Šta je novo?

GT preporuka

miligor

Čuven
Učlanjen(a)
06.02.2004
Poruke
323
Poena
620
Nikad nisam nešto preterano pratio GT serial, sećam se, čini mi se, GT3 i GT legends. E, sad, molim poznavaoce da mi preporuče neki noviji GT ili nešto drugo, a poželjno bi bilo da igra sadrži australijski V8 Supercars šampionat sa famoznom stazom BATHURST... Ako treba da se napomene, najviše mi odgovaraju modeli vožnje kao što su GRID, NFS Undgr.2, NFS MW, NFS Carbon, pa i stariji Mercedes World Racing, pa i prastari DRIVER ,)(ako se neko uopšte seća)...
 
Nisi mi bas jasan, grid ima neke odlike simulacije a most wanted i carbon su najgore arkade..

Ja samo mogu da ti preporucim ono sto sam presao, grid si vec igrao i pored njega samo jos NFS Shift 1 i 2, sa iskljucenim asistencijama itd. Moci ces na high podesavanjima da igras, valjda ti je kloknut taj e8400 na bar 3,6Ghz, pozeljno bi bilo.
Shiftovi su odlicne voznje, arkadne simulacije. Fotorealisticna grafika i staze.
 
Ajd' da možda pojasnim - bitno mi je kako se ponaša auto u vožnji, a to mi najviše odgovara kod gore pomenutih igara, a kod njih ocena "najgori" nikako ne stoji. A ponavljam, traži se Bathurst...
 
Pa nije isti fizicki model u gridu i most wantedu. Grid ima bar malo simulacije a most wanted je tipican primer arkadcine, 300km/h uletanje u krivinu i kocenje od 300-0 Km/h za 2 sekunde :d Ali je odlicna igra, ja sam sa zadovoljstvom presao kao igru za opustanje mozga [ali su me panduri izludeli :d]

Slodobno ti probaj prvo shift 1, imas temu ovde. Pogasi sve pomoci, mozes eto abs da ostavis i uzivaj u jednoj od najboljih ''voznji''.
 
Mislis na Gran Turismo serijal? On nema veze sa GT Legends.. a ako ti je bitno kako se auto ponasa onda ne kapiram kako ti se svidjaju one igre sto si pomenuo :)
 
Pa ni meni nije jasno. Nije grid simulacija ali je solidna arkadna simulacija i nikako ne pripada grupi gde su mw i carbon :)
 
Ako bas hoces V8 Supercars da rokas na Bathurstu imas odlicne modove za rfactor , koji je simulacija , ali mozes da ukljucis pomagala i da je svedes na grid , nfs i td. :d

Moraces malo da se iscimas jer su V8 Supercars i Bathurst modovi , tako da ces morati dodatno da ih instaliras nakon instalacije rFactora.

Za samu igru ces morati da se snadjes , ali mod je besplatan i mozes ga skinuti odavde.
(mozda ti zatrazi registraciju)

odgledaj u 720p
[YOUTUBE]Nmf6RhN1rq4[/YOUTUBE]
 
Ako bas hoces V8 Supercars da rokas na Bathurstu imas odlicne modove za rfactor , koji je simulacija , ali mozes da ukljucis pomagala i da je svedes na grid , nfs i td. :d

Moraces malo da se iscimas jer su V8 Supercars i Bathurst modovi , tako da ces morati dodatno da ih instaliras nakon instalacije rFactora.

Za samu igru ces morati da se snadjes , ali mod je besplatan i mozes ga skinuti odavde.
(mozda ti zatrazi registraciju)

odgledaj u 720p
[YOUTUBE]Nmf6RhN1rq4[/YOUTUBE]

Osim rFactor-a?
 
Jedino što mi pada na pamet je Toca Race Driver serijal (preteče Grid-a).
 
Da, a i prvi TRD je cak imao i sasvim dobru fiziku
 
Da ali opet su to igre koje se prelaze na tastaturi. Ako je coveku bitno kako se najpribliznije auto ponasa onom u RL, onda Gtr2 ili rF.
 
Pa covek je u istoj recenici spomenuo i carbon i underground tako da je generalno svejedno sta se preporuci, bitno je da je voznja...
 
..ali da ima V8supercars i Bathrust , a to nemaju Toca , NFS i td... (koliko ja znam)
 
Vidim da ovde nekima nije sve jasno, ali hajde da kazemo da meni nije bitno da li je neka voznja arkada ili simulacija - bitno je to, kako meni leži dok je igram, da ne kažem vozim. Tako da ono može da stoji u istoj rečenici. Navedene igre mi odgovaraju, a Shift i Hot Pursuit (2010) mi ne leže. Auto suviše sporo i tromo reaguje na komande, a to me nervira... Da napomenem, koristim samo i jedino tastaturu. No, sve ovo i nije tako bitno, otvorio sam ovu temu prvenstveno zbog informacije, koje igre sadrze Bathurst Mount Panorama circuit.
 
Onda je kod tebe problem u lag inputu controla, a to i utice na kontrole i "tromost" vozila, tako da svaka igra moze da ti prodje ako su kontrole osetljive i reaguju odmah?

A toca provereno ima australijsku stazu tako da mozes oba dela, ne secam se samo da li i prvi ima... a takodje imas i u shiftu 2...
 
Poslednja izmena:
Sve tri Toce imaju V8 supercars.
 
A pa dobro onda , secam se da je toca 2 mene vise privukla zbog British Touring Cars Chamionshipa , ali se stvarno ne secam V8 azdaha :d
 
Ako je tako, onda definitivno Race Driver 3. On je ja mislim i izasao za australijsko trziste pod nazivom V8 supercars. Imho, zadnji non-sim vredan paznje.
 
Onda je kod tebe problem u lag inputu controla, a to i utice na kontrole i "tromost" vozila, tako da svaka igra moze da ti prodje ako su kontrole osetljive i reaguju odmah?
Pa, možda ne prodje baš svaka, ali, logično, kad su kontrole osetljive, zadovoljstvo je veće... Od čega zavisi taj lag? Može li se to negde podesiti? Ima li toga na volanu?
 
Zavisi od umeca programera igre. Inace, moze i da bude i na volanu i na bilo kom uredjaju.
 
Nazad
Vrh Dno