Šta je novo?

Gp4 izasao official patch

Ma bezveze, konacnu su napravili ''finalnu'' verziju ispravkom bugova i svojih gluposti.

GP4 je razocarao, bar mene, nisu nista promenili od GP3 koji je samo malo nabudzeni GP2 (inace najbolja igra iz F1GP serijala).

EA Sports F1 2001/2002 su trenutno najbolje simulacije F1, a sa modovima su jos bolje. Samo jos da dorade promenljivo vreme u toku trke i bice savrsene.
 
Od svih navedenih ispravljenih bug-ova, gotovo da nijedan nisam ni primetio da uopste postoji :D , tj. ispravljene su samo neke sporedne stvari koje ni nisu bile bas bitne...drugim recima, za GP4 nema pomoci...
 
DusaN je napisao(la):
EA Sports F1 2001/2002 su trenutno najbolje simulacije F1, a sa modovima su jos bolje. Samo jos da dorade promenljivo vreme u toku trke i bice savrsene.
Modifikacije su carske, kupis jednu voznju a dobijes ustvari 4-5 voznji. (pogotovo je to bitno napolju gde ljudi placaju originalnu igru pa im modovi dodju kao bonus, a ima ih i koji je kupuju samo zbog nekog od modova...)

Tako to rade pametni izdavaci, naprave igru koja se lako modifikuje (da ne kazem da je "transparentna" :) ) jer znaju da to stalno odrzava interesovanje za igru, posto fanovi stalno razvijaju neke nove i nove stvari...i komercijalni uspeh je zagarantovan. Najbolji primeri su GPL i Nascar Heat koje su nakon skoro 4 odnosno 2 godine (otprilike, mislim da ima i vise) jos uvek u vrhu popularnosti.

U cemu je to problem sa promenljivim vremenom ???
 
DusaN je napisao(la):
EA Sports F1 2001/2002 su trenutno najbolje simulacije F1, a sa modovima su jos bolje. Samo jos da dorade promenljivo vreme u toku trke i bice savrsene.
izvini, ali kakvi modovi postoje. nisam cuo za to. moze neki link?
 
MA dajte ljudi, probajte na ace levelu neku stazu.Znaci vi da nastelujete bolid, a ne sa neta da skinete setupove.Potrudite se, lako se vidi kako se ponase ne nastelovani auto, dolazi do spin outa, oversteeringa , do cesanja daske na podu po asvaltu.Igra je po meni odlicna.
A, inace, EA f1 2002 nema bagova?!
 
drapin je napisao(la):
...U cemu je to problem sa promenljivim vremenom ???

Pa nije problem, samo je malo bolje uradjeno u GP4 (jedina stvar koja je bolje u GP4). Mozda ima neki mod koji ga dovodi na GP4 nivo.


Da li imas mozda neki sajt sa stazama sa f12k1, pogotovu staze iz CART sampionata, da ih ubacim u CART 2002 mod. Video sam staze za f12k2 ali nisam nasao CART mod, cim bude izasao prelazim na f12k2 za stalno.
 
borab je napisao(la):
MA dajte ljudi, probajte na ace levelu neku stazu.Znaci vi da nastelujete bolid, a ne sa neta da skinete setupove.Potrudite se, lako se vidi kako se ponase ne nastelovani auto, dolazi do spin outa, oversteeringa , do cesanja daske na podu po asvaltu.Igra je po meni odlicna.
A, inace, EA f1 2002 nema bagova?!

Ok za auto koji nije nastelovan, ali zato nestelovani idu kao po sinama. Nema da ti malo zanosi zadnji deo kada kocis i ulazis u krivinu. Ili ako dodas malo jaci gas kada izlazis iz krivine jedino ces, ponekad, da se okrenes na stazi u Francuskoj, na onoj ostroj krivini (3 krivine posle starta), na drugim stazama skoro nista neces ni osetiti.

Na ace levelu sem sto ce potivnici biti brzi i agresivniji nema nikakve urazlike u odnosu na slabije tezine.

Jedna prosecna igrica, vise je kao neki dodatak za GP3.
 
E pa zato je M.Schumacher tata svih vremena jer ima znanje i istancan feeling za setup bolida.Pa nisu valjda bili blesavi sto su mu pre 5 god dali 4o miliona usd po sezoni, zar ne.Mozemo da ga volimi ili ne , ali je tata.
 
Ma F1GP 2 je ubedljivo najbolja! Samo kad bi joj se malo grafika i zvuk modifikovali...
..ali ubedljivo je najigrivija od svih...
 
Nazad
Vrh Dno