Šta je novo?

Gde su igre koje su obećane za novogodišnju sezonu???

Nikola1

Čuven
Učlanjen(a)
13.04.2003
Poruke
1,667
Poena
650
Evo pisem svima razocaran novogodisnjim praznicima.Majku mu pa gde su ti silni hitovi koje
su najavljivali za novogodisnje praznike,sta da igramo kvalitetno,tolika obecanja price i sta
bi nista.Imali netko podatak kad ce nesto da izadje npr.fps f.e.a.r. ili nesto slicno da se bar malo obradujem.
 
Nema ništa pametno batice. Ja sam uzeo Joypad i pikam TopSpin 2, bar da se divim grafiki... ali mrka kapa! Uzmi onaj overhaul za Oblivion i pikaj ga ponovo, ako si već prešao...
 
Igrajte Mortal Kombat Armageddon za Sony, odličan je.
 
Evo pisem svima razocaran novogodisnjim praznicima.Majku mu pa gde su ti silni hitovi koje
su najavljivali za novogodisnje praznike,sta da igramo kvalitetno,tolika obecanja price i sta
bi nista.Imali netko podatak kad ce nesto da izadje npr.fps f.e.a.r. ili nesto slicno da se bar malo obradujem.

Nabroji mi bar 5 naslova (kako ti kazes, hitova) koje su najavljivali za novogodisnje praznike!
(to na zapadu podrazumeva period oko katolickog Bozica)
 
Sta sad ti mene trazis da ti nabrajam,da je izasao makar jedan i ne treba nista vise.
Pozdrav prijateliu Max izvini za post sto sam onako grubo napisao,bio sam iznerviran.
Grafika sljaka odlicno.
 
Pa nijedan nije ni najavljen.
 
Pa da, shta ima da najavljuju :D
 
pa da sve prsti od naslova za sony :p
 
Pa ako gledamo u odnosu na nishta - da, sve prshti :)
 
haha, ajde idi u intesu dizi pare sa deviznog :d
 
Shto u intesu, pa nisam ja pacer da imam devizni u intesi :D
 
Mene samo interesuje kada ce konacno Test Drive Unlimited za PC ugledati svetlost dana!?
 
Mene samo interesuje kada ce konacno Test Drive Unlimited za PC ugledati svetlost dana!?
Kompanija Atari je obelodanila nekoliko detalja koji se tiču dugoočekivane PC verzije igre Test Drive Unlimited. Prema dostupnim podacima PC verzija će se pojaviti sredinom februara 2007-me godine, kao i PlayStation 2 i PSP verzije. Do sada igra je izdata samo za Xbox 360 i to u septembru i pokupila je dobre kritike. Atari tvrdi da je verzija za PC tako adaptirana i konfigurisana da izvuče najbolje iz vrhunskog PC hardvera. Iako je Test Drive Unlimited uglavnom namenjena online igranju i čak opisana kao MMO trkačka igra, neće biti mesečne pretplate da bi se igrala ova igra. Igra će naravno uključivati i single player režim, koji može da vam brzo dosadi.

Preuzeto sa ITSVETA
 
haha, ajde idi u intesu dizi pare sa deviznog :d

Hey G!!!, čekaj oni su tebe ladno vrbovali da:wc: ... To u potpisu je bilo ozbiljno?:rtfm:
Yebote ne mogu da verujem. U stvari mogu, ali nisam očekivao ovde na Benchu:shock: ...Ma daj...:lupko: Uvek to vezujem za neke druge forume i sajtove, ali ovde?:vomit:
Pozdrav.:wave:
 
Hey G!!!, čekaj oni su tebe ladno vrbovali da:wc: ... To u potpisu je bilo ozbiljno?:rtfm:
Yebote ne mogu da verujem. U stvari mogu, ali nisam očekivao ovde na Benchu:shock: ...Ma daj...:lupko: Uvek to vezujem za neke druge forume i sajtove, ali ovde?:vomit:
Pozdrav.:wave:

Sve im to bas i ne pomaze kada je covek "pouzdana" osoba :d
Dugogodisnji ljubitelj plasticnih kutijica zvanih konzole :d
 
Evo pisem svima razocaran novogodisnjim praznicima.Majku mu pa gde su ti silni hitovi koje
su najavljivali za novogodisnje praznike,sta da igramo kvalitetno,tolika obecanja price i sta
bi nista.Imali netko podatak kad ce nesto da izadje npr.fps f.e.a.r. ili nesto slicno da se bar malo obradujem.

F.E.A.R. je izasao odavno da si ti meni ziv i zdrav, a izasla je i ekspanzija.
Izasla je Track Mania United.
Izasao je Company of heroes
Izasao je Gothic 3
Izsala ekspanzija za oblivion
Izasao TopSpin
Izasao BF 2142
Izasao NFS carbon
Izasao StarTreck LEgacy
...
Izaslo jos nekim manje poznatih naslova itd

Za sam decembar nista nije ni najavljivano, sve je bilo najvljeno za "pre NG"
 
Izasao je IL 1946, ali to je pretpostavljam bitno meni, i jos jedno dvojci clanova ovog foruma.
 
pogledaj malo bolje :p pssssst, i'm hunting wabbits:d

hahahahaha...pa gde baš njega nađoše. On ih oplete kad god stigne, a oni baš njemu da ponude.:d Pa mogli su i kod Milosa da probaju.:-devil-:
Pozdrav.:wave:
 
Jeste.Nije najavljeno ni 15 hitova za sledecu godinu.
 
jos kad uzmemo u obzir da je sve sto se najavi za ps3 obavezno hit...verovatno bi i remake sonica bio mega hit
 
Gde da nadjem vreme za ove silne igre :wall:
Da mi je da imam 9 zivota kao macka, pa da se na tenane izigram :d .
 
Nazad
Vrh Dno