Šta je novo?

Gde su igre?

starojko75

Slavan
Učlanjen(a)
01.05.2004
Poruke
917
Poena
319
Ljudi, pa sta se ovo desava, sta je sa igrama za PC, gde su nestale!?
Znaci, poslednja igra koju sam igrao a da valja je Sacred a od tada nema ama bas nista zanimljivo... Nista poznato, nista dobro ocenjeno... evo, jedino mogu da izdvojim Thief koji nisam igrao jer ne volim sunjacine ali cu ga nabaviti zbog toga sto igra dobro izgleda i The Suffering je najnovije nesto sto mi se cini da valja... ako sam nesto propustio, dajte me obavestiti jer sutra najverovatnije nadogradjujem masinu i hocu da igram dobre igre. Takodje mi recite nesto o dve gore pomenute igre.
 
probaj ground control 2, suffering, manhunt....ima dobrih igara
 
true crime streets of la i ako nisi odigro far cry i colin 4
 
Rece Ogi da ne voli sunjacine, pa sumnjam da pored Thief-a koji nije igrao ima zelju da proba Manhunt. Suffering svakako vredi probati, ako nista, ono zbog atmosfere.
True Crime:Streets of LA, koji imam instaliran pored tri gore navedene igre, sam igrao samo 10-ak minuta i mogu reci da je smesan. Posebno nakon secanja na Vice City i neprevazidjenu Mafiu (koju svakome preporucujem ko nije igrao).
Iako nisam ljubitelj strategija, odusevio me je Perimeter, tako da ima sta da se igra.
A u narednih mesec-dva nas cekaju dugo najavljivane igre, pa mislim da naslov thread-a bas i ne stoji.
A posto ti se svideo Sacred, skupi pare i probaj Beyond Divinity.
Pozdrav!
 
pa ovaj period je uvek poznat kao susha na pc igrama :) eto sad ce doom3 josh malo odesh na morash i vratish se kad on vec stigao ;)
 
Novi GTA

Jedno pitanje:
Nastavak tj. novi GTA je najavljivan za konzolu u septembru, da li se zna nesto o PC verziji?
 
nippon je napisao(la):
Jedno pitanje:
Nastavak tj. novi GTA je najavljivan za konzolu u septembru, da li se zna nesto o PC verziji?

Isto u septembru......ali naredne godine :D
 
Evo, napravio sam mali spisak potencijalnih igara koje bih mogao da nabavim, pa me interesuje sta vi imate da kazete o njima:

1. Perimeter (koliko zauzima, u SK-u pise 1DVD - da li to znaci da staje na 6CD?)

2. Ground Control 2

3. Soldiers: Heroes of WW2

4. Hitman: Contracts

5. The I of the Dragon

6. Castle Strike
 
Pa brate, ako nisi igrao Hitman : Contracts, onda nije ni čudo što se smaraš... :)
Od tih svih igara samo sam Hitman-a igrao, i meni je do jaja (a opet meni je svaki Hitman strava). Reče da nadograđuješ mašinu, koje komponente menjaš/uzimaš?
 
Hitman 3 je krsh
 
Igraj Star Wars Knights of the Old Republic.

Evo ja krenuo opet pre neki dan i mnogo mi je lepo...
 
3) ...davno je izasao ali su izgleda "stali na rep" Razoru, Devianceu, ...itd. Mozemo samo da slinimo na demo!
 
OptiPlex je napisao(la):
Hitman 3 je krsh
Objektivno je lošiji od prva dva dela, ali nije krš. Kao što sam i rekao meni je svaki Hitman manje više OK, a svako ima pravo na svoje mišljenje (iako nisi u pravu :)).
 
KOTOR sam igrao i to je najbolja igra koju sam ikada igrao.
Verovatno joj nijedna nece ni prismrdeti, mozda nikada.

Golube, ne razumem za SOLDIERS, kako to da je odavno izasao kada u SK-u pise da bi tek trebalo da izadje? A i neko na ovom forumu je rekao da je demo super, a da igra tek treba da izadje.

Za Perimeter u SK-u pise da je mnogo komplikovana ali uzecu je.

Zar niko nije igrao THE I OF THE DRAGON i CASTLE STRIKE?

A sta je sa BEYOND DIVINITY? Ne mogu nigde da nadjem opis.

Uzecu 2500+ Barton, 9600xt i neko Chieftek-ovo napajanje (300w ili 420w).
Cekam samo da procesori stignu u firmu.
 
Poslednja izmena:
KOTOR sam igrao i to je najbolja igra koju sam ikada igrao.
Verovatno joj nijedna nece ni prismrdeti, mozda nikada.[/quoet]
ahahhaha, znam da o ukusima ne treba raspravljati ali...ahahahaha
 
Dobro, nije najbolja ali je odlichna...
Razumem da ljudi od RPG-a trazhe kompleksnost, nelinearnost itd. ali ima i nas koji nismo mazohisti i ne volimo da provodimo notji obliveni znojem, nervozno stezhutji misha i zuretji u monitor na 10 cm pokushavajutji da shvatimo smisao nekog questa...

Ja se mnogo lepo osecam dok igram KotOR-a...
 
Meni je KOTOR N A J B O L J A igra i ne vidim sta tu ima nejasno.
 
Meni je jedna od najboljih, uz NWN, Starcraft i Need for Speed 3 :d
 
golub je napisao(la):
3) ...davno je izasao ali su izgleda "stali na rep" Razoru, Devianceu, ...itd. Mozemo samo da slinimo na demo!

Pazi kad stize nocas :)
 
Ma ja mislim da oni nikada nece stati njima na rep jer ce ovi uvek provaliti kako da krekuju, samo je pitanje vremena.
 
Voodoo_NBGD je napisao(la):
Dobro, nije najbolja ali je odlichna...
Razumem da ljudi od RPG-a trazhe kompleksnost, nelinearnost itd. ali ima i nas koji nismo mazohisti i ne volimo da provodimo notji obliveni znojem, nervozno stezhutji misha i zuretji u monitor na 10 cm pokushavajutji da shvatimo smisao nekog questa...

Ja se mnogo lepo osecam dok igram KotOR-a...

Drugim recima ti mislis da mi provodimo noci obliveni znojem nervozno stezuci misa ? :d Ili da se ne osecamo lepo dok igramo neki pravi RPG ? :D

RPG je sam po sebi nelinearan i kompleksan, takav je od kad je ustanovljen kao igra na tabli. Ne vidim da ja trazim nesto posebno ako hocu da rpg bude nelinearan i kompleksan, on takav i treba da bude.

Naravno, svako ima svoju meru, a ja ne tvrdim da je kotor los, naprotiv, ali kotor ni nwn jednostavno nisu rpgovi u pravom smislu reci. Oni su nesto poput Diabla, samo sto je nwn smesten u fantazijsko okruzenje i ima sistem razvoja poput rpg igara, ali ga to ne cini rpgom jer gameplay prosto nije takav. Ista prica vazi i za kotor.
Da se razumemo i ja sam uzivao igrajuci kotor ali moj ukus je takav da ga ja ni u ludilu ne bih glorifikovao :)
 
Ama sine, nemo' da stavljas kotora i diabla u isti kos! Mislim, ako ja u jednoj igri mogu da biram udarce, menjam im redosled, zaustavim igru pa cugnem flajku i promenim oruzje, pricam sa ljudima i u razgovoru se sprijateljim ili ih oteram u pm (private message :d ), kako ta igra moze biti u istoj klasi sa nekom koja se zove rpg samo zato sto kad naslazes sto akrepa dobijes "nivo"?
 
Ogi. je napisao(la):
KOTOR sam igrao i to je najbolja igra koju sam ikada igrao.
Verovatno joj nijedna nece ni prismrdeti, mozda nikada.
Sinak... juce si poceo da igras igrice i zato se, baem ovde medj vukovima, uzdrzi od takvih komentara, ispadas smesan do neba!!
:d
 
Nazad
Vrh Dno