Šta je novo?

Half Life 2! Problem sa kolima!???

Moras kolima doci do kapije i onda ce ti onaj lik otvoriti kapiju, drugacije ne moze:)
I ja sam se bio tako zeznuo:)
 
Ajooj!

drincca83 je napisao(la):
Moras kolima doci do kapije i onda ce ti onaj lik otvoriti kapiju, drugacije ne moze:)
I ja sam se bio tako zeznuo:)

Auuuu bratac. Pa sada ne mogu da ucitam pocetak te "misije"! Jel mora od pocetka igre??? Kola sam ostavio jer nisam mogao preletjeti onaj sruseni most. Kada skocim preko "nasipa" uvijek budem "kratak"!
E, bash uzas igrati sve iz pocetka!!! Kako si ti rijesio taj problem???
And, thanks! :wave:
 
shift daje ti krila :exploder:
 
Treba da ucitas pocetak te misije. A da ne bi igrao sve ispocetka nadji nekog ko trenutno igra HL2 pa ga pitaj da ti posalje ako ima save. Ja sam ga odavno presao.
E da vec su ti rekli da treba da drzis shift(nesto kao nitro u NFSUnderground):)
 
drincca83 je napisao(la):
Treba da ucitas pocetak te misije. A da ne bi igrao sve ispocetka nadji nekog ko trenutno igra HL2 pa ga pitaj da ti posalje ako ima save. Ja sam ga odavno presao.
E da vec su ti rekli da treba da drzis shift(nesto kao nitro u NFSUnderground):)

Nije nuzno ucitavanje misije! Dovoljno je otici po kola i nazad! Ja sam to uradio i u povratku kapija je bila otvorena. A da, uradio sam "ai_disable 0" da ne bi ponovo ubijao one silne karakondzule, a ne vjerujem ni da bi mi poslo za rukom. ;)
Hvala svima :wave:
 
Za svaki slucaj skini hl2enhancer.exe sa neta, uostalom bilo je reci na forumu o tom fajlu...meni je bio neophodan u jednom momentu...

pozdrav
 
HL2, soba sa alarmom!

Rizikujem da me proglasite smorom, ali bas sam se "nameracio" da zavrsim igru. Zapeo sam u sobi sa "automatskim mitraljezima" na plafonu koji se aktiviraju cim presjecem bilo koju zraku. Znam sta treba pritisnuti i da na sredini sobe ima "mrtvi ugao" gdje me ne mogu pokositi, ali kako dalje???
Sorry ako je o ovome bilo rijeci!
 
Pa preskaci senzore(lasere), ides preko onih polica, pa do nekog dugmeta gde se iskljcuju ti senzori
 
Nazad
Vrh Dno