Šta je novo?

gde u BG naci High Heat Baseball 2004?

max9998

Čuven
Učlanjen(a)
26.12.2002
Poruke
979
Poena
620
Nigde ga nema a odavno je izasao :(
Vide li neko HH2004 u Beogradu?
 
ja ga igram vec 3 nedelje...jako je dobar :)
imas u 45 bloku u trznom centru!!
ako te vise interesuje PM
 
HIgh Heat Baseball 2004 nozes naci u vidi private message ali razmisli malo o najnovijem MVP Baseball 2003 od EA Sportsa, mnogo je realniji od HH/a, ima vise funkcija, ali zato mu je grafika prva liga. Osim toga mozes da biras dresove timova, biras dali ces da igras po danu i ili po noci, bukvalno sve mozes da podeis. Nego da neduljim zna se ko pravi najbolje simulacije sportova. Moja ti je preporuka da uzmes oba pa da vidis. Ako hoces da igras protiv kompjutera onda uzmi HH 2004, jer se tu kompjuter moze pobediti lakse. A ako hoces da igras protiv drugara i da uzuvas u realnosti, grafici dresovima, pravim likovima, onda uzmi MVP Baseball 2003.Ja kako sam uzeo MVP potpuno sam batalio HH 2004, iako je malo tezi jer ima dosta funkcija, bolji je i lepsi od HH/a Otidji na easports.com i vidi screenshotove.

Pozdrav
 
bwhahaha
lmao goxy 'oces da kazes da ea pravi najbolje simulacije sportova ?
uzmi samo u obzir fife na spram konamijevog iss-a
pa i sam hh je oduvek vazio za realniju igru od triple playa bivse franchise bejzbola ... mvp nisam probao i sigurno je realniji od hh jer je hh 2004 sugava konverzija sa konzole... ali opet nije toliko los...

a kad vec tako lako pobedjues komp. reci mi na kojoj tezini igras ???

uzgred jel igra neko od vas baseball ?
 
Azda' je napisao(la):
bwhahaha
lmao goxy 'oces da kazes da ea pravi najbolje simulacije sportova ?
uzmi samo u obzir fife na spram konamijevog iss-a
pa i sam hh je oduvek vazio za realniju igru od triple playa bivse franchise bejzbola ... mvp nisam probao i sigurno je realniji od hh jer je hh 2004 sugava konverzija sa konzole... ali opet nije toliko los...

a kad vec tako lako pobedjues komp. reci mi na kojoj tezini igras ???

uzgred jel igra neko od vas baseball ?

Ovako da se razumemo. Kada sam pomenuo simulacije sportova, mislio sam na igre za PC. nisam pominjao konzole, a slazem se sa tobom da je ISS neprevazidjen po pitanju realnosti u okvirima fudbala. Sve ostale sportove NHL, NBA i NFL EA je neprikosnoven, po meni.
Sto se tice pobedjivanja kompjutera, na MVP baseballu cete rookie namuciti dobro (zavisi od ekipe naravnom Metsi, giantsi, yankees), dok na HH muzes i da se drkas i sa najacima. Ja sam na HH 2003 pobedjivao i Hall of Fame, na 2004 nisam igrao protiv kompjutera jer me smara to, ipak Human Vs Human je kad su svi sportovi u pitanju zakon.

A sto se tice igranja baseballa (MVP 2003), to mi je upravo glavna zanimacija, kad je vec Fifa sranje i kako sam izgustirao ISS sto an PS2 sto na Xbox-u. Igraju ljudi naravno oni koji znaju pravila i koji su voljni da ih nauce. razmisaljam se da napisem pismo ovim likovia sa 3K da obezbede malo prenosa.
 
razmisljam se i ja :)
jer su spominjali da ce nesto biti od prenosa ove godine...

uzgred ja sam fan baseballa koliko god to smesno zvucalo ;)

pa ako si raspolozen da malo igras pravi baseball javi se uzgred obidji

www.baseball.org.yu

a sto se tice ea ne znam ta firma pocinje da mi se gadi bas bas...
sto se tice pravila za baseball bice i to uskoro jer je u planu popularizacija ovog sporta kod nas :)
eto.
 
Hvala na pozivu, zaista bih voleo da probam posto nisam nikada dosad probao da igram baseball, ali tesko da cu moci da odvojim vreme zbog posla isl... U svakom slucaju hvala, ako se odlucim obraticu ti se.

BTW. uygred koje uzeo titulu sad, posto sam gledao dok mi ovi sa kablovske nisu sjebali sve programe tako da sam bio izgubio Canal+, i nisam ispratio do kraja.
Inace gotivim Arizonu, a ti?
 
pa ja manje vise nemam omiljenu ekipu u principu vrtim se sa svima :)
u velikom finalu su igrali anahajm angelsi i sf giant's
verovatno mislis da su titulu uzeli gianatsi i beri bonds zvani bajomir :)
ali nisu sampioni su angelsi...
ja imam plavi kanal + tako da mogu na svu srecu da gledam tekme... imao sam i crveni ali njega su ugasili...

offtopic : sledeca subota na adi se igra ligaska utakmica beograd - saints
dok je u nedelju najverovatnije u 14-15 h utakmica srednjoevropske lige (interliga) Beograd - Sent Andreja (HUN)
pa sve koje interesuje bejzbol ili budu na adi neka prosetaju malo mozda im se i svidi :)
 
A gde tacno na ADI?
 
kada ides ka bungeeju ali ne kraj obale nego "unutrasnjom" stranom odma posle kosarkaskih terena, a pre ragbi terena videces sigurno !
 
a na koju subotu i nedelju mislis, ovu sad na Uskrs ili na onu tamo pocetkom maja?
 
Azda' je napisao(la):
razmisljam se i ja :)
jer su spominjali da ce nesto biti od prenosa ove godine...

uzgred ja sam fan baseballa koliko god to smesno zvucalo ;)

pa ako si raspolozen da malo igras pravi baseball javi se uzgred obidji

www.baseball.org.yu

a sto se tice ea ne znam ta firma pocinje da mi se gadi bas bas...
sto se tice pravila za baseball bice i to uskoro jer je u planu popularizacija ovog sporta kod nas :)
eto.

Sto se tice prenosa na 3K, oni po pitanju baseballa ne planiraju nista. Tako barem kaze Viskovic. Koliko je on kompetentan za to neznam, ali je u sportskoj redakciji 3K i verovatno poznaje planove sto se tice sporta na 3K. Sto ce reci drzimo se Canal+Blauw
 
bedak... sada jeste na uskrs al' sta da se radi..
 
MVP BASEBALL 2004 just released
 
Jesi ga nabavio Goxy? Znam da je izashao, ali nisam josh nigde video kod nas... koliko cd-ova?
Aj pishi na pm ako ne mozesh ovde :)
 
nisam jos ali mislim da je to pitanje vremena. Bices blagovremeno obavesten cim ga nabavim, a moram da ga nabavim.
 
Kako Vam se svidja novi MVP. Meni se svidja mnogo jedino sto na Pro nemogu nikog da dobijem, jer ili nisam dugo igrao, ili je AI kompjutera bolje, mada kad je EA Sports u pitanju ne verujem za AI. Jel zna neko jel ima negde da se skine fora za otkljucavanje dresova, stadijuma i sl.
 
Ima li zainteresovanih za igranje MVP2004 u multiplayer-u, preko neta?
 
Ja sam zainteresovan Max, ali moram josh malo da se uigram, igrao sam samo pola sata do sada...
inache, igra mi je bolja nego 2k3, sve mi je bolje, da ne nabrajam sada :)
 
Jedino sto mi smeta (isto kao i u 2003) je sto ima mnogo vise strikes nego balls kada igram protiv AI (mada, to je major league a ne nas teren na adi :) I ja jos uvek masem kao lud na skoro svaku loptu, treba malo prakse...
Cuo sam da se ljudi zale da je online play previse lagovit, ali videcemo...

Da li koristis manual ili assisted fielding? Ovo drugo nije lose, ne smaram se trceci za svakom loptom :)
 
assisted je za pi***
:)

mislim mnogo je realnije na manual a i bolje je u multiu kad ti sunem u gap :)

igra je napredovala cudo jedno kada je u pitanju ea :)
mada koliko vidim ea pusi samo u basketu i fudbalu eh :)

mvp je ok i cenim da od high heata nece biti mnogo toga
 
3DO je prso tako da na highheat mozemo zaboraviti, a i nije mi krivo zato sto je highheat po pitanju grafik uzas. Jeste videli MVP, pa na igracima se vide i zile na vratu a da ne nabrajam ostalo. Sto se tice igranja preko neta-uvek sam za.
 
sve sam zivo otkljucao u novom MVP,ali sam primetio mada nisam podrobno pregledao, da u zakljucanim igracima nema Joea DiMaggia. Mozda nije bio najbolji igrac svih vremena, ali da se razumemo nije tada svako mogao imati gdjicu Monroe. Druga stvar konacno sam poceo ad se uhodavam. Pro level: Uzeo sam Yankeeje i izgubio od Filadelfije u gostima 2-1 (na 5 inninga igram), znaci popravljam se.
 
Instaliracu ICQ danas pa mozda veceras da opicimo neki double header :)

---

Evo, ICQ broj mi je 323898359, veceras cu verovatno biti slobodan pa ko hoce...
 
Maxe, nije li MSN Messenger jednostavniji po tom pitanju, a i mogli bi da potrazimo neki inostrani game server.
 
No problemo, na MSN messengeru me mozete naci preko [email protected].

Mislim da ne postoje serveri za igru, vec je samo moguca direktna IP konekcija.
Veceras cu moci negde posle ponoci...
 
maxe dodao sam te u messenger a na netu cu biti iymedju 00:00 i 01:00, al ne znam tacno kad.
 
Nazad
Vrh Dno