Šta je novo?

Gta Vice City MOD Rulz!

Učlanjen(a)
04.07.2003
Poruke
103
Poena
619
Zove se Modern Mod,i mnogi od vas,nas, ce moci samo da ga sanjaju,nazalost :( .Dakle sadrzi sve moderne automobile i 3 motora.Svi modeli su uradjeni do detalja,imate screenshotove na site-u

http://www.gamershell.com/hellzone_MODS_Modern_Mod.shtml

izgleda do j@j@ :p !!!

Rekao sam nazalost,posto postoji jedan problem :))))

3-5-7 mb O:) !
Makar i da imate kablovsku,to je ipak 400mb,mnogo ce kostati :cuss: :(
 
evo ja sam krenuo da skidam, gotovo za 14 sati :D
 
'Ajmo sad, ko ce prvi da ga postavi na Sezamov GO?!? :mrgreen:

BTW, tih ooogrooomnih 400 mega, kad se vec dovuku do GO-a, se veoma, veoma brzo srezu na CD... :beat:
 
Miroslav je napisao(la):
evo ja sam krenuo da skidam, gotovo za 14 sati :D

Evo ja krenuo da skidam, gotovo za 20ak minuta, spor im link neshto :D:D:D
 
CAR je napisao(la):
'Ajmo sad, ko ce prvi da ga postavi na Sezamov GO?!? :mrgreen:

BTW, tih ooogrooomnih 400 mega, kad se vec dovuku do GO-a, se veoma, veoma brzo srezu na CD... :beat:

Pa mozesh da ga naruchish na GO, pa onda snimish bez ikoga da ti uploaduje :) Ono ogranichenje od 10-50-100 koliko je vec Mb, je samo pricha za javnos' :)
 
driver je napisao(la):
...
Pa mozesh da ga naruchish na GO, pa onda snimish bez ikoga da ti uploaduje :) Ono ogranichenje od 10-50-100 koliko je vec Mb, je samo pricha za javnos' :)
Znam, driveru... in fact, svrnuo sam danas do njihovog sajta, pokupio par direktnih linkova sa raznih mirror-a i sutra, cim uplatim vreme na sezamu (i time budem u mogucnosti da otvorim GO), stavljam ga tamo.

A to "ogranicenje", koje je inace 200 MB, je stvarno smesno... mnogo toga, dosta veceg od 200 MB, je proslo tamo... :beat:


P.S. Aj' ti, ako ti nije cim, baci na public neki link da se skida, pa da sutra, kad vec idem do Skadarlije, odma' i narezem taj mod! :p
Evo da se ne mucis, cak ti i dam oficijalni link ;) :
http://www.modern-mod.net/gta_vc_modern_mod_alpha_version_b.zip
 
Cek bre, nisam te razumeo..shta da bacim na public da se skida, bla bla, ja trenutno imam uplacen samo mail, ne mogu ni da koristim GO :) aj objasni to malo ;)

update: poslel par chitanja sam razumeo...ni ti nemash nalog kod Sezama pa ti treba neko ko ima, al to izgleda nisam ja :D
 
Koji Go?Prvi put cujem za to,previse sam neupucen!



NE RADI link koji si dao CAR-e
 
driver je napisao(la):
Cek bre, nisam te razumeo..shta da bacim na public da se skida, bla bla, ja trenutno imam uplacen samo mail, ne mogu ni da koristim GO :) aj objasni to malo ;)

update: poslel par chitanja sam razumeo...ni ti nemash nalog kod Sezama pa ti treba neko ko ima, al to izgleda nisam ja :D
Vazno je da si skontao! Delimicno... :mrgreen:

Pazi, imam ja nalog na Sezamu, ali mi ponestalo vremena... nemam ni world, a ne mogu ni da pristupim GO-u i narucim fajl.
To je cela prica ;)
 
-=*[BarSel]*=- je napisao(la):
Koji Go?Prvi put cujem za to,previse sam neupucen!
GO - Get Order. Servis koji postoji na Sezamu (Sezam znas sta je, jel' tako? :mrgreen:), samo za korisnike ovog provajdera. Omogucava ti da "porucis" neki fajl, koji se skine i ceka na njihovom serveru, kako bi mogao da ga pokupis koristeci "@home" rezim, kojim je utrosak vremena smanjen za pola.
Tako ne moras da uplacujes full vreme, i da ga trosis skidajuci jedan glupi fajl. Nego ga cuvas, pa trosis kad naleti neki dobar test ili review na netu ;)
Drugi nacin, umesto skidanja tog fajla ("@home" jeste super, ali i dalje trosis internet vreme, a i placas telefonski racun), jeste da odes do njihovog sedista u Skadarliji i narezes ga na CD direktno odande. Naravno, i tamo ga treba skinuti, ali je posao mnooogo laksi, zahvaljujuci 10 MB-itnoj vezi :mrgreen: (naravno, sam transfer jeste nizi, ali je i dalje odlican)

Evo ti kako to izgleda u praksi:

-=*[BarSel]*=- je napisao(la):
NE RADI link koji si dao CAR-e
Kako ne radi, sunce im njihovo... :cuss:
 
-=*[BarSel]*=- je napisao(la):
1.11Mb!!! O:)

Bruka brate! ctp;
Tada je bio los dan! :beat:

Ume to i mnogo bolje...
 
NE bih nikom preporucio da skida MODERN MOD jer kako sam cuo
mod je sranje.Ja sam ga skinuo i nije mogao da radi uopste,a kome je mogao imao je problema sa totalnom umrljanom grafikom i tockovi su bili potpuno odvojeni od kola(bar sam tako cuo) i to zbog svega jer je mod jos u alpha verziji. :x
 
Ma radi modern mod normalno, problem je u tome shto je igra toliko stara da nema nikoga ko, ako nije preshao, igrao je danima....ovo je potpuno isto samo shto su sad automobili "pravi"...ko ce sad sve iz pochetka da igra ? :)
 
evo ja sam instalirao, i igram od pocetka :) jednostavno, juriti se motorom nikad nije dosta :)

ps. mod je perfektan!
 
driver je napisao(la):
Ma radi modern mod normalno, problem je u tome shto je igra toliko stara da nema nikoga ko, ako nije preshao, igrao je danima....ovo je potpuno isto samo shto su sad automobili "pravi"...ko ce sad sve iz pochetka da igra ? :)
Evo ja cu... nisam presao "regularni" Vice (manjak vremena), pa ce mi sad biti zadovoljstvo za volanom Countach-a, Testarossa-e i 911-ce (ovo ocenjujem gledajuci one slike sa sajta :D).
I sto kaze Miroslav, juriti Kawasaki-jem ili Yamahom kroz grad nikad dosadno :mrgreen:

P.S. Ima ovog moda na cuvenom GO-u (ne znam ko ga je ostavio, ko god da je, hvala mu najlepse), ali nisam uspeo da ga pokupim juce od sezama... taman sam nakupio sta sve hocu da narezem, a onda ustanovim da im rezac otis'o u vecna lovista! :cuss:
 
...a je'l moze neka dobra dusa ;) da mi nareze ili da mi zajmi da narezem modern mod.....mnogo mi je da skidam sam.......a?
 
re

ima li ko voljan da mi nareze

ovo....
 
Nazad
Vrh Dno