, verujem da će posle prvobitnog hajpa da se vrati jedan deo igrača.
Sa druge strane, onaj patch za U14 koji je trebao da ispravi britanske puške i kretanje skoro ništa nije uradio. Ne verujem ni da će U15 biti išta bolji.
Opet ću da se vratim na rising storm...
 
"Opet ću da se vratim na rising storm..." Omg sta rece. Ja ne znam kako od onako popularne Red Orchestra 2, Rising Storm postade Ž naslov kojeg niko ne zanima. Igrao sam je kada je izasla prije deset godina i istina, bila je kritika da je grafik outdated. Ali je gunplay u tim igrama i atmosfera sjajna. HLL je prva koja je donekle popunila Red Orchestra 2 rupu.

Sto se HLL tice, jako slicna situacija sa Rising Storm 2 koja je otkazana i gašenjem studija, i Insurgency: Sandstorm sa dolaskom novog vlasnika. Bice dobro ako HLL ne ugase totalno.




A battlebit sumnjam da je privukao uopste igrace sa simulacija. Battlebit je zayebancija od igre iskreno.
 
Rising Storm 2 koja je otkazana i gašenjem studija
Kako otkazan? Mislio sam na rising storm 2: Vietnam.

Možda je Ž naslov al par kolega i ja se siti naigrasmo. Uveče kad smo igrali, uvek je bilo nekoliko punih servera sa dobrim pingom. Ne znam sad kakva je situacija.

Druge slične igre mi deluju kao previše ozbiljne - simulacije. HLL mi je savršen balans.

Edit: Sad se setih, 83 koji je trebao da bude naslednik rs2 Vietnam-a je otkazan.
 
Ma da to sam kontao. 83 je trebala da izadje. Bila je u izradi vise od 4 godine.

A evo gledam kad sam zadnji put igrao RS2. Nije toliko davno a sad, kakva je situadcija. Stvarno ne znam.

image.png


Bila je free i na Epicu. Mozda ima igraca.

image.png


Nisam ni ja veliki fan cistih simulacija. Potrosis pola sata oko logistike. Isto zna biti i SQUAD. Dosta partija traje po 3h pa treba birat servere.
 
Ako WWII nije must, probaj SQUAD. Sve je manje više isto. Jedino SQUAD ima bolji gunplay, plartije traju oko 40-50min dok je zvuk fenomenalan.
Ovo deluje skroz ok, mozda je probam ovih dana. Hvala :D
 
Igrao Squad na nekom šveCkom serveru,celu partiju čuvao neki most.U daljin pucnjava

Krenuo da pomognem....dobio ban :p

Squad je fenomenalna igra.....ako se uklopiš :p
 
SQUAD vanila je najbolja. Partije nisu duge. Do 45min. Lici na HC BF i ima dosta tiske igre. Sve ostalo su no liferi koji žive na serveru po 5-6 sati pa hoce full imerziju. Ima i ovoga:



Ja sam jucer na RU serveru bacio 45min jer nam se kamion prevrnuo, pa dok smo dobili drugi pa dok smo dosli upravo do nekog mosta i pokusavali prec.

Najzalosnije je sto FPS nema sredine. NE postoji simkada. Ili je clownfield kao COD i BF ili su simulacije da ti zivot izgubis u njima.
 
Ja je igram ovih dana. Dobro se zabavim. Ne pratim vise nista oko igre sto se tice developera.

Sto se tice kritike, od poreformansi do gameplay, sve je isto.

Sto se tice broja igraca, ima ih nešto vise nego s pocetka godine ali over all je broj igraca konzistentan, oko 8-10K:

image.png
 
Igrao sam par dana pre nove godine.
Uveče uvek puni serveri, makar ovi powerbits na kojima igram. Ali kad uđeš u queue, ne čeka se dugo.

Partije su uglavnom bile malo lošije zbog igrača koji igraju samo vikendom/praznicima.

Ako nemaš još par drugara za squad, bolje sačekaj da prođu praznici. :)

Što se gameplaya tiče, malo deluju bolje britanci. I dalje nisu izbalansirani, ali makar nisu izbagovani.
 
Za ~150 sati sam možda video jednom ili dva puta nekoga sa aimbotom.
Za drugo ne znam.
 
Yep, meni se karta i dalje vrti na oko 50% usage i na 4K. Ali je isto i na PS5. Naglo dropa sa 60FPS na 48FPS da zabole nekad oci koliko trza.

Sto se tice citera, ja ih stvarno ne vidim. Pobjedjuje timska igra, objektiv igra. Djba ti aimbot ako se ne mozes spawnati. Djaba ti wallhack ako 90% mape drzi neprijatelj. A na svakom serveru je aktivan admin tako pa se ljudi konstantno izbacuju.
 
Uzeo na Steam-u, sta znam. Kao lepa grafika, ali s'vremena na vreme štucne onako. Bas bez veze. Neprijatno kada se igra sa tom falinkom.
 
Kolega u kancelariji i ja smo izgleda jedina dvojica na svetu koji nemaju stutter ili je jedva primetan :)
Probaj u steam launch options da dodaš.
"-dx12 -USEALLAVAILABLECORES"
 
A sto se tice cheater-a, kako tu stoje stvari?
Serveri su privatni,i čim neko četuje,avtomatski dobije ban,tako da je to skoro pa nemoguča misija

Za štuter,ima neka opcija u options,sad se ne sećam koja,al ako smanjiš postavke,negde na medijum,štutera ne bi smilo biti
 
Za štuter,ima neka opcija u options,sad se ne sećam koja,al ako smanjiš postavke,negde na medijum,štutera ne bi smilo biti
ma nema sta nisam probao od resenja na netu sto sam nasao, jednostavno ne vredi, igra je tesko smece, bukvalno, ali, jedna od glupljih verzija pomoci koje sam nasao na netu, koja kao nesto i pomaze, odradis fresh install, pa onda pokrenes igru u dx11, pa postavis na windowed fullscreen, pa izadjes iz igre pa pokrenes u dx12, i onda kao resava to, sto je naijinteresantnije, cak u prvih sat vremena posle te akcije kao i donekle normalno radi, posle toga opet krece smece od igre da baguje
probao na AMD grafi, probao na nvidia grafi na drugom kompu, ne vredi, svugde isto :(
 
Mislim da je slicna situacija sa igrom kao i sa ARMA 3. Performanse dosta zavise i od servera. Jucer igram na serveru na kojem se mapa raspada. LOD se pogresno ucitava dok su neke kuce, po ivicama krovova imale roze modele, neke roze linije.

Drugi server ista mapa sve radi ok. Mozda je server na jeftinom hostu, mozda ga je trebalo restartovati. Isto vazi i za rubberbanding u pojedinim mecevima.

Sto se ostalog tice oko performansi, sve je vec receno. Nikada je oni nece optimizirati niti rade na tome. Pogotovo ne kako su ih preuzeli novi ljudi. Sreca pa je gameplay jako spor pa se sve mane i toliko ne vide.
 
Nazad
Vrh Dno