Šta je novo?

Half Life 2 i Hi-res addon...

borab

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
8,578
Poena
860
Igra li neko HL2 sa dodatkom od 780Mb koji sve texture iz low-res prebacuje u hi-res? Nisam uspeo da nadjem review ovoga dodatka, pa ako je neko vec poceo sa testom, molio bih info.
 
Pa mislis li da je ok da se igra treci put zbog malo vecih tekstura?
 
dobra je igra... mada drugi put sam stigao do pola, pa me mrzelo dalje...
 
Igra je sto je najludje odlicna :)
I jedna zanimljivost...
Igrao sam pirata pre nekih pola godine-godinu.
Pre neki dan sam uzeo Original collectors edition.
Znaci zaista nisam mogao verovati koliko bolje radi (ista masina) original.
Mislim sad sam na kraju igre, sve sam odradio sa 1024*768 sve na high bez aa i af
Pirat je umirao, sekao, plakao na ovim setovanjima.
Sto se topica tice, valjda se zahteva video karta sa 256 MB da bi radio hires pack.
 
Poslednja izmena:
sta bese HL2, jel to ono sa texturama kanalizacije iz CS-a 1.5 ? :d
igore, des uzeo to (moz na PM da ne gnjavimo ovde) jel radi sve fino, nema ai_disable isl . gluposti da se kucaju? I sta jos sem HL-a mozes s tim na netu da igras?
ja ga nisam ni jednom presao, tj. stigao do nekih kanala gde sam se shibao sa helishem nekim pa preskochio neku branu valjda...
 
igor2 je napisao(la):
Igra je sto je najludje odlicna :)
I jedna zanimljivost...
Igrao sam pirata pre nekih pola godine-godinu.
Pre neki dan sam uzeo Original collectors edition.
Znaci zaista nisam mogao verovati koliko bolje radi (ista masina) original.
Mislim sad sam na kraju igre, sve sam odradio sa 1024*768 sve na high bez aa i af
Pirat je umirao, sekao, plakao na ovim setovanjima.
Sto se topica tice, valjda se zahteva video karta sa 256 MB da bi radio hires pack.

Nije stvar u tome sto je original, nego sto je u pitanju patchovana verzija. Osim toga, nakon izlaska su i pirat i original ispoljavali iste probleme. A iskreno, cudi me da ti je igra seckala na tim setovanjima. Tako ne secka ni na MX-u.
 
Mozda je do patcha. Plus sam ja razmazen pa zelim stalno preko 50 fps :)
Na MX nikad nisam ni probao...skrnavljenje :)
@Ji...uzeo sam od Elija koji je dobio na WCG. Ima da se kupi u malom platou.
E sad poludeo sam jer sam mislio da cu uz prokleti collectors edition dobiti i DOD, ali ne!
Znaci CS:Source, HL:Source, HL2, HL2: Deathmatch.
I jos Ragdool kung fu, ona platformica i jos neka ne mogu da se setim koja :)
 
Poslednja izmena:
igor2 je napisao(la):
Igra je sto je najludje odlicna :)
I jedna zanimljivost...
Igrao sam pirata pre nekih pola godine-godinu.
Pre neki dan sam uzeo Original collectors edition.
Znaci zaista nisam mogao verovati koliko bolje radi (ista masina) original.
Mislim sad sam na kraju igre, sve sam odradio sa 1024*768 sve na high bez aa i af
Pirat je umirao, sekao, plakao na ovim setovanjima.
Sto se topica tice, valjda se zahteva video karta sa 256 MB da bi radio hires pack.

Em, da nisi ti u medjuvremenu promenio drajvere? Ja nisam primetio nikakve razlike original vs. pirat - chak ni kad pustim timedemo ;)
 
Jesam
71.89->81.85
Al ne verujem da je toliki dobitak zbog drajvera
 
Pirat i original nisu ista igre... Razlika je ogromna, a utisak o igru totalno razlicit... Preko Stema se igra redovno krpi i zaista je sazrela. O optimizovanosti ne vredi trositi reci...
 
vi ozbiljno mislite da je original,bilo koje igre,bolje optimizovan od pirata?
naravno na optimizaciju uticu svi patchevi koji su izasli (patch za pirat se pojavljuje par dana po izlasku doticnog),drajveri i stanje windowsa (mozda si radio format u medjuvremenu),,,
@mod TM
ovo nema nikakve veze sa piraterijom,pricam teoretski.
ontopic:
kakva je karta potrebna da bi se igra igrala sa tim hi-res patchom?
 
Koliko je volje potrebno da bi se to ponovo igralo? 1 gigavolensa, 2 gigavolensa...?
 
Igra je opaka i ja sam je presao 2 puta
 
Ponovo sam poceo da je igram na TFT 970p i 6600GT, posle stare 17" i Ti 4200 nemam reci koliko sve lepse izgleda! Morao sam ovo da napisem jer sam pljuvao grafiku, a i da se ne lazemo, iz sadasnje perspektive, igra je bas bas ok!
 
Nazad
Vrh Dno