Šta je novo?

Harry Potter

mihailo

Čuven
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
793
Poena
619
Moze li mi ko pomoci da pokrenem ovu igru.Naime, nakon instalacije racunar trazi correct CD, a kada ga startujem iz crack-a nedostatak Windows.dll-a.Ako neko ima ideju ili resenje,molio bih za sto brzi odgovor.:wave;
 
greska sa cd-om

Eeeeevoooo resenja.(kog prakticno nema).Meni se desila ista stvar.Problem je u tome sto cd nije pravilno narezan.;)
 
CD-ciganinFX
 
mihailo je napisao(la):
Moze li mi ko pomoci da pokrenem ovu igru.Naime, nakon instalacije racunar trazi correct CD, a kada ga startujem iz crack-a nedostatak Windows.dll-a.Ako neko ima ideju ili resenje,molio bih za sto brzi odgovor.:wave;

Cekaj, sta si mislio pod 'kada ga startujem iz crack-a..'?
Treba da crackovani fajl presnimis preko originalnog koji se nalazi u direktorijumu gde je igra instalirana, jesi li to uradio?
 
Jedno pitanje....

Kako mozete da:

gledate taj film/igrate tu igru...?

Fuj!
 
ma je li

Obzirom da ne igram igrice,nasao sam se u datom problemu,a pokusao sam da je instaliram zbog 12-godisnje devojcice.Nije mi jasno zasto se na pozivu u pomoc pojedinci osecaju prozvanim da raspravljaju o nekim drugim stvarima.FX
 
Morate razumeti coveka, on je jedan od prvih ljudi koji su gledali gospodara prstenova pa zbog toga oseca potrebu da iskritikuje gorepomenuti film jer je svako poredjenje suvisno... ;) ne primajte sve k srcu, vremenom cete se navici da starosedeoci ovog foruma ponekad moraju da prokomentarisu neki post i na ovaj nacin, iako mozda nema veze sa prvobitnom tematikom, ali ce zato uvek pritrcati u pomoc i na pitanja tipa "koju graficku da kupim za igrice" ctp; pozdrav :cool:
 
Re: ma je li

mihailo je napisao(la):
Obzirom da ne igram igrice,nasao sam se u datom problemu,a pokusao sam da je instaliram zbog 12-godisnje devojcice.Nije mi jasno zasto se na pozivu u pomoc pojedinci osecaju prozvanim da raspravljaju o nekim drugim stvarima.FX

OK, a sta je bilo na kraju sa tim problemom?
 
Re: Re: ma je li

Vince Carter je napisao(la):
OK, a sta je bilo na kraju sa tim problemom?
Nista,ili sam jos uvek glupi amater ili nesto nije u redu sa igricom.Dakle,u folder gde sam smestio igricu prebacim crack koji sam dobio na cd-u i iz njega pokusam da je startujem,rezultat "cannot find Window.dll".Nisam pronasao fabricki crack ako sam dobro razumeo savet da bih preko njega prekopirao ovaj "piratski".Problem jos uvek stoji,a ako mi neko moze to detaljnije objasniti,bicu veoma zahvalan.
Izvinjavam se za malo gruplji post od pre neki dan,ali me je cinjenica da ne umem da startujem najobicniju igricu izludela.:wave;
 
Evo resenja za tvoj problem, na cd-u u System treba da nadjes Window dll i da ga prekopiras u C:\...\HarryPOtter\System a i crack treba da prekopirs u System direktorijum, posle toga ce najvervatnije pri startovanju da prijavi Missing file CORE.dll i sa njim ponovis istu proceduru . Nakon toga crackovani potter.exe iz system-a posaljes na desktop i igra moze da pocne ako ne za tebe onda za to dete koje si pominjao.
Dejanova cerka!:) ;)
 
Re: Re: Jedno pitanje....

Vince Carter je napisao(la):
Slazem se, glupavi H. P. je nepodnosljiv. ctp;

E Nemanja, ovoga puta me neces prevariti... (hocu svoj deo)...:))))
 
dejandj je napisao(la):
Evo resenja za tvoj problem, na cd-u u System treba da nadjes Window dll i da ga prekopiras u C:\...\HarryPOtter\System a i crack treba da prekopirs u System direktorijum, posle toga ce najvervatnije pri startovanju da prijavi Missing file CORE.dll i sa njim ponovis istu proceduru . Nakon toga crackovani potter.exe iz system-a posaljes na desktop i igra moze da pocne ako ne za tebe onda za to dete koje si pominjao.
Dejanova cerka!:) ;)
Uspesno resen problem.Puno hvala!:wave; :wave; :wave;
 
Nazad
Vrh Dno