Šta je novo?

Gde su igre?

Ljudi, sta od gore navedenog moze da se igra na 1,2 Ghz i ATI 7500 ?
Ako može išta (Hitmana igram u 800x600) ?
 
taj fazon, kotor je ok igra ali nista spektakularno nema u njemu sem toga sto mozes da postanes dzedaj...
 
Kad smo kod KotORa, upravo sam spasao onog dedu na sudjenju na Manaanu :banana:
Prvi put kad sam igrao nije mi uspelo (dodushe sad sam tek iz tretjeg puta :d )
Iskusno sam zatashkao dokaze i pravio se lood :)

Odoh sad da batalim ETF i upishem pravni :D
 
Marti Misterija je napisao(la):
Sinak... juce si poceo da igras igrice i zato se, baem ovde medj vukovima, uzdrzi od takvih komentara, ispadas smesan do neba!!
:d

to sam ja svojevremeno govorio za GIANA SISTERS, ali, znaš šta, i dalje mislim tako :p
 
Ma ja sam prvi put bukvalno pretrchao igru... imao sam fore 4 dana da je predjem... :)
Sad igram polako...
 
Dechaci, I have just made out with Bastila! :banana: :smoke:
Recite koji sam bachje :d

Shalu nastranu, prilikom prvog igranja sam mislio da je ovo nemoguce, ali opet, izigravao sam shaljivdziju, a izgleda da devojka voli ozbiljne cool tipove koji govore tiho i nose lightsaber sa sobom :)

Ako je ovo neko vec izveo, nek mi kazhe da li ce mi ovo pomoci da je kasnije preobratim na light side? (planirao sam da ovaj put odigram kao dark, ali je ispalo sasvim suprotno - sad sam josh "dobriji" nego proshli put :) )
 
Agilni je napisao(la):
Rece Ogi da ne voli sunjacine, pa sumnjam da pored Thief-a koji nije igrao ima zelju da proba Manhunt. Suffering svakako vredi probati, ako nista, ono zbog atmosfere.
True Crime:Streets of LA, koji imam instaliran pored tri gore navedene igre, sam igrao samo 10-ak minuta i mogu reci da je smesan. Posebno nakon secanja na Vice City i neprevazidjenu Mafiu (koju svakome preporucujem ko nije igrao).
Iako nisam ljubitelj strategija, odusevio me je Perimeter, tako da ima sta da se igra.
A u narednih mesec-dva nas cekaju dugo najavljivane igre, pa mislim da naslov thread-a bas i ne stoji.
A posto ti se svideo Sacred, skupi pare i probaj Beyond Divinity.
Pozdrav!
Ah Mafia jedan od pravih klasika uz koje sam proveo dosta lepog vremena...Najtoplija preporuka ko nije igrao obavezno.Igra ima ono sto cesto fali danasnjim atmosferu
 
Voodoo_NBGD je napisao(la):
Dechaci, I have just made out with Bastila! :banana: :smoke:
Recite koji sam bachje :d

Shalu nastranu, prilikom prvog igranja sam mislio da je ovo nemoguce, ali opet, izigravao sam shaljivdziju, a izgleda da devojka voli ozbiljne cool tipove koji govore tiho i nose lightsaber sa sobom :)

Ako je ovo neko vec izveo, nek mi kazhe da li ce mi ovo pomoci da je kasnije preobratim na light side? (planirao sam da ovaj put odigram kao dark, ali je ispalo sasvim suprotno - sad sam josh "dobriji" nego proshli put :) )
Znas kako mislim da se ona preobrati na dark side u svakom slucaju a vratis je na light jedino posle borbe na star forgeu.Ona pita"Kako je ovo moguce pa ja sam dark side,smrc" a ti joj onda slozis nesto kao "Light sajd je najbolja bla bla i onda si je spasao".A mozes i da se udruzis sa njom jos na planeti pod star forgeom i da pratis dark side ali se onda boris sa vecinom srugih dobrih likova koji su te do tada verno pratili.
 
LaKosta je napisao(la):
A mozes i da se udruzis sa njom jos na planeti pod star forgeom i da pratis dark side ali se onda boris sa vecinom srugih dobrih likova koji su te do tada verno pratili.

Ma netju, nije fazon... ako sam hardcore, onda sam hardcore do kraja... ima da opet zavrsim kao dobar pa makar ne je*ao... :d
 
Voodoo decko.. ne mogu a da ne primetim da spamujes po forumu za dve zlatne olimpijske medalje!!! Za deset meseci 2224 posta!?!?!?! Ljudi su godinama ovde i nemaju polovinu tvoje cifre. Ne mislis li mozda da je vreme da nas malo odmoris od tvojih umotvorina.
 
Znam da preterujem sa porukama, ali kad mi stigne zvanicna "cestitka" od moderatora, ja cu malo da smanjim...
 
Smatraj da je stigla ;)
 
Nazad
Vrh Dno