Šta je novo?

Gp 4

fanatic

Čuven
Učlanjen(a)
25.12.2001
Poruke
734
Poena
619
Znači, kao veliki fan ovog serijala ... UŽAS. Zaista je za ne poverovati šta ljudi uradiše od ove igre. Pa f1 2000 je bolji od GP 4. Strašno. Grafika očajna, upravljanje -10, protivnici, strašno. Pa na PRO nivou ih stižem bez problema bez ikakvog setup-a. Formulu je vrlo, vrlo teško zaneti. U GP 3 sam očekivao svašta od svakog proklizavnja sa staze a ovde ... Još napisaše da je realno ponašanje formule preneto u GP 4. Pa onda blago Šumaheru, Montoyi i ostalima ... Nema šta da brinu, samo okrenu volan gde treba i piči ... UŽAS ...
 
Pa upravo su to i uradili uvodeci svu mogucu elektroniku u nove bolide...ubili su svaku voznju.
Naravno da je blago Sumaheru, on zbog toga ima bolid 2 sekunde brzi po krugu od ostalih i njegovo je samo da odvozi prosecno i da pobedi ogromnom razlikom. Zar neko stvarno misli da je on toliko bolji od ostalih ?
I sada je to samo preneto u GP4 i to i jeste realno stanje...:( nazalost
Inace moram da pohvalim F12002 koja je odlicna i za svaku preporuku...
 
A tek koliko je zahtevna? jedva je igram sa Duronom na 1000Mhz i sa MX 400 u 800*600*16 SA SVIM ISKLJUCENUM DETALJIMA!!!Inace sam jako razocaran sa kvalitetom ovog nastavka.Videcu sutra da je odvojim jedno 3-4 sata pa cu javiti nove utiske
P.S Grafika i nije neka
 
What the f*ck !!! FX
Sta je bre ovo ???
Ovo je skandalozno, ne mogu da verujem sta su uradili...prvo sam mislio da sam nesto zeznuo, da nisam iskljucio razne "aids-ove" ili "help-ove" (steering, brake i sl.) ali nakon nekoliko sati podesavanja definitivno sam shvatio da su napravili naj obicniju arkadu ! Ovo je lakse voziti od Midtown Madness 2 ili NFS-a !

A o drugim problemima da ne govorimo...npr. cim malo "pojacam" neke graficke opcije onaj poznati pokazivac zauzeca procesora (taster O, bilo i u ranijim GP-ovima) pokazuje preko 200% ! ( sa XP 1600, 512 MB, GF2 GTS Pro 64MB).

Da stvar bude jos neverovatnija, koliko sam dosada pratio utiske i komentare na novim GP4 forumima, niko se jos nije u tom smislu zalio ??? Nis' mi nije jasno...:(
 
Dajte , ljudi saljite na mail gde ste je kupili?Hitho.Crknucu ako je ne nabavim pod hitno.
 
Mnogo ces se razocarati!!!A jel neko probao F1 2002.Meni je ta igra mnogo interesantnija(teza)od Gp4,dok je prosle godine bilo obrnuto Gp3 je razvaljivao F1 2001.Dajte vase utiske
 
Verujem... Taj disk necu ni nabavljati (GP4).
Nego da li vredi nabavljati F2002, kakva je u odnosu na GP3 i kakva joj je hardware zavisnost?
 
Moram da se složim sa drapinom da je igra totalno laka za igranje sa isključenim svim mogućim aid-ovima ... Ma strašno. Inače ovo oko grafilke, Ja je igram sve u HIGH u 800x600 bez problema a u 1024x768 tu i tamo zavisi od staze. Inače Voodoo 3 2000 @ 193 MHz 256 RAM-a i Celeron 633@950. Koliko sam Ja čitao na nekim sajtovima nije ni pisalo da je igra toliko zahtevna. Možda će neki patch da sredi te gluposti
 
Ne mogu da verujem!Ovo nije full verzija igre sigurno.Krahira na svakih 20min samo me izbaci u Win Xp.Definitivno je neka BETA,pa ne bi dozvolili da se od od legende pravi Djubre.U readme fajlu datum je 1 februar?!?!?!?!?! Tako sam razocaran!!!!!!!!!!!!!!!11
 
Turbe je napisao(la):
Ne mogu da verujem!Ovo nije full verzija igre sigurno.Krahira na svakih 20min samo me izbaci u Win Xp.Definitivno je neka BETA,pa ne bi dozvolili da se od od legende pravi Djubre.U readme fajlu datum je 1 februar?!?!?!?!?! Tako sam razocaran!!!!!!!!!!!!!!!11
???
Ne znam gde si ti to nabavio, meni je ReadMe file od 20.05-og (mada u tekstu pise March 2002), ali su vecina fajlova datirani 30.05 a .exe je 04.06 (originalni, pre krekovanja), tako da je final sigurno.
I nemam nikakvih problema sa krahiranjem...

A da je djubre, jeste :(
No vec su uveliko poceli da se pojavljuju razni editori na net-u...mozda ima nade da ga neko malo "sredi"...
U svakom slucaju **bem ti i Infogrames i njihov razvojni tim kad individualci moraju da im sredjuju igru ctp; ctp; ctp; (mada je slicno bilo i sa GP3, onaj poslednji 2001 nezvanicni veliki patch je bitno poboljsavao sve zivo...)
 
au, pa shta ste vi ochekivali ? :)
GP3 uradjen sa engine-om iz GP2 od pre 10 godina, a vi mislite da ce napraviti sve od nule :)
njihova je srecca shto ima puno ljudi koji ce biti zadovoljni onom bedom od GP3, tako da ce i za GP4 biti ovaca za shishanje...
 
Toliko sam cekao da izadje gp4 da sam se na kraju delimicno razocarao.Igra je stvarno laka na ace leveku.Jednostavno ne postoji mogucnost da se dodje u situaciju oversteera i ndersteera?To je odlicno funkcionisalo u Gp3 i gp3 2000 add on.Sta uradise od igre.Inace sa svim medium detaljima u 800x600 imam igrivih 25frame-a.Tualatin 1.2Ghz i Msi Gf3ti200.
U globalu je grafika bolja od prethodnih, ali je igrivost cista arkada.
 
driver je napisao(la):
au, pa shta ste vi ochekivali ? :)
GP3 uradjen sa engine-om iz GP2 od pre 10 godina, a vi mislite da ce napraviti sve od nule :)
njihova je srecca shto ima puno ljudi koji ce biti zadovoljni onom bedom od GP3, tako da ce i za GP4 biti ovaca za shishanje...

uze mi rech iz usta
 
Nazad
Vrh Dno