Šta je novo?

Hamachi Starcraft

amnesia|blah

Slavan
Učlanjen(a)
23.10.2006
Poruke
49
Poena
304
Svako ko zeli da igra s vremena na vreme preko hamachi-a sa nama je dobrodosao!!!!:D
Ime networka je "Starcraft for the win" a password je "keops".
Mi smo svi manje vise noobovi igrali smo igru 98 poslednji put al eto nostalgija nas uvatila svi su dobrodosli .Naravno i leet igraci da nas nauce :D
Eto pozzz i vidimo se.
 
Samo me zanima da li ljudi koji vide ovaj thread citaju i misle da ne treba nista da odgovore ,jer ako je tako slobodno napisite neke komentare ili ako vec mislite da ima tako neki server.Jer pretpostavljam da svi koji ovo citate ste zainteresovani za starcraft .Pozz:wave:
 
Pa da budem iskren , ne mogu u potpunosti to da ti odgovorim jer jedini ljudi protiv kojih sam ja igrao su 2-3 ortaka koji su samnom na ovom hamachiju i tu sam ja konkretno prilicno dobar ,al pretpostavljam da u poredjenju sa ljudima koji ovo igraju godinama sam jedna velika nula.Ali takodje mogu da ti kazem da nije kao da ne znamo koja jedinica sta radi.:D ;)
Tako da eto to je moj odgovor.A ti ako si prejak dodji pa da taman vidimo gde smo mi:d
A ako si preslab takodje dodji jer cilj je da nas bude sto vise da stalno mozemo da vezbamo:D


Josh samo jedno obavestenje ili dopuna.Mi igramo Brood War patch 1.13c
 
Poslednja izmena:
Ja uso u mrezu ali sam vec stavio 1.14. Je l' mozete da stavite tu verziju?
BTW, da sam prejak teeeesko... :)
Je l' igrate preko IPX-a ili UDP-a?
 
Hehe Cwelle ovaj ja znam Ivana ,a on rece da ti mozes da pokidas nas trojicu zajedno:D Tako da znaci da jesi prejak:D Sto je opet super jer mogu da naucim nesto i da se zabavljam ,)
Igramo preko UDP-a a problem u 1.14 je sto vecina nas nema original, a crack za 1.14 ne postoji ako mi Ivan da kopiju originala onda cemo moci svi da stavimo 1.14 za sada je to nemoguce:S: .Pozzz!!


Pure Pwner;)
 
Tesko da mogu da pokidam svu trojicu. Mogu samo da kazem da prosecno igram.
A zasto ne koristite Daemon Tools?

BTW, a ko je Ivan?
 
Ovaj ja sam se nesto istripovao posto je ortak rekao da ce da ubaci nekoga (taj ivan) pa sam mislio da si taj neko ti .:d
A sta sa deamon tools?ne vredi mi on kada nemam disk image od originala pa da ga mountujem mogu jedino da mountujem ovu krekovanu verziju i isto ce da bude :D
Vidimo se na BW uskoro !:)
 
Sve je sredjeno verzija 1.14 je tu :):D
Imam ispite neke sada tako da posle 18-og mozemo da se zezamo:)Ajde pozz do tada.
 
evo i ja skidam i dolazim cim zavrsim :) pozdrav svima
 
Epa super sad nas ima vec 17 :)Josh kada dodje bolji net moci cemo da igramo i 2v2 i 3v3 i 4v4:) zasada je mogu ce samo max 3 igraca po serveru:d
 
Poslednja izmena:
Uskoro cim prodje ispitni rok evo i mene kod vas. Malo da se podsetim nisam igrao nekih 4-5 meseci valjda cete mi dati prednost od 6 radilica :)
 
hahah ma nije frka dosta nas je tek krenulo da igra ovu igru ali ima jedno 8-9 pro likova koji cak i da ti daju prednost od jedno 5 minuta bi te pokidali:D
Al u svakom slucaju dobrodosao:)
 
Aj svratite ko hoce na jedan od mojih StarCraft Hamachi servera, skoro uvek sam online od 12:00-15:00
i ponekad u predvecernjim satima, verzija brood war 1.14

Network name: StarCraft 2007.
Net password: zealot

Poz!
 
"zealot" nije password,bar ne onaj koj treba.Ne mogu da se konektujem na tvoj server:trust:
 
Uskoro cim prodje ispitni rok evo i mene kod vas. Malo da se podsetim nisam igrao nekih 4-5 meseci valjda cete mi dati prednost od 6 radilica :)
Imam orginal ali ne znam kako da vas nadjem nemam hamachi. Jednom sam ga instalirao ali nisam znao sta se sa njim radi kako funkcionise i ostalo. Vidi ako mozes da mi pomognes oko toga.
 
Ako neko zna na banovom brdu igraonicu ART,tamo se igra profi SC,gde i ja izmedju ostalog igram.ako ima dobrih igraca,mogu tamo da svrate..
 
Nazad
Vrh Dno