Šta je novo?

Gmail, zaboravljena sifra

Markork

Zapažen
Učlanjen(a)
21.11.2023
Poruke
4
Poena
1
Da li neko zna kako da povratim, resetujem sifru za gmail, nisam ostavio rezervni mail, a ni broj telefona za resetovanje, da li postoji neki drugi nacin?
 
Mislim da ne. Sada mora da se ostavi zbog duplog proveravanja. Ko zna kad si mogao bez maila ili telefona
da se ulogujes?
To je star gmail, 7-8 godina sigurno..nosio telefon na servis I vratim na fabricko sve..nema sanse da ubodem sifru, 10 dana pokusavam🤣 ne znam sta da radim, a sve zivo mi je povezano sa tom adresom..
 
Da li neko zna kako da povratim, resetujem sifru za gmail, nisam ostavio rezervni mail, a ni broj telefona za resetovanje, da li postoji neki drugi nacin?
Ne postoji mogućnost kontakta njihove podrške.
Nažalost, nisi odradio minimum koji je tražen za recovery u bilo kom momentu, a to jeste broj mobilnog ili alternativna email adresa.
 
a šta se radi u slučaju kad je alternativna adresa nestala u međuvremenu a broj mobilnog nije pridružen, a mejlovi se šalju i primaju preko druge gmail adrese (Send mail as)? 🤔
 
a šta se radi u slučaju kad je alternativna adresa nestala u međuvremenu a broj mobilnog nije pridružen, a mejlovi se šalju i primaju preko druge gmail adrese (Send mail as)? 🤔
U suštini, ništa. Google ne prepoznajte to kao moguću alternativu da skontaju da si ti vlasnik naloga.
 
Nazad
Vrh Dno