Šta je novo?

Grand Theft Auto VI

njikolaj

Čuven
Učlanjen(a)
21.11.2007
Poruke
3,157
Poena
515
Moja oprema  
CPU & Cooler
i9 9900K + Noctua
Matična ploča
MSI Z390
RAM
Kingston 2x8 GB
GPU
EVGA RTX 3080 FTW3 Ultra Gaming
Storage
1 TB Samsung SSD + 4TB HDD
PSU
Seasonic 750W
Kućište
Fractal Design
Monitor
Dell
Miš & tastatura
Logitech
Laptop
Macbook Pro
Tablet
Ipad Pro
Mobilni telefon
iPhone 15 PM
Pristup internetu
  1. Optički internet
It is confirmed! Svi smo znali ali je sad i zvanicno, rade na novoj GTA igri:

1DCAB9F5-D2A8-4C8D-9B07-9FCF83755F72.jpeg
 
Poslednja izmena:
Nadam se da nece biti tako :)
 
To nema ništa bar do 25te :)
 
Vreme petice polako prolazi, a i mnoge druge velike kompanije najavile su svoje nastavke.
Ovo će najverovatnije doći oko 24/25 i to samo za nove konzole, a nakon godinu dana i za PC prema dosadašnoj praksi.
Radnja igre? Najverovatnije Las Vegas, noćni život i pljačkanje velikih kockarnica, biće i ženskih likova sigurno. Recite šta vas još zanima pa da pogledam u crystal ball. 😆
 
gotovo je sigurno da će biti miami/ vice city, kao što je IV revival Liberty cityja, i Petica Los Santosa.

Takođe je sigurno da će biti mnogo politički korektniji od svih prethodnih delova (opšta tendencija)
namenjen mlađoj i još glupljoj (pardon, cognitive chalenged) publici nego prethodni delovi,
i da će zastupati prava svih grupa i grupacija koje su se pojavile na zapadnoj sceni od prethodnog dela.

povrać
 
Obzirom da je u gta zajednici tema o GTA6 isuvise hot, ovaj tvit sluzi da ohladi fanove a ne da ih zagreje.
Mislim da to nije dobro kada je datum izlaska u pitanju.
A i E&E verzija petice izlazi za nesto vise od mesec dana. Treba i to malo da se izmuze.
Mada 2023 je 10 godina od izlaska petice pa ko zna.
 
Vreme petice polako prolazi, a i mnoge druge velike kompanije najavile su svoje nastavke.
Ovo će najverovatnije doći oko 24/25 i to samo za nove konzole, a nakon godinu dana i za PC prema dosadašnoj praksi.
Radnja igre? Najverovatnije Las Vegas, noćni život i pljačkanje velikih kockarnica, biće i ženskih likova sigurno. Recite šta vas još zanima pa da pogledam u crystal ball. 😆
Daj molim te pogledaj koliko će koštati, da znam koliko da umanjim budžet za hranu kako bih skupio dovoljno do izlaska igre 😁
 
Bice najavljena za kraj 2023 pa odložena za početak 2024, PC verzija izlazi zajedno sa verzijom za konzole ali samo preko njihovog launchera, na Steam i Epic dolazi godinu dana kasnije.
 
Kolekcija leakova u solidnoj rezoluciji
 
Znaci lik ima navodno iu source kod, ne samo Engine editor. wtf

^Lista tih kratkih klipova je u onom YT videu PT1. Ne znam ima li nesto novo uovom:



Meni licno sve izgleda kao GTA 5.1.
 
Koliko sam shvatio, većina snimaka je neki build od pre 2 godine. Većina objekata su placeholderi iz GTA V, tako da ne znam šta smo korisno saznali iz svega ovoga, osim potvrde da će biti dva glavna lika, i da je jedan od njih ženskog pola.
Jel se zna bar koja je lokacija u pitanju? Čitam konfliktne komentare, mada uglavnom tvrde da je Florida / Vice City.
Iskreno čekam da neki jutuber obradi sve ovo jer mi se ne gleda milion kratkih snimaka.
 
Ostavilo utisak kao da je early build nove watch dog igre ili mafie pre nego 8 godina iscekivanog GTA6. Vise vuce na gta 5 nego na nesto novo.
 
Poslednja izmena:
Poskidaše sve živo sa Twitter-a i YT-a.
Ja sam i dalje optimista za gta VI. Ovo sve podseća na gta v sa sitnim poboljšanima, što i nije loša stvar, jer je gta v bio dobar, makar single player.
Ni prelazi sa III na VC pa na SA, nisu donosili mnogo novina pa su bili odlični.
Kad je došla četvorka, svi su kukali jer više ne podseća na gta. Kad je izašla petica, kukali ljudi gde je fizika iz četvorke :)
 
"podseća na gta v sa sitnim poboljšanima, što i nije loša stvar, jer je gta v bio dobar, makar single player" Igri ide deset godina. Izdali su je na 3 generacije konzola. nema naslova kojeg je neko vise izmuzao :D

Treba nesto novo. Ja se iskreno nadam da je ovo sve fake, neko modovao GTA5.
 
Ma sami su sebi već iskopali raku za gta VI launch, baš zbog tih 10 godina čekanja.
Biće hype kao za cp2077 i na kraju čak i ako bude ok igra, ljudi će da kukaju.

Mene najviše plaši da ih ne ugaze sjw i woke kultura i da izgube dušu.
 
Mislim, hajp za novu GTA igru je uvek bio ogroman i na nivou CP2077.
Nisu mi samo jasni ljudi koji sude o grafici ovih procurelih snimaka. Da li stvarno mislite da će nova GTA igra izgledati lošije od RDR2 koji je pre 4 godine izašao?
 
sto se mene tice moze da izgleda isto,samo ako ce prica biti na nivou GTA V i da izadje odma za pc
 
Nazad
Vrh Dno