Šta je novo?

Google Pixel 8 / 8 Pro

A vidiš ja nikad ne bih uzeo Samsung baš zbog one ui-ja. Na ne pričam o tw što je bio komedija.
Pixel mi ima prosto neki šmek i ne bih sada sa pixela išao na nešto drugo nema šanse.
 
Pa svrbi me utoliko što mi je riknuo power button na OP 8T 🥲
A da li će uopšte biti moguće nabaviti 9 tako brzo u oktobru kod nas ili tek posle par meseci?
Možeš da ga imaš već posle 20ak dana. Ako možeš da ga naručiš sa karticom na neku adresu u De. Čak dobiješ i preorder poklon.
 
A vidiš ja nikad ne bih uzeo Samsung baš zbog one ui-ja. Na ne pričam o tw što je bio komedija.
Pixel mi ima prosto neki šmek i ne bih sada sa pixela išao na nešto drugo nema šanse.
Ima Pixel šmek, slažem se, dizanerski i softverski najgotivniji Android. A i kamere kidaju, uz ubedljivo najbolji dizajn poleđine telefona/kamera ''ostrva''.
Ali i OP 12 ima svoje kvalitete, a da ne pričam kakav šmek imaju SD 8 Gen 3, 5400 mAh, brutalan displej i to što ne mora da se dokupi ciglasti battery case za njega :D
 
Ima Pixel šmek, slažem se, dizanerski i softverski najgotivniji Android. A i kamere kidaju, uz ubedljivo najbolji dizajn poleđine telefona/kamera ''ostrva''.
Ali i OP 12 ima svoje kvalitete, a da ne pričam kakav šmek imaju SD 8 Gen 3, 5400 mAh, brutalan displej i to što ne mora da se dokupi ciglasti battery case za njega :D
Ja sam sa OnePlus 7T Pro, kojeg sam obožavao, prešao na Pixel 7 Pro, tako da mi je sve jasno.
Žao mi čak bilo kad sam se rastajao od OP. A pre toga sam HTC-ove furao.
Ne znam, htc, op, sad pixel (a možda i motorola), mi imaju taj neki šmek i eto, ne bih sa njih išao na nešto drugo prosto ne mogu.

Inače evo moj otac nasledio op (koji je uzet kad je izašao) i dan danas ga služi full, naravno baterija je oslabila posle toliko godina, ali ono, za njega dosta.
 
Vec duze vreme sam na iP (od X, nekih 8god, trenutno na 15 Pro) i opasno se razmisljam da predjem na Pixel i uzmem 8cu. Jel bilo istomisljenika ovde? 😄
Kontam da bih gledao da uzmem polovan i zadrzim iP neko vreme dok ne probam..
 
Kinez 15W wireless.
 
 
Ja sam na 6A, hteo sam da uzmem 8A, ali sam video da je serija 9 kockasta, tako da cu da sacekam. Ako najslabiji u seriji 6 ovako radi, mogu tek da zamislim seriju 9.
 
Nazad
Vrh Dno