Šta je novo?

Half-Life 2 missions problem

kalla89

Čuven
Učlanjen(a)
06.03.2004
Poruke
307
Poena
619
Dosao sam do slike sa grobljem i sa onim likom koji mi je pomogao oko onih stvorenja,i sad kad ih sve poubijam treba valjda da prodjem kroz onu kapiju koja se podize sa pokretanjem one rucke,ali ja kad pritisnem tu rucku i pustmi kapija se odmah spusti i ne mogu da prodjem tuda.Da li je to resenje i ako je racite mi kako da to uradim?
 
Nisam ali probacu ,ako se neko seti jos necega nek se javi.
 
Ja se secam da nisam to mogo da predjem
ali posle sam svatio da je to zato sto se onaj debil sto ide samnom ubagovo
onda sam resetovo nivo i on je pokrenuo tu rucku valjda
 
Batice, moras non stop da kucas ai_disable"0" i to je jedina fora. U mnogo slucajeva ni to ne pomaze jer je igra puna bagova. Pretrazi forum, bilo je mnooogo na ovu temu. Ima fora da se odredjeni fajl koji postoji, iskopira u odredjeni folder na hard disk gde je igrica i kada sam drugi put prelazio HL2, islo je kao podmazano. Ovako je veliko mucenje, da ti se smuci igra. Ako hoces, posalji private mail, pa cu ti poslati taj fajl sa uputstvom.
 
ma skines neki patch ko ce non stop da kuca ai_disable
ja se secam kad sam igrao da nisam nikad kucao al opet je zabagovala par puta
 
ai_disable"0 HL2

Ukucaj ovo u Googl-eu ili neku slicnu varijantu, skines patch posto je to poznati problem i mislim da se samo ubaci u install dir HL2, zavrsio sam igru tako :wave:
 
Pa da a kada se zabaguje ne vredi ai_disable nego: save ne tom mestu .... pa kucaj restart da te vrati na pochetak nivoa i uradi "node raph rebuild" i onda loadiraj svoj save.... to pali. Mada bi mozda mogao da reshish to i samo komandom za "node raph rebuild" ali se ne secam iste.
 
Nazad
Vrh Dno