Šta je novo?

Gears Of War i pokretanje igre

suspirija

Slavan
Učlanjen(a)
29.04.2007
Poruke
30
Poena
304
Da li se nekome javlja ovakav problem pri pokretanju igre. Pokrenem je dvoklikom i dole u traci zadataka pise " software update ", bez ijednog prozora na desktopu i tako stoji i nista se ne desava. Ne znam koji to softver pokusava da updejtuje ali nista se ne desava. Koristim poslednju verziju drajvera za graficku karticu, Windows XP + SP2 poslednju verziju DirectX 9.0 iz marta 2008 godine.

Računar koji posedujem:

1) ASUS A8N32 - SLI Deluxe
2) AMD Athlon 64 - 3700+
3) ASUS 8800 GT / 1 Gb Vram
4) HDD 40 gb + 80 gb + 300 gb
5) Memorija 4 x 512 mb Kingston
6) Napajanje Chieftec 620 W
7) Kuciste Thermaltake - Mozart Tx
8) Hladjenje procesora - Cooler Master Hyper 6+
 
Instalirao sam i to ali ne pomaze. Moram da napomenem da sam jedanput uspeo da je pokrenem ali na starijem racunaru : maticna Epox n-Force 3 250 i graficka ASUS 6600 GT i to kada sam slucajno pokusao sa BETA verzijom drajvera za graficku. Nasao sam i sada neku Beta verziju " 160.44 beta "za moju ASUS 8800 GT i instaliro ali ne pomaze.
 
Poslednja izmena:
A da probaš da se diskonektuješ (ako ne znaš da namestiš firewall) tokom startovanja, kako igra ne bi pokušala da se samoapdejtuje?
 
I to sam uradio u startu prilikom instalacije i skljucio sam ADSL.
 
Onda probaj da instaliraš ono što sam ti posalao na PM, ako neće ni tako, mrka kapa.

I odradi sledeći tweak da bi ti igra radila bolje, odnosno "glatkije":

GEARS OF WAR [PC] - Performance improvements

1. Open My Documents\My Games\Gears of War for Windows\WarGame\Config\WarEngineUserSettings.ini
2. Change OnlyStreamInTextures=FALSE into OnlyStreamInTextures=TRUE and save.
3. Do the same with DefaultEngineUserSettings.ini

This should eliminate in-game stuttering.
 
I to sam probao i isto nista se ne menja. Cudno mi je da nisam ni na jednom forumu naisao na takav problem. Hvala ti za informacije.
 
Nazad
Vrh Dno