Šta je novo?

Gears of War problem

Bojan Vukovic

Slavan
Učlanjen(a)
01.02.2009
Poruke
27
Poena
304
Kad probam da je pokrenem pojavi mi se "C:/Program Files/Microsoft Games/Gears of war/Binaries/wargame-g4wlive.exe:You cannot run the game with modified executable code.please reinstall the game" reinstalira sam je vise puta.
 
Poslednja izmena:
Ne vidi se nista u postu, ali ajde da pretpostavim da se radi o "isteklom roku trajanja" igre...resenje je da podesis sat na kompu recimo na 2008.-u, ili da pojuris patch koji su nedavno izbacili zbog tog problema...ljudi su manje-vise popizdeli zbog toga.

GEARS OF WAR FOR WINDOWS UPDATE NOW AVAILABLE
A new update is available for Gears of War for Windows. This update fixes an expired digital signatures issue that prevents all earlier versions of the game from launching. This is a required update. Please download and install the update before launching the game.

This update incorporates all previous updates and bug fixes for Gears of War for Windows, where applicable.

http://cdne.gearsofwar.xbox.com/uploadedfiles/PCTitleUpdate/GearsPC_TU3_Microsoft.exe
 
Da li nekom oze da pomogne oko startovanja igre?

prvo mi se pojavljivala poruka
You cannot run the game with modified executable code.please reinstall the game

instalirao patch sa sajta
http://gearsofwar.xbox.com/Templates...y.aspx?id=1364

posle toga startujem igru, krene uvodna sekvensa Microsoft i bez ikakve poruke me izbaci na desktop!!!

POMOĆ!!!!
 
Jbt, pa i ja sam imao ovaj problem.
Onda da ne skidam patch, nego foru sa satom da probam(o) ;).
 
Da, za taj apdejt. Isti problem sam iskusio (uvodni filmići, pa desktop) i novi krekain je rešio stvar.
 
Meni radi ok, bez tog update-a :).
Ali sam se tripovao da nece da sacuva, a u stvari trebalo je napraviti offline account :).

Ali ono sto me nervira je sto moj Saitek P580 ne mogu da podesim da radi normalno u ovoj igri, sve je suprotno, pomeranje lika napred/nazad je obrnuto, na levom analognom (isti q i kad digitalni koristim).
Takodje je pomeranje "pogleda" gore dole, pri nisanjenju namesteno na levo-desno :zgran: na gamepadu.
Jasno mi je da je lakse igrati na tastaturi, ali sam ja hteo ovu igru da igram iz kreveta, znate ono casual, ko konzolai :D, al ozbiljno :).

Jel moguce negde detaljnije podesavati kontrole, u igru ima podesavanje za left-handed, sto nisam :), i za Legacy, sto mi nije sasvim jasno kako to da koristim. Znaci podesavanje analognih palica, eventualno i tastera ?!?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno