Šta je novo?

Helium (HNT)

Jel uspeo neko da "skine" majner sa deny liste?
Meni je srećom samo jedan majner na deny listi, odavno sam poslao zahtev za uklanjanje sa sve fotkama, mapom, itd. međutim mrka kapa... Takođe gomila ljudi glasala pozitivno za njega, ali ništa...

Nisam lepo definisao pitanje, jel može uređaj koji je na denylisti da se resetuje i odnese na drugu lokaciju?
Ne može ni to :)
 

How to get your Helium hotspot out of Blacklist or Denylist | Detailed guide​





Evo primera kako se piše, sve mora da se slika:
 
Poslednja izmena:
^ Sve sam to uradio, ali avaj...
 
Jesam dobro izguglao da Bobcat 300 mesecno dobije cca 1 HNT token ili?
 
Nema više HNT tokena, sad se "kopa" IOT :sneaky:

 
Jesam dobro izguglao da Bobcat 300 mesecno dobije cca 1 HNT token ili?
Bio je jedan dobar tekst, - Forbes je pisao (sada je još gora situacija):


U prilogu je prevod.
 

Prilozi

  • HNT.txt
    21.3 KB · Pregleda: 12
Jedno pitanjce.
Radila mi 2 Bobcat300 njesra i nisam odradio migraciju HNTa na wallet ili sta vec. Da li ti zaradjeni HNTi postoje negde i dalje i kako da ih vidim i odradim nesto sa njima???
Imam neki Coinbase wallet na kom nema nicega. Sada mi radi samo 1 miner (mrzi me da ukljucujem drugi) i ne znam gde se sleze taj IOT ili sta vec zaradi :( ???
 
Jedno pitanjce.
Radila mi 2 Bobcat300 njesra i nisam odradio migraciju HNTa na wallet ili sta vec. Da li ti zaradjeni HNTi postoje negde i dalje i kako da ih vidim i odradim nesto sa njima???
Imam neki Coinbase wallet na kom nema nicega. Sada mi radi samo 1 miner (mrzi me da ukljucujem drugi) i ne znam gde se sleze taj IOT ili sta vec zaradi :( ???
Samo ubaci HNT wallet i sve će ti biti tamo, i stari HNT i IOT. I naravno razoračenje koliko je to...
 
Ubacio sam ali nisam znao da je to to i odmah sam se i razočarao i razočmarao :(
Ooo tugo jesenja. . .
 
Mi smo ionako tu samo zbog tehnologije...
 
Da li imaš dovoljno SOL-a za fee?!

Baci pogled na ovaj video:
 
Niko ne komentarise promene koje se desavaju prethodnih meseci i rast cene.. Jel neko bar isplatio majnere ? :D
 
Uh, dobro me podseti da imam majnere, valjda rade još uvek :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Sta se desava sa majninga? Je l vas imas jos u prici? Sta radite sa IOT coin-ima? Odnos cene sa HNT je nerealan.
 
Ne pratim bas nista, osim cene. Tri majnera kopaju IOT, a nista sa njim ne radim. Sto mislis da je nerealna cena ?
 
Sada se samo priča o Helium Mobile a HNT se uvek pominje u konteksnu "piramidalna prevara" gde ima mnogo hotspotova ali je niko ne koristi (nije doživela praktičnu primenu, ljudi su samo kupvali WiFi hotspotove da bi zarađivali HNT ali niko nije koristio u infrastrukturu i to je osuđeno na propast)... Sada se nadaju da će neko koristiti Helium Mobile mobilnu mrežu u saradnji sa mobilnim operatorima...

 
Poslednja izmena:
3600+ IOT-a za jedan Helium? Ili gresim u proracunu. Koliko vam treba samo da izmajnate 3600 IOTA, da bi dobili jedan HNT?
Au brate..
Nisam ni obracao paznju, ja kao pratim cenu.. ali samo HNTa jer ih imam dosta, al od majninga i IOTa uopste i ne racunam da mogu nesto da zaradim.
Po ovom tvom meni tri dana treba za 1HNT.. Bedno.
 
Jedne nedelje ponzi sema...sledece mreza veka.
Generalno ideja je dobra no svakojakih gluposti je tu ,od toga da su prijateljima delili tokene sakom i kapom pa 10 majnera u jednoj sobi i samo stancuju sve do toga da su neki majnovali i bez majnera;).
Mreza radi ne radi....... sve nesto na staklenim nogama.
Jedini vetar u ledja je SOLANA.
Cim je skocio na 6,5-7 prodato, investicija otplacena..... a ove IOT tokene sto kljuca poklanjamo ili ce ostati na majnerima ako jos skoci solana:mad:
.....
Verujem da ce biti ovo letos na deeepu u rangu 3-4$ ako bude nekih lepsih vesto, sto da ne:cool:

samo nisam obracao paznju kako se krecu HNT IOT i MOBILE......ima li tu neke sprege u kretanju cene?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno