Šta je novo?

GP 4 problem ... :(

fanatic

Čuven
Učlanjen(a)
25.12.2001
Poruke
734
Poena
619
Elem, igra je radila sasvim solidno. Sada mi se desava da vidim samo formulu bez tockova i ostalih formula, i radi kao da ima jedno 1-2 frame-a. !!!!!!

Cel [email protected] GF 4 MX 440 256 RAm-a mada verujem da ovo i nije bitno posto je sve radilo kako treba. Skenirao sam sistem i nemam nikakav virus. Resenje ?
 
stvarno cudan problem,ali moj savjet je ->Igraj F1 Challenge ;)
 
A da ponovis DirectX, drajvere za grafiku, reinstal igre...
Pogledaj u setovanjima igre podesavanja za grafiku, da se tamo nesto nije desilo, ako se secam dobro postoji i test za automatsko odredjivanje optimuma.
 
Hm. Probacu pa se javljam. Hvala.
 
A da vratis CPU na default?
 
Menjaj drivere. 44.03 ?
 
Hvala svima. Problem sam napravio sam. Ceprkao sam nesto oko zvuka i tu se sve zabrljalo. Sad sve radi OK ... Iha opet sam najbrzi u Spaniji ... :banana: :banana: :banana: :guitar: :guitar: :
 
Fanatic jel bi mozda zeleo da probas sa nama da igras ETCC ili F1 CC 99-02 online,ima nas vec 10-ak?
 
Da, stvarno je Bogu za plakati da bilo koji dobar cyber-driver rasipa svoje potencijale na voznjama kao sto je GP 4 ! :zgran: :-devil-:
 
I ja tako mislim,ali nisam hteo da budem toliko direktan.
Cisto da napomenem da sam ja inace bio fanatik GP serijala,ali kad je izasla GP4 odustao sam stvarno je bila mnogo losa i probao F1 2002(inace mi se nije svideoF1 2001) i zakljucio da je mnogo REALNIJA igra,mada je bilo tesko navici se voziti je na tastauri.Posle toga su usledeili cuveni GTR mod i kupovina volana,i tada sam cisto probao GP4 opet zbog volana i shvatio koliko je smece u odnosu na F1 serial
 
Zašto da ne !? Evo danas ću da instaliram ponovo F1 2002 /verovatno je sada nastupilo čuđenje kako to već nemam na HDD-u/ :) :) A što se tiče volana, video sam LOGITECH FF volan onaj crveni i kupujem ga sigurno. Molim Vas ali molim Vas da me ne ubeđujete u suprotno jer mi se on totalno uklapa u moju kompjutersku sobu !!! :) :) E da, gde da nabavim te modove, vidim da se ovde toliko priča o njima a bilo me je blam da se raspitujem pošto sam debelo okasnio oko svega toga. Pozdrav svim CYBER Šumaherima, Barichellima, Buttonima itd od CYBER MONTOYA-e ...
 
Taj crveni koristim ja i jos 3-4 vozaca iz nase lige,sasvim je OK,ima da se nanadje u TC Piramidi za 3990dindzi(57evra),a sto se tice modova samo mi se javi ako si iz BG mozes doci da ih pokupis kad god hoces
 
Nazad
Vrh Dno